МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Можна ще трішки про антисемітизм?

02/05/2004 | Бегемот Замбезький
Приїхали знайомі з Хайфи, справжні євреї. Розповідають, що їх сина в
школі сокласники цькують. Кажуть йому: "Ну, ты, жид пархатый".

Бегемот.
http://krainachudes.com

Відповіді

 • 2004.02.06 | Смогитель Вадим

  Re: Можна ще трішки про антисемітизм? -"Звичайно!"

  В тій же Гайфі прожива Боря Бродський, з яким мене звела недоля в 1978 році на 7-мій зоні.
  -"Вадім! Нєнавість атісєміта - ета любовь по сравнєеію как тут жіди нєнавідят друґ друґа ..."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.06 | васяня

   Re: Можна ще трішки про антисемітизм? -"Звичайно!"

   Термін "антисемітизм" придуманий для того, щоб була ЩЕ ОДНА причина чи ЩЕ ОДИН спосіб для еврейської світової експансії.
   Я нічого не пропагую, але замисліться : якщо антисеміти є практично серед усіх націй, а , наприклад, антипапуасці розповсюджені лише виключно навколо острова ПАПУА-Нова ГВІНЕЯ, то , вочевидь, Є ЯКАСЬ РЕАЛЬНА ПРИЧИНА ВИНИКНЕННЮ АНТИСЕМІТИЗМУ.

   Ця реальна причина може бути або об"єктивною, або суб"єктивною.

   Об"єктивна причина : семіти настільки погані люди, що всі інші не-семіти тільки і мріють, як би оце нещасних семітів всіх поголовно відправити у крематорій. Уявляєте, сидить якийсь чукча і так замріяно : "тюлєня харосий... гєолога харосий... путіна харосий... зида нєхаросий однако"

   Суб"єктивна причина : будь-яка людина з незалежним способом мислення є незалежною , а , значить, являє собою перепону для будь-якої зовнішньої експансії. Якщо таку людину неможливо зробити рабом, її можна принизити, посадовити у в"язницю, задавити морально - просто назвавши її антисемітом . Будь-який семіт може будь-якого не-семіта назвати антисемітом. Довести комусь, що ти не антисеміт, практично неможливо. Якщо ти кепкуєш із єврея, за те, що він привселюдно колупає у носі - ти вже антисеміт. Якщо ти занадто часто вживаєш слово "єврей" або , не дай бог, розповів анекдот про єврея у присутності єврея - ти вже закоренілий антисеміт. Якщо ти , не дай Боже, вжив слово "ж@д" , тебе можуть посадити на 15 діб за хуліганство.

   При цьому за аналогічні дії єврея проти українця єврея не називають "антиукраїнцем" чи "антислов"янином" чи ще якось.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.06 | троль

    Кращий засіб розігнати антисемітів

    запропонувати їм засеувати Антисіоністький комітет чи іншу організаційну форму і здавати на це грошики там писати статут. Цим може скористатися навіть семіт.
    Щоправда з Гітлером промашка вийшла. Цей спровокований семітами знищив ще й інші народи.
   • 2004.02.06 | Navigator

    Васяня, ви серйозно?

    Коли в наще місто на навчання приїхали перші негри, зразу з"вився антинегритизм. Бо вони були такі чорні!
    Тільки совки масово поїхали за кордон - зразу пішов анитрусизм в формі боротьби з рускою мафією.
    Тобто щоб викликати "анти-" ви повинні бути лише трохи несхожим на оточуючих.
   • 2004.02.06 | Михайло Свистович

    Re: Цигани теж хочуть правити світом?

    васяня пише:
    >
    > Я нічого не пропагую, але замисліться : якщо антисеміти є практично серед усіх націй

    Та що Ви кажете? Ви знаєте всі нації? Так я Вам повідомлю, що цей термін поширений лише в межах проживання європеоїдної раси. І то, в Латинській Америці його немає.

    >
    > а , наприклад, антипапуасці розповсюджені лише виключно навколо острова ПАПУА-Нова ГВІНЕЯ, то , вочевидь, Є ЯКАСЬ РЕАЛЬНА ПРИЧИНА ВИНИКНЕННЮ АНТИСЕМІТИЗМУ.

    А антицигани? Вони теж є практично серед всіх націй, як Ви пишете. Звичайно, що не серед всіх, але географія нелюбові до циган ширша, ніж нелюбові до євреїв, бо ту ж Латинську Америку вже охоплює.

    >
    > Об"єктивна причина : семіти настільки погані люди

    Арба теж семіти. І ефіопи семіти.

    >
    > Довести комусь, що ти не антисеміт, практично неможливо. Якщо ти кепкуєш із єврея, за те, що він привселюдно колупає у носі - ти вже антисеміт. Якщо ти занадто часто вживаєш слово "єврей" або , не дай бог, розповів анекдот про єврея у присутності єврея - ти вже закоренілий антисеміт. Якщо ти , не дай Боже, вжив слово "ж@д" , тебе можуть посадити на 15 діб за хуліганство.

    Я це регулярно роблю. І все нормально. Бо в моїх діях немає ненависті, я нікого не ображаю, лише жартую з тими, хто розуміє жарти, звичайно.

    >
    > При цьому за аналогічні дії єврея проти українця єврея не називають "антиукраїнцем" чи "антислов"янином" чи ще якось.

    Чому ні? Називають. І не тільки єврея.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.06 | СЕМЕН

     Цигани теж хочуть правити світом?

     А Михайло Свистович одноосібно форумом "майдана".
   • 2004.02.06 | Колишній киянин

    Re: Можна ще трішки про антисемітизм? - Японо-мать

    "В Японии евреев нет. А антисемитизм, тем не менее, существует".
    А.Бураковский
    "Русский базар" (Нью-Йорк)
 • 2004.02.06 | Exal

  Re: Можна ще трішки про антисемітизм?

  Ну, в Ізраїлі існує досить давній конфлікт (хоча, скоріше, це можна назвати напруженням в стосунках) між іврим, ієгудм та олім - стратами за громадянським "стажем". До речі, в державі Ізраїль кожен із олімів отримує такий собі паспорт, де чітко вказана його національність. Так, неш екс-співвітчизник, котрий тут був ну зовсім "найпархатішим", з подивом з"ясовує, що насправді він - стовідсотковий українець... І щодо мовного питання: чомусь в зловісних тененетах Ізраїльщини друга державна мова - арабська, та й характерного для стереотипових євреїв ідишу там не почуєш - я це все до того, що дуже значний внесок в знищення традиційної єврейської ідентичності припадає саме на державу Ізраїль, котра, власно, хоч і була вибудована за моделлю держави із етнічною моделлю нації, зараз все більше преходить до громадянської моделі, вибудовуючи ізраїльську ідентичність, ну зовсім несумісну із тою міфічною "жидівською", вкоріненою в колективному підсвідомому юдофобів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".