МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Спочатку було слово.." Слово буде завжди, але хто його казатиме

02/04/2004 | Пожежний рятівник
Дуже влучний слоган сьогоднішньої акції "Спочатку було слово. Кабмін -- потім."

Коротеньку замітку з розділу новин російського тижневика "Книжное обозрение" від 26 січня 2004 р. можна вважати як медіа-підтримку сьогоднішньої акції.

"По пять книг на душу

Министерство печати РФ от­мечает значительный рост в 2003 году числа книг и бро­шюр, издаваемых в России. Число оригинальных назва­ний книг, выпущенных в 2003 году, сравнимо с количе­ством книг и брошюр, выпус­кавшихся в середине 80-х го­дов на всей территории СССР.
Совокупный тираж книг и брошюр в прошлом году «поз­воляет говорить о выпуске бо­лее 5 экземпляров книг и бро­шюр на душу населения РФ», отмечается в сообщении пресс-службы.
В целом в 2003 году на тер­ритории России зарегистри­ровано и выпущено 80 290 на­именований книг и брошюр общим тиражом 720,3 млн. экземпляров. По сравнению с 2002 годом число зарегистри­рованных названий книг и брошюр возросло на 15,1%, совокупный тираж увеличил­ся на 21,8%."

Відповіді

  • 2004.02.04 | Navigator

    Проте "Архіпелаг ГУЛАГ" не купиш. А трьохтомник "Життя Сталіна"-

    скрізь.
    Масові серії про чекістів-героїв.
    А найдивніше - як самий культурний радянський народ швидко знайшов нову інтелектуальну нішу - бульвар. Тиражами часів Політпросвєта. І читають!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua