МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Томенко вимагає від Януковича розібратися з охоронцями

02/05/2004 | СЕМЕН
Томенко вимагає від Януковича розібратися з охоронцями, які перешкоджали журналістам ICTV
05-02-04 16:50


За повідомленням телекомпанії ICTV, охорона Міністерства палива і енергетики не допустила журналістів знімальних груп телеканалу ICTV, програми "Енергетична Україна" на інтернет-конференцію міністра палива і енергетики України Сергія Єрмілова, що відбулася 3 лютого.


“Це не перший інцидент такого роду в нинішньому Кабінеті Міністрів. Восени минулого року, під час обговорення питання ЄЕП, мав місце інцидент з блокуванням журналістів у прес-центрі уряду, коли журналістів було замкнено у приміщенні прес-центру на час, коли з засідання уряду виходив віце-прем‘єр Микола Азаров”, - зауважив Микола Томенко.


За його словами, “вину за тодішнє блокування журналістів Кабмін “звалив” на одного з працівників служби державної охорони. Саме охорона Миколи Азарова закрила журналістів у приміщенні прес-центру, вочевидь, задля того, щоб представники ЗМІ не задали їхньому шефові "незручних" запитань щодо ЄЕП”.


“Водночас, сумнівно, що в таких випадках охоронці уряду можуть діяти за власною ініціативою. Списання випадків перешкоджання діяльності ЗМІ на охорону може відбуватися просто через бажання знайти "стрілочника"”, - вважає народний депутат.


“В урядовій відповіді щодо інциденту осені минулого року було зазначено: "зважаючи на ситуацію, що склалася, прес-службі уряду вказано на необхідність зробити належні висновки з цього прикрого інциденту, більш системно та ґрунтовно працювати з журналістами під час проведення засідань Кабміну, своєчасно та оперативно реагувати на запити представників ЗМІ”, - повідомив Микола Томенко.


“У разі, якщо й цього разу буде підтверджено, що в інциденті винна охорона, я вимагатиму вжити термінових заходів до боротьби із сваволею охоронців, що працюють в органах Кабінету Міністрів, з метою неухильного дотримання ними законних прав журналістів”, - зазначив народний депутат.


Микола Томенко направив листа прем‘єр-міністрові України Віктору Януковичу з вимогою розглянути обставини чергового інциденту, і, в разі виявлення порушень законних прав журналістів з боку працівників міністерства чи охорони міністерства, покарати винних.

Прес-служба "Нашої України"P.S. Жодного слова про "Сільські Вісті"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua