МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

4 лютого о 12:00 акція протесту приватних підприємців

02/04/2004 | Володимир Щербина
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=2933

© «Народний Оглядач»

4 лютого о 12:00 акція протесту приватних підприємців

Приватні підприємці Криму налаштовані рішуче. Чого не можна сказати про київських.

----------------------

На 4 лютого призначено проведення акції протесту приватних підприємців. Підприємці Криму старанно готуються до цієї події і сподіваються, що разом з ними буде потужний виступ по всій Україні.

Але 3 лютого київські журналісти раптом отримали дивне запрошення на прес-конференцію:

Рада приватних підприємців України, Інститут конкурентного суспільства та Аналітичний центр “Академія” запрошують представників ЗМІ у СЕРЕДУ, 4 лютого, о 12.00 в Українське національне інформаційне агентство – УКРІНФОРМ, де відбудеться прес-конференція присвячена висвітленню проблем та вимог підприємців у зв’язку із запровадженням нового законодавства у сфері загальнообов’язкового пенсійного страхування.

Планується, що у прес-конференції візьмуть участь голова Ради приватних підприємців України Ксенія Михайлівна ЛЯПІНА, голова Конгресу приватних роботодавців Олег Миколайович ІВЧЕНКО, президент Аналітичного центру “Академія” Олександра Володимирівна КУЖЕЛЬ, голова правління Об’єднання підприємців “ХХІ століття” Валентина Львівна МАНДРИК.


Тобто прес-конференція буде відбуватись саме в той час, на який призначено проведення мітингу приватних підприємців. І питання порушуються нібито ті самі. На прохання “Народного Оглядача” координатор акції в Криму Олександр Дудко так прокоментував це повідомлення:

Призначення часу прес-конференції на 12.00 можливо тільки у випадку боягузтва лідерів, що не хочуть бути в цей час у перших рядах разом зі своїми прихильниками (що я відразу відкидаю і в що ніколи не повірю) або якщо київські підприємці "облажались" і нічого не підготували. У такому випадку їх усі влаштовує.

Пан Дудко також повідомив, що вчора на ще одному круглому столі підприємців і пенсіонерів було одноголосно підтримано ініціативу Президента про створення українських поселень на Місяці. Було запропоновано, щоб пенсіонери переказали нараховані надбавки до злиденних пенсій, а підприємці "скинулись" по 1000 у.о. у спеціальний фонд освоєння космосу на будівництво ракети, здатної доставити туди в один кінець нашу владу й олігархів, і в такий спосіб дійсно вирішити проблеми України. Їм буде дуже важко обійтися там без звичних холуїв і холопів, тому ще не пізно передбачити в проекті додаткові пасажирські місця для київських підприємців.

Але один мітинг завтра в Києві все ж такі відбудеться. Біля Кабінету Міністрів мітингуватимуть книговидавці та письменники. Можливо цей мітинг планувався, як спільний з київськими підприємцями. Але останні, схоже, вирішили просто обмежитись прес-конференцією.

----------------------------------------------------

В тему:

Акція протесту приватних підприємців
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=2896

Як проходитиме акція протесту приватних підприємців
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=2880

Ми – автори і видавці – йдемо вчити читати українських міністрів
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=2924


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua