МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Біле та пухнасте Ку-чмо: "Ти мєнє уважаєшь!?"

02/02/2004 | Адвокат ...
На тлі вдягнутого у майже похоронні шати П(с)іховшека, що сидів на краєчку просторого крісла та красномовно заглядав "папані" чи то у рота, чи то у інший отвір, і був де що зденервований "атвєцнастію мамєнта істіни", Ку-чмо був білий, пухнастий і лагідний. Білий та пухнастий,-- буквально. Так його вдягли режисери з кантори "Мудь-ведь-чук унд Ґєль-ман".

Мізансцена інтервю нагадувала бразилійські телесеріали навпіл з совковими хвільмами 50-х років минулого століття. Патріярх, батько родини, чи пак нації, та прищаве хлопчисько, що без тями від нагоди почути одкровення... чи сповідь?

Лібрету того інтерв'ю писали сценаристи з кантори "Мудь-ведь-чук унд Ґєль-ман", писали для своїх же корешів- режисерів, і написали були його зрозумілою карєшам та Ку-чмо-ві мовою. А вже потім, і бєз оґонька, переклали українською.

Треба віддати Ку-чмо-ві належне: рєчуху він вивчив на п'ять! Хоча й втратив через це притаманну йому жвавість та спонтанність у висловах. Але його добряче нахварбували, що він став схожим на китайського балванчіка, а в останніх природньої жвавости,-- кат ма й шукати.


Ляйтмотивом посиденьок було: "Я ж такий хароший, такий харошой, а мене не шануюють". "Я ж так багато харошого зробив, а жодна сука й "спасіби" не сказала". "Та я вас, б***єй, научу свабоду любіть!". "Як не почнете від завтра усим кодляком мя поважати,-- урою всєх к ібєні матєрі!". П(с)іховшек, мабуть під впливом Кор-чинської риторики останніх тижнів,-- був у захваті. А Ку-чмові нове амплуа дуже си подобало.На загал виглядало дещо по чудернацькому. З одного боку, Ку-чмо, як і до того, палко ненавидив Ющенка та усю (г)опозицію разом із ним, толерантно знущав си з "більшости" та па-атєчєскі підбадьорював Янук-овіча та "коаліційний" Ур'яд до звитяжної праці на блаґо... А з іншого, виглядало так, що "папіку" уся ота колотнеча навколо влади в Україні до глибокої дупи. Що він вже хвактично живе де сь, де уся ота політична жистя,-- то забавки не рзумних дітей. Що було йому одкровення, чи знамення, і тепер усі його помисли та стремління поринули у космічне майбутнє рідної Неньки... Осінь партіярха, чесне слово!
Якщо вдкинути театральщину та бутахворії, оте інтерв'ю Ку-чма,-- ультиматум. Ультиматум, що спрямований до всякого сущого в Україні. Хвормулювання таке: "Або ви, йоб вашу мать, робите мене довічним та верховним правителем, або я вас усих, сучіни ди,-- поховаю та й на тризні погуляю! Адже я,-- білий та пухнастий, а ви,-- свині сірі та смердючі!!!"

Відповіді

 • 2004.02.02 | Адвокат ...

  He has a dream, або плян для Ку-чма.

  Плян є дуже простий, хоча й дещо контраверсійний. То ж, викладу йо' стисло.

  1). За величезні заслуги Ку-чма перед Ку-чмо-їною, на відзнаку закінчення його президентської кар'єри, передати громад'янину Ку-чмо у довічну приватну власнісність плід його серця та рук,-- "Южмаш".
  2). Постановити, що "Южмаш" має в Україні окремий статус, що дорівнює статусу Автономної области.
  3). Приєднати до "Южмашу": Дніпропетровську, Донецьку, Луганськуб Запорізьку та Харківську області, разом з обласними центрами, Дніпропетровськом, Донецьком, Луганськом та Харковом.
  4). На підставі п. 3 утворити у складі України Автономну Республіку "Южмаш" ( АРЮ ).
  5). Встановити, що законодавство АРЮ на усій території АРЮ має зверхність над законодавством України. А тако ж, що АРЮ набуває статус суб'єкту міжнароднього права, разом із членством у ООН.
  6). Проголосити довічним президентом АРЮ Ку-чмо Людоїда Давиловича.
  7). Усих, не згідних із пп. 1 - 6 переселити на Місяць або Марс їхнім власним коштом.

  Амінь!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua