МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко вже уявляє, як Мороз може піти дорогою Вітренко (/)

02/04/2004 | Shooter
Тимошенко вже уявляє, як Мороз може піти дорогою Вітренко

www.ПРАВДА.com.ua

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко прогнозує, що після домовленостей з владою по політреформі Компартія і Соцпартія можуть втратити політичний вплив і повторити долю ПСПУ.

"І КПУ, і СПУ знають, що не можуть провести свого лідера на посаду президента. Тому вони обрали шлях досягнення довготривалих політичних і економічних домовленостей з Медведчуком про розподіл посад, власності", - зазначила Тимошенко в коментарі журналістам.

"В цій ситуації я можу їм навести приклад Наталії Михайлівни Вітренко, яка обрала такий самий шлях, якій Медведчук обіцяв те ж саме – і сьогодні вона отримала результат не тільки від влади, але і від Господа", - додала Тимошенко.

Тимошенко спрогнозувала, що СПУ і КПУ не зможуть домогтися ухвалення пропорційного закону про вибори.

"Уже після внесення змін до Конституції до нового закону про вибори будуть внесені незначні поправки, які перетворять закон із пропорційного на мажоритарний", - зазначила Тимошенко.

"В результаті ні ми, ні СПУ, ні КПУ, ні значною мірою "Наша Україна" не зможемо перемогти на округах і не зможемо провести своїх депутатів у парламент", - пояснила лідер БЮТ.

Прогнозуючи можливі результати політреформи, Тимошенко сказала, що "в підсумку в 2004 році буде прем’єр з повноваженнями президента, компромісний для трьох груп [СДПУ(О), "Трудова Україна", донецькі]".

"І для цього треба не 300, а 226 голосів. Він збереже весь апарат впливу на депутатів, оскільки силовики залишаться в тих руках – нинішньої влади", - сказала Тимошенко.


Говорячи про вилучення із законопроекту 4105 норми про вибори президента у Верховній Раді, Тимошенко зазначила, що обраний на загальнонародних виборах президент не зможе виконати свої передвиборчі обіцянки – оскільки у нього будуть значно скорочені повноваження.

"У нього буде право розпуску Верховної Ради і скликання РНБОУ, але це надзвичайні повноваження. Вони як ядерна зброя – не застосовуються", - зазначила Тимошенко.

Відповіді

 • 2004.02.04 | S@nya

  Re: В принципі, все вірно. Але...

  В принципі, все вірно. Але не варто так принижувати Мороза (порівнянням з Вітренко), бо для опозиції втратити ще й СПУ - це майже поразка. В такому випадку зробити з них (шляхом відповідної агітпрограми) крайніх нацюків - "нефіг дєлать".
  Треба домовлятися. Влада дуже зацікавлена у відмежуванні СПУ від "трійки". Чому опозиція грає за цими нав"язаними правилами?
  Так, я все більше погоджуюся з Вами, що вчорашнє голосування СПУ - помилка. Але й Ющенко робив кроки, що не подобалися решті опозиції. Ходив "втіхаря" до Кучми, наприклад. Його ж не починали цькувати і порівнювати з Симоненком!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.04 | Мартинюк

   Однак після "походів" НУ не міняла свою позицію.

   Все таки тут виглядає на рефлекс самозбереження номенклатури, для якої прихід Ющенка є загрозою, тому що Ющенко виріс абсолютно з іншого середовища аніж ті випускники вищих ком-парт шкіл та факультетів марксизму-леннізму, які нині керують Україною.

   Основне бажання зберегти певне статус-кво, яке наразі можна, не лякаючись бути названим циніком можна назвати просто - зберегти привілейований напівфеондальний статус вихідців з апарату КПРС та ВЛКСМ.
   Метод для цього один - максимально ослабити ту владу яка вперше може не бути на 100 відсотків номенклатурною, тобто владу майбутнього президента Ющенка.

   Так дехто боїться "нового переділу", хоча насправді цей перділ все одно буде просто в силу несформованості приватно-власницьких відносин в Україні і відкрито кримінального походження основних капіталів.

   А реакцію номенклатурних маргіналів Симоненка, а тепер Мороза можна пояснити звичайнісіньким проявом "номенклатурної" солідарності, плюс якимсь матеріальним мотивами - в Симоненка прямими, в Мороза непрямими( через Вінського). Окрім того не слід забувати що Україна живе не в вакуумі і навкруги багато охочих посмикати нашу дурнувату і жадібну номеклатуру за привідні ремені "життєвих інтересів" котрі лежать в банках або офшорів або Росії, або в папках компромату про рахунки в цих же ж банках.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.05 | Максим’як

    Re: Було б добре, коли б у Мороза тільки рефлекси спрацьовували.

    Але це не так. Тимошенко права, що Мороз пішов на самознищення.

    Мороз готував перехід на сторону Кучми довго і скурпульозно. Буде він скоро запеклим антиющенківцем, не гіршим від Симоненка.

    Мабуть, ніхто у це вірити не хоче зараз, як не хотіли вірити у те, що Мороз перейде на бік Кучми. В планах він підсилить комуністів, як третю силу у першому турі виборів, щоб потім передати голоси режимному кандидату. Не знаю, що із того вийде, крім купки попелу від Мороза. Тут права пані Тимошенко.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.05 | Михайло Свистович

     Re: Було б добре, коли б у Мороза тільки рефлекси спрацьовували.

     Максим’як пише:
     >
     > Мороз готував перехід на сторону Кучми довго і скурпульозно.

     Не готував.

     >
     > Буде він скоро запеклим антиющенківцем, не гіршим від Симоненка.

     Гіршим.

     >
     > Мабуть, ніхто у це вірити не хоче зараз, як не хотіли вірити у те, що Мороз перейде на бік Кучми. В планах він підсилить комуністів, як третю силу у першому турі виборів, щоб потім передати голоси режимному кандидату.

     Голоси не передаються. І Мороз про це знає.
    • 2004.02.06 | S@nya

     Re: Медведчук працює на опозицію .

     Максим’як пише:

     > Мороз готував перехід на сторону Кучми довго і скурпульозно. Буде він скоро запеклим антиющенківцем, не гіршим від Симоненка.
     >

     Давайте не будемо щось стверджувати, якщо не знаємо точно. А якщо Ви так впевнено пишите, давайте посилання на джерело інформації.
     Я теж можу написати "Медведчук працює на опозицію і в останній момент його фракціє увійде в "Нашу Україну", але від того, що я так напишу, це не стане правдою.
     Максим"як, я повожаю Вашу позицію, але Ваші твердження ґрунтуються на Ваших особистих емоціях, а пишите Ви наче знаєте на 100 відсотків - від самого Мороза. :)))
  • 2004.02.05 | zz

   Политический труп Мороза начинает пованивать (-)

  • 2004.02.08 | Богдан

   Це точно. Мороз дуже потрібен Ющенку

   Більше ніж Ющенко Морозу. Чорновіл був набагато розумнішим і популярнішим політиком за Ющенка і причиною його поразки була локалізація в Західній Україні. Якщо Ющенко втратить Мороза, то отримає результат ще гірший за Чорновола.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.10 | Михайло Свистович

    Re: Це точно. Мороз дуже потрібен Ющенку

    Богдан пише:
    > Більше ніж Ющенко Морозу.

    Так.

    > Чорновіл був набагато розумнішим

    Ні.

    > і популярнішим політиком за Ющенка

    Ні.
 • 2004.02.04 | 123

  Ну не треба нас обманювати

  Shooter пише:
  > Тимошенко вже уявляє, як Мороз може піти дорогою Вітренко
  >
  > www.ПРАВДА.com.ua
  >
  > Лідер БЮТ Юлія Тимошенко прогнозує, що після домовленостей з владою по політреформі Компартія і Соцпартія можуть втратити політичний вплив і повторити долю ПСПУ.
  >
  > "І КПУ, і СПУ знають, що не можуть провести свого лідера на посаду президента. Тому вони обрали шлях досягнення довготривалих політичних і економічних домовленостей з Медведчуком про розподіл посад, власності", - зазначила Тимошенко в коментарі журналістам.
  >
  > "В цій ситуації я можу їм навести приклад Наталії Михайлівни Вітренко, яка обрала такий самий шлях, якій Медведчук обіцяв те ж саме – і сьогодні вона отримала результат не тільки від влади, але і від Господа", - додала Тимошенко.
  >
  > Тимошенко спрогнозувала, що СПУ і КПУ не зможуть домогтися ухвалення пропорційного закону про вибори.
  >
  > "Уже після внесення змін до Конституції до нового закону про вибори будуть внесені незначні поправки, які перетворять закон із пропорційного на мажоритарний", - зазначила Тимошенко.
  >
  > "В результаті ні ми, ні СПУ, ні КПУ, ні значною мірою "Наша Україна" не зможемо перемогти на округах і не зможемо провести своїх депутатів у парламент", - пояснила лідер БЮТ.
  >
  > Прогнозуючи можливі результати політреформи, Тимошенко сказала, що "в підсумку в 2004 році буде прем’єр з повноваженнями президента, компромісний для трьох груп [СДПУ(О), "Трудова Україна", донецькі]".
  >
  > "І для цього треба не 300, а 226 голосів. Він збереже весь апарат впливу на депутатів, оскільки силовики залишаться в тих руках – нинішньої влади", - сказала Тимошенко.

  >
  > Говорячи про вилучення із законопроекту 4105 норми про вибори президента у Верховній Раді, Тимошенко зазначила, що обраний на загальнонародних виборах президент не зможе виконати свої передвиборчі обіцянки – оскільки у нього будуть значно скорочені повноваження.
  >
  > "У нього буде право розпуску Верховної Ради і скликання РНБОУ, але це надзвичайні повноваження. Вони як ядерна зброя – не застосовуються", - зазначила Тимошенко.

  Залишаться у Президента дуже суттєві повноваження. Якщо це не так -- так нехай Юля дасть нам пояснення, навіщо опозиція так наполягала на всенародному обранні президента, якщо ця посада є абсолютно несуттєвою?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.04 | Shooter

   Ви до Банкової звертаєтеся?

   123 пише:
   > нехай Юля дасть нам пояснення, навіщо опозиція так наполягала на всенародному обранні президента, якщо ця посада є абсолютно несуттєвою?

   Опозиція наполягала на неможливості "пролонгації Кучми". Поки що, бандюки проводять реХВорму, котра є той же Кучма, але вигляд збоку.

   Тому правий Ющ: всенародні вибори президента - то лише перший крок до реформи. І якщо планується (а планується - читай Литвина) передати більшість повноважень Кучми вже восени цього року ВР цього скликання, то це є прямою урзурпацією влади.
   А не реформою.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.04 | 123

    Я чув на чому вона наполягала

    Shooter пише:
    > 123 пише:
    > > нехай Юля дасть нам пояснення, навіщо опозиція так наполягала на всенародному обранні президента, якщо ця посада є абсолютно несуттєвою?
    >
    > Опозиція наполягала на неможливості "пролонгації Кучми". Поки що, бандюки проводять реХВорму, котра є той же Кучма, але вигляд збоку.

    І інші чули. Якщо ми не так почули - винні не ми, а опозиція. Бо її задача - говорити так, щоб ми почули. Якщо ми не почули - вона погано говорила, і сама себе показала.

    Опозиція (БЮТ і НУ), з огляду на її вчорашні декларації, виглядає в цій ситуації нещиро.
 • 2004.02.04 | С.В.

  Re: Тимошенко вже уявляє, як Мороз може піти дорогою Вітренко (/)

  Щодо закону про вибори,звісно,Юля права,а тому комуністам і соціалістам слід би було добиватися в його тексті перехідного пункту на кшталт того,що до закону не можуть бути внесені зміни протягом, наприклад,трьох років по вступі у дію. Щодо повноважень президента,то,
  нагадаю,у Кучми у 94-му вони були ще меншими,ніж у новообраного у цьому році будуть навіть у разі прийняття змін до Конституції: тоді президент не тільки не міг ветувати законів,а,навпаки,його укази могли бути скасовані Верховною Радою (приміром,було так скасовано багато указів Кравчука). Тут важлива воля й бажиння: за кілька місяців
  по перемозі на виборах-94 Кучма за допомогою насамперед нині опозиційних депутатів накинув антиконституційну "конституційну угоду",
  проти якої,до речі,насамперед виступали комуністи й соціалісти,але перешкодити не змогли. Тільки після цього Україна перетворилася на суто президентську й занадто унітарну (що,втім,її у кінцевому рахунку не зміцнило й не зробило українською державою).Так що новий президент,
  якщо захоче,може піти шляхом,близьким до цього,якщо заручиться міжнародною підтримкою (а вона у нього буде залежно від особистости). Але однозначно-якщо Ющенко посвариться з лівими,він другий тур виборів
  не виграє. Результати рухівців у попередніх президентських виборах відомі. Ставши під протекцію популярної в народі особистости,вони уявили себе всесильними,вигравши пропорційну частину виборів. Але до 50% у сумі НУ разом із БЮТ і навіть унсовцями було все-таки далеко,а це на сьогодні-їхня стеля (окремо).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.04 | Максим’як

   Re: Слабо, бо Ви не зрозуміли суті "реформ" в Україні.

   Для початку моя порада – не тіштеся мріями про поразку Ющенка. Ющенку для перемоги не потрібно 50 відсотків.

   У Ющенка не має противника і навіть об’єднавшись всі - Симоненко, Медведчук, Мороз та Янукович не натягують до рівня рейтингу Ющенко + Тимошенко. Вже зараз Ющенко з Тимошенко мають біля 30-32 відсотків.

   Більше того, таке відразливе об’єднання, як Медведчук, Мороз, Симоненко та Янукович навіть не дасть простої арифметичної суми тих рейтингів, якими володіє це панство. Уже відомо, що від Мороза і Симоненка у другому турі по пару відсотків відійде до Ющенка.

   Уже не має кого в Україні лякати фашизмом, націоналізмом чи рухівцями. Народ це вже проходив і урок засвоїв. Влада буде кричати, але результат від цього буде мінімальний. Владі сьогодні вірить тільки 3-5 відсотків і те, що з владою буде Мороз, то це ані на каплю не підвищить рівень довіри до влади.

   А взагалі, від коли Ющенка підтримують соціалісти, як кандидата у президенти? Рядові так, але це не про них мова. А про тих, що у Верховній Раді. Прошу мені хоч одну заявочку такого змісту привести. Навпаки, є заяви від Мороза у яких він категорично заперечує, що колись десь обіцяв підтримати кандидатуру Ющенка. Більше того, після нового року Мороз виступив із критикою кількох депутатів соціалістів і наголосив, що комуністи повинні бути партнерами їм на виборах.

   Останнє зближення соціалістів і нашоукраїнців було вимушене для Ющенка, бо він сподівався цим об’єднанням блокувати просування реформи збереження режиму. Але про спільного кандидата Ющенка на виборах мови не було ніколи. Ющенко намагався обійти це кострубате питання і максимально притримати соціалістів біля себе, пропонуючи розробку спільної програми на президентські вибори.

   Тимошенко права у своїй позиції щодо соціалістів і стосовно того, які правдиві є цілі “реформи”. Ющенко теж прямо сказав, що підтримка позавчора “реформи” відкрила шлях до влади Януковичу. На жаль пан С.В. цього “не догнав”. Ющенко і Тимошенко говорять про одне і те ж, але у різних формах.

   Очевидно, що йдеться про дострокову відставку Кучми і передачу повноважень Януковичу. Кучма має стати прем’єром на місце Януковича, а Янукович “тимчасовим” президентом. Очевидно, що ця ротація повинна відбутися десь у травні 2004 року. На цьому вся реформа і закінчиться. Кучма перетягне за собою всі повноваження на посаді голови уряду, а Янукович і за те має дякую казати, “что живой”. Тобто, посаду президента режим кине, як кістку “голодним” кандидатам. А сам Кучма, нічим не ризкуючи, буде “руліть” Україною.

   Так кому тут нафіґ здався Мороз! Ющенко переможе на виборах, бо Янукович ніколи його не здогонить, а Мороз через два роки буде, як пані Вітренко робити заяви з марґінесу. Ющенко буде президент, але у Кучми. І Мороз це добре знає і діє згідно плану.

   Щось не ясно пане С.В.?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.06 | С.В.

    Re

    Суть задуму кучмістів зрозуміла: запобігтися на всяк випадок послабленням повноважень президента. Те ж саме не тільки щодо Ющенка,а
    кожне угруповання щодо конкурентного (маю на увазі суто олігархічні середовища). Щодо лівих,то це їхня традиційна позиція на підтримку парламентської республіки.Єдина провина соціалістів,що вони голосували
    до прийняття закону про вибори,на це слід звернути увагу,але не надто засуджувати,щоб не сваритися. Хоча,якщо їхні голоси перейдуть до Симоненка-теж непогано: може,він вийде замість Януковича до другого туру,його обіграти Ющенкові буде легко. Щодо протестного електорату, то я не певен,що Юлі зараз його варто перетягувати у Мороза,бо тоді їй самій треба буде йти на вибори й відбирати голоси у Ющенка,що не є
    доцільним. Щодо мого небажання перемоги Ющенка,то це неправда,я за нього голосуватиму (на попередніх виборах я голосував відповідно за Національний Фронт, Мороза та БЮТ, на другий тур "Симоненко-Кучма" не ходив, як і на "Кравчук-Кучма" - з принципу: не голосувати за "менше лихо", бо воно,кінець-кінцем,опиняється більшим), хоча б тому,що реальнішого кандидата в опозиції все одно тепер немає (це вже не принцип меншого лиха,а вибір реального з прийнятного,а це вже істотна відмінність). Але,піддаючи сумніву шанси за умов сварки з лівими,я просто висловлюю точку зору,з якою,звісно,можна не рахуватися,але вона у мене є. Тому й щодо реформи тактика має бути гнучкою. А щодо прогнозу,то я більше схиляюся до думки,що Кучма піде у голови ВРУ замість Литвина (відставка,довибори). Щоправда,якщо думку РЕ про імперативний мандат не врахують,то лави кучмістів уже в нинішній ВР порідшають за рахунок перекинчиків,яких можна буде виключати,так що, скоріше за все,він так і буде простим депутатом,як Кравчук.
  • 2004.02.05 | Ukropithecus (robustus)

   Re: Тимошенко вже уявляє, як Мороз може піти дорогою Вітренко (/)

   Я з Вами згоден, ми вже якось звикли до тих повноважень які має Кучма, хоча ті повноваження мусять лише надаватися президенту у випадку надзвичайного стану і на короткий наперед обумовлений термін. А жити весь час в умовах надзвичайного стану неможливо.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.06 | С.В.

    Re

    Так,повноваження завеликі (навіть у Франції президент-соціаліст Міттеран призначав правого,точніше правоцентристського,бо правий-Лепен, прем"єра,коли останні перемагали на парламентських виборах,а Шірак-соціалістичний уряд,коли ліві перемогли на виборах до парламенту,а у нас Кучма ані у 98-му не призначив лівого прем"єра попри їхню перемогу,ані у 2002-му-представника тоді опозиційної четвірки,що мала абсолютну більшість). Кучмі,щоправда,нейметься-він спить і бачить,як він розпускає ВР,це його ідея-фікс і якби не РЕ,яку він,на відміну від Лукашенка (прикладів достатньо,бодай щодо смертної кари,референдуму,та й нині,як бачимо), то зробив би вже це. А зараз хай би і зробив-ніхто б не заплакав,відверто кажучи,хоч РЕ,на жаль,не
    дасть. А повноваження президента скоротити треба все одно,бо виникає чиновницька безконтрольна (бо безвиборна) вертикаль-вершина бюрократії незалежно від особи. Причому чиновники-патріоти,якщо таких уявити,приміром,за обрання Ющенка,боятимуться на місцях щось зробити для національної справи більше,ніж навіть космополити,це вже доведено
    практикою,вони все гальмуватимуть,щоб всидіти у кріслі (та й хто там розбереться,хто патріот,а хто-ні,коли сам блок НУ різношерстий). Так принаймні у регіонах ситуація поліпшитися може,якщо,звісно,ще й виборчу систему змінять.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.06 | Ukropithecus (robustus)

     В тому то і справа

     В тому то і справа, що твердження про те, що у нас президентська республіка є відвертою брехнею, розрахованою на громадян які не володіють мінімальною інформацією. Окрім Франції ще наводять приклад США, де кожен штат фактично є окремою країною і у президента США немає ніяких можливостей вибудувати виконавчу вертикаль до самого низу. Порівняйте це з нашою системою держадміністрацій, яка дозволяє президенту в будь якій Кацапетовці повністю контролювати ситуацію і скрізь ставити своїх людей. У нас виходить, що президент формує Кабінет Міністрів, повністю контролює всі силові структури і армію, повністю контролює владу на місцях, має право законодавчої ініціативи, може скасовувати будь які закони прийняті парламентом шляхом їх непідписання, формує склад ЦВК, призначає половину складу КС і т.і. Що ще повністю не додавив Кучма так це - парламент. Якщо це не диктатура, то що таке диктатура?
 • 2004.02.04 | Максим’як

  Треба привітати Тимошенко з добрим почином у боротьбі з режимом!

  "Наша Україна" БЮТ, особливо Юлія Тимошенко, раніше дуже вже ненаважувалися робити соціалістам будь-які закиди. А були такі моменти, що вже потрібно було негайно відреагувати.

  Історія Верховної Ради у останні два роки багата випадками, коли соціалісти у останню хвилю приходили і рятували режим від проблем. Так було із голосуванням за програму уряду так сталося і тепер.

  Кожна така підтримка стала додатковим стимулом для зміцнення режиму.

  Після голосування за програму Януковича було просто гидко слухати брехню і дивитися на викручування соціалістів: "Луценко кричав, що їх підставили!" Я не вірив, але і тоді, як і сьогодні знаходяться особи, які знов все намагаються виправдати помилками соціалістів, "чесних і непідкупних", які ось-ось виправляться. І Тимошенко і Ющенко проковтнули цей випадок з урядом, саме заради спільної справи.

  Зараз вже видно, що ніхто нічого прощати не буде Морозу і тій його команді у Верховній Раді. Зрештою, і переслідувати опозиція не буде колишніх своїх соратників - це безглуздо. Тим більше, за Ющенком і далі будуть тягнутися і комуністи і соціалісти у регіонах.

  Тимошенко нарешті досягла того, чого так довго прагнула, мабуть, вона нарешті зрозуміла, що Ющенко був правий, коли досить прохолодно ставився до її закликів створити "четвірку". Все стало на свої місця. У Ющенка 25 відсотків у Тимошенко 6-7 відсотків. Обидві структури мають штаби розгорнуті у всіх без винятку регіонах. Кращих інфраструктур сьогодні в Україні не має ніхто.

  Тому, Тимошенко цілком логічно сьогодні може показати на двері колишнім соратникам - вони зрадили її і вона від цього нічого не втратила. Не втратив від цього і Віктор Ющенко. Тих 5 відсотків Мороза, за всіх опитувань, Ющенку потрапляло від сили 2, а це не більше 300 тисяч голосів виборців. Тим більше, Мороз свідомо знищив газету "Сільські вісті", щоб вона не працювала на Ющенка. Яка тоді користь від соціалістів, які співрацюють у Верховній Раді з режимом? Такі союзники тільки відбиватимуть електорат у Ющенка, бо народ почне губити різницю між владою і режимом. А соціалісти на місцях, звичайно підтримають Ющенка, не всі, але їх буде не менше тих прогнозованих 2 відсотків.

  Народ швидко звикне до реальності - йому потрібен президент, який є проти влади, а не з владою. А це додасть ще кілька відсотків Ющенку за рахунок електорату Мороза і Симоненка. Електорат Мороза є таки опозиційний, а яка тепер з Мороза опозиція. Кожен український громадянин зраду Мороза розуміє буквально і розуміє, а електорат соціалістів вже не має потреби ставити тепер на Мороза.

  Розуміючи добре цю ситуацію, пані Тимошенко буде займати нішу радикальної опозиції і буде поповнювати тепер свій електорат, намагаючись стати для Ющенка сильним і рівноправним партнером у виборах і, отже, у поділі влади у державі після виборів.

  Тимошенко повинна зараз отримати друге дихання, тим більше, коли соціалісти вступилися з дороги. Вона вже буде розпочинати антикучмістські акції, бо має якийсь місяць-півтора, до того моменту, коли Мороз і його команда, добре матеріально наситившись, почнуть черговий цирк, що їх Кучма обдурив. Підстави будуть, бо у березні ніхто нічого не буде приймати, ні закону про пропорційні вибори, ні про місцеві іт.д.

  Якщо Юлія Тимошенко, а я думаю, що і нашоукраїнці повинні її підтримати, вийдуть вже зараз із тими гаслами, які вона вище задекларувала, то отримає сильні переваги у середовищі електорату, тим більше відсутність продажних соціалістів і комуністів народу буде сильно впадати в очі і впиватися у пам"ять.

  Мороз таки сильно помилявся, коли говорив, що народ, це стадо баранів. Тимошенко сьогодні має всі реальні шанси доказати неправоту Мороза і відпавити його у компанію до Вітренко, як вона колись відправила у сильній конкуренції на маргінес Бродського.

  Можна тільки побажати Юлії Тимошенко успіхів. Позицію вона вибрала правильну - Кучма намагається зберегти за собою владу завдяки реформі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.06 | українець

   Re: Треба привітати Тимошенко з добрим почином у боротьбі з режимом!

   Пане Максимяк,здається враження ,що Ви ,від ситуації,що склалася наразі одержуєте нездорову насолоду.Хтілося б спитать Вас, чому розподіл в опозиції визиває в Вас таку радість,що опозиція на руку чучмистам не може знайти розумних спільних рішень?Це ,на мою думку горе для Вкраїни.Бо якби порядні,розумні люди обєднались то кучмака вже би давно не був на Банковій.Вибачте за різкість,тільки дурень або зрадник буде плескати в долоні розбрату перед боєм.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.06 | Максим’як

    Re: А як тепер Мороз із Симоненком скидатимуть Кучму?

    українець пише:
    > Пане Максимяк,здається враження ,що Ви ,від ситуації,що склалася наразі одержуєте нездорову насолоду.

    1. Від ситуації, що склалася, я отримав спокій на душі, бо переконаний, що Ющенку тепер на всі 100 відсотків нічого не загрожує стати Президентом України (звичайно, як доживе до виборів).

    Загрозою перемоги Ющенка на президентських виборах був не Кучма, не режим, бо вони не мають сили і не матимуть, щоб його перемогти. Такою загрозою були для Ющенка Симоненко і Мороз, навіть не комуністи чи соціалісти, а саме продажна партійна верхівка у СПУ та КПУ. Все, що вони могли злого зробити – це деморалізувати, нанести психологічний удар по виборцях, розваливши перед самими виборами т.з. опозиційне об’єднання, і це би була жорстока поразка не тільки для Ющенка, а для всього українського народу. Те, що Симоненко і Мороз зрадять, я не сумнівався ніколи.

    Оскільки, Мороз і Симоненко вже зрадили Ющенка, то вони перестали бути якою-небудь загрозою для перемоги Ющенка. Хіба не варто радіти цій ситуації, що Ющенко вже фактично президент України? Сумувати можна тільки з одного приводу, що політичні сили в Україні є геть розбиті протиріччями і організувати з таким матеріалом Україну на економічний і духовний прорив новообраному Президентові буде дуже важко. Плачуть ще ті, що побачили, що руками Мороза і Симоненка тепер Ющенка не провалити на виборах.

    > Хтілося б спитать Вас, чому розподіл в опозиції визиває в Вас таку радість,що опозиція на руку чучмистам не може знайти розумних спільних рішень?Це ,на мою думку горе для Вкраїни.

    2. Опозиція в Україні нікуди не поділася, вона сьогодні очолювана майже півтора сотнями депутатів Верховної Ради від фракцій “Наша Україна” та БЮТ і об’єднує десятки партій і громадських організацій. Лідер опозиції Віктор Ющенко згідно опитувань (опубліковано сьогодні), як єдиний кандидат від опозиції набере 40 відсотків на виборах і це ще за 8 місяців до виборів. Єдиним він був, є і буде, якщо не у першому турі, то у другому.

    Нинішніх 25 відсотків Ющенко має не від того, що у нього спільні інтереси із Морозом чи rомуністами, а тому, що він є Ющенко.


    > Бо якби порядні,розумні люди обєднались то кучмака вже би давно не був на Банковій.

    3. Вимагати від Симоненка, Мороза, щоб вони були порядними – це не серйозно, все одно, що від козла молока. А з непорядними людьми ніхто ніколи не буде об’єднуватися і цього Ющенко не робив ні до виборів 2002 року і не буде робити і на цих виборах 2004 року. Тим більше, що в Україні порядних людей є дуже багато. Вони зрадили не тільки Ющенка, вони зрадили свого виборця, вони зрадили український народ, вони зрадили європейських політиків. Із зрадниками завжди робили однаково – або до стінки, або на гілляку. Ви ж пропонуєте цілувати у зад, перепрошую, зрадників.

    > Вибачте за різкість,тільки дурень або зрадник буде плескати в долоні розбрату перед боєм.

    Морозу і Симоненку тамбовський вовк брат чи Медведчук із Кучмою, тож розбрату ніякого не має і ніколи не було.

    Знаю я такі життєві випадки, коли жінка вже півроку з іншим спить, а він під її дверима скиглить: ”Вернися”. Я не знаю, як таких людей називати, що скиглять за зрадником, але у народі кажуть: “Шмата”. Думаю, що Вам варто визначитися, чи підтверджувати свій гордий нік “українець” чи продовжувати скиглити: “Вернися” (це кажу без будь-якої різкості).

    Хоч тут доказуюють, що “трійка” буде далі співпрацювати, то це є неправда. Ющенко рік ліпив докупи “Форум демократичних сил” в Україні і там не було ні Мороза ні Симоненка, але це не так важливо, бо це тепер велика опозиційна сила. Не Кучмині задолизи соціалісти і комуністи у Верховній Раді, а саме ця сила в Україні вирішуватиме. Важливо знати, що Віктор Ющенко не прощає зрад, підлості і двійкарства. У цьому вже переконалося багато політиків з оточення Ющенка. Про це писалося і говорилося вже багато разів. У цьому вся різниця між Ющенком і безхребетними (рід хробак, вид безхребетний) Морозом та Симоненком.

    4. І на завершення. Ситуація із спільним кандидатом на президентських виборах на рівні вимоги Мороза і його соцкомпанії із ВР виглядає так: “Вийду заміж, лише тоді, як жених помре”. А буквально це звучить так: “Підтримаємо Ющенка єдиним кандидатом, якщо його і комуністи підтримають”.

    Отже, втирайте нюні, витирайте закислі очі, може тоді і побачите перемогу Ющенка: відчуття перемоги – це справді радісна мить.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.08 | Богдан

     А ви в курсі, що 40 % замало, щоб стати президентом?

     В своїх прорахунках ви праві, але повинні розуміти, що без Мороза оті 40 % для Ющенка непробивна стеля. Мороз єдиний таран, щоб її пробити.
   • 2004.02.06 | українець

    Re: Хто чий побратим

    Мороза я знаю ,як мужню,чесну людину, й знаю по конкретних справах ,на відміну від Вас.Розкажіть де Ви були в зиму УБК,й брехать не треба - не той випадок.Це ,Вам, на рахунок мого ніку і скигління.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.07 | Максим’як

     Re: Які проблеми? Якщо Мороз чесна людина, то і Кучма теж(допов)

     Логічно.

     Хочете Мороза, то чим я зараджу. Не має. Пішов до Кучминого борделю.

     Я Вам показав, що від втрати зрадника в української опозиції нічого не змінюється. Не вірите? То не моя проблема.

     ---------
     П.С.
     Допис нижче постійно затирається, без пояснень, про порушення правил. Приводжу його додатково і буду його приводити, доки не отримаю будь-які пояснення.


     українець пише:
     > Пане Максимяк,здається враження ,що Ви ,від ситуації,що склалася наразі одержуєте нездорову насолоду.

     1. Від ситуації, що склалася, я отримав спокій на душі, бо переконаний, що Ющенку тепер на всі 100 відсотків нічого не загрожує стати Президентом України (звичайно, як доживе до виборів).

     Загрозою перемоги Ющенка на президентських виборах був не Кучма, не режим, бо вони не мають сили і не матимуть, щоб його перемогти. Такою загрозою були для Ющенка Симоненко і Мороз, навіть не комуністи чи соціалісти, а саме продажна партійна верхівка у СПУ та КПУ. Все, що вони могли злого зробити – це деморалізувати, нанести психологічний удар по виборцях, розваливши перед самими виборами т.з. опозиційне об’єднання, і це би була жорстока поразка не тільки для Ющенка, а для всього українського народу. Те, що Симоненко і Мороз зрадять, я не сумнівався ніколи.

     Оскільки, Мороз і Симоненко вже зрадили Ющенка, то вони перестали бути якою-небудь загрозою для перемоги Ющенка. Хіба не варто радіти цій ситуації, що Ющенко вже фактично президент України? Сумувати можна тільки з одного приводу, що політичні сили в Україні є геть розбиті протиріччями і організувати з таким матеріалом Україну на економічний і духовний прорив новообраному Президентові буде дуже важко. Плачуть ще ті, що побачили, що руками Мороза і Симоненка тепер Ющенка не провалити на виборах.

     > Хтілося б спитать Вас, чому розподіл в опозиції визиває в Вас таку радість,що опозиція на руку чучмистам не може знайти розумних спільних рішень?

     2. Опозиція в Україні нікуди не поділася, вона сьогодні очолювана майже півтора сотнями депутатів Верховної Ради від фракцій “Наша Україна” та БЮТ і об’єднує десятки партій і громадських організацій. Лідер опозиції Віктор Ющенко згідно опитувань (опубліковано сьогодні), як єдиний кандидат від опозиції набере 40 відсотків на виборах і це ще за 8 місяців до виборів. Єдиним він був, є і буде, якщо не у першому турі, то у другому.
     Нинішніх 25 відсотків Ющенко має не від того, що у нього спільні інтереси із Морозом чи rомуністами, а тому, що він є Ющенко.

     > Бо якби порядні,розумні люди обєднались то кучмака вже би давно не був на Банковій.

     3. Вимагати від Симоненка, Мороза, щоб вони були порядними – це не серйозно. А з непорядними людьми ніхто ніколи не буде об’єднуватися і цього Ющенко не робив ні до виборів 2002 року і не буде робити і на цих виборах 2004 року. Тим більше, що в Україні порядних людей є дуже багато. Вони зрадили не тільки Ющенка, вони зрадили свого виборця, вони зрадили український народ, вони зрадили європейських політиків. Із зрадниками завжди робили однаково – або до стінки, або на гілляку. Ви ж пропонуєте цілувати у зад, перепрошую, зрадників.

     > Вибачте за різкість,тільки дурень або зрадник буде плескати в долоні розбрату перед боєм.

     Морозу і Симоненку Кучма і Медведчук сьогодні брат, такщо розбрату просто не існує. Знаю я такі життєві випадки, коли жінка вже півроку з іншим спить, а він під її дверима скиглить: ”Вернися”. Я не знаю, як таких людей називати, що скиглять за зрадником, але у народі кажуть: “Шмата”. Думаю, що Вам варто визначитися, чи підтверджувати свій гордий нік “українець” чи продовжувати скиглити: “Вернися” (це кажу без будь-якої різкості).

     Хоч тут доказуюють, що “трійка” буде далі співпрацювати, то це є неправда. Ющенко рік ліпив докупи “Форум демократичних сил” в Україні і там не було ні Мороза ні Симоненка, але це не так важливо, бо це тепер велика опозиційна сила. Не Кучмині задолизи соціалісти і комуністи у Верховній Раді, а саме ця сила в Україні вирішуватиме. Важливо знати, що Віктор Ющенко не прощає зрад, підлості і двійкарства. У цьому вже переконалося багато політиків з оточення Ющенка. Про це писалося і говорилося вже багато разів. У цьому вся різниця між Ющенком і безхребетними (рід хробак, вид безхребетний) Морозом та Симоненком.

     4. І на завершення. Ситуація із спільним кандидатом на президентських виборах на рівні вимоги Мороза і його соцкомпанії із ВР виглядає так: “Вийду заміш, лише тоді, як жених помре”. А буквально це звучить так: “Підтримаємо Ющенка єдиним кандидатом, якщо його і комуністи підтримають”.

     Отже, втирайте нюні, витирайте закислі очі, може тоді і побачите перемогу Ющенка: відчуття перемоги – це справді радісна мить.


     П.С.
     Цей допис вже раз Свистович витер. Поміщаю повторно. Якщо є якісь зауваження - прошу повідомити.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.07 | українець

      Re: Час покаже.(-).

     • 2004.02.09 | Володимир

      Re: Які проблеми? Якщо Мороз чесна людина, то і Кучма теж(допов)

      Що ж. Цього разу я переконався в правоті шановного пана Максим"яка. Повністю з ним солідарний. На жаль. :(
     • 2004.02.10 | Михайло Свистович

      Re: Які проблеми? Якщо Мороз чесна людина, то і Кучма теж(допов)

      Я - людина. Ти - не я. Отже, ти не людина.

      Ось така логіка назви Вашого постингу.

      Максим’як пише:

      >
      > Цей допис вже раз Свистович витер.

      Не тер я нічого подібного.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.10 | Максим’як

       Re: На Майдані цікава система цензури.

       Пан під ніком "українець" звертається до мене, я даю відповідь. Мій допис щезає, а його і далі залишається. Може, як тут пояснюють, глючить. Тепер бачу, що не глючить, а ви просто його загасили.

       Гасіть тоді обидва, бо раз є питання, то має бути відповідь. Не подобається, то пояснюйте. А то виглядає, як у режимних ЗМІ.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.02.11 | Майдан-ІНФОРМ

        Ало, Максим"як, виходьте з танку! Війна закінчилася.

        Другий тиждень не зникають теми про рейтинги в тому числі з першої сторінки, скрізь додані лінки - "рівень фільтрації - що це таке".

        Пане Максим"як я до вас персонально звертаюся, ви це бачили?
        http://maidan.org.ua/news/help/ua/ratings.htm

        Ви ДІЙСНО нічого крім себе не помічаєте? І не бачите де ставиться "Оцінка повідомлення" під кожним дописом?

        Жодного вашого посту ніхто не прибирав.
       • 2004.02.11 | Михайло Свистович

        Re: На Майдані немає цензури.

        Цензура існує у ЗМІ. Майдан - не ЗМІ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua