МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рейтинги політиків у січні 2004 року

02/06/2004 | Майдан-ІНФОРМ
“Українське демократичне коло” представляє результати всеукраїнського опитування, проведеного 20-26 січня 2004 року на замовлення Інституту політики. Вибіркова сукупність репрезентує доросле населення України й охоплює усі регіони країни. За місцем проживання опитано 1000 респондентів віком від 18 років.

Рівень довіри до політиків

Віктор Ющенко упродовж тривалого часу має найвищий рейтинг довіри серед громадян України. У нього баланс довіри–недовіри (різниця між тими, хто довіряє, і тими, хто не довіряє) становить +3%.

У решти політиків і державних діячів баланс довіри–недовіри є від’ємним. Найбільший негативний баланс довіри–недовіри мають Леонід Кучма (—56%), Наталія Вітренко (—52%) та Віктор Медведчук (—51%).

Електоральний рейтинг політиків

За останній час в електоральному президентському рейтингу особливих змін не сталося. Низку місяців три політики упевнено займають три перших місця.

Лідером електорального рейтингу є Віктор Ющенко. Якби вибори Президента України відбувалися зараз, то він отримав би найбільше голосів – 25%.

Друге та третє місця поділяють Віктор Янукович (11%) та Петро Симоненко (11%).
Єдиний кандидат від влади

Якщо єдиним кандидатом на посаду Президента від влади буде Леонід Кучма, то за нього готові проголосувати 14%.

Якщо єдиним кандидатом на посаду Президента від влади буде Віктор Янукович, то за нього готові проголосувати 19%

Єдиний кандидат від опозиції

Якщо єдиним кандидатом на посаду Президента від трьох опозиційних сил буде Юлія Тимошенко, то за неї готові проголосувати 15%.

Якщо єдиним кандидатом на посаду Президента від трьох опозиційних сил буде Олександр Мороз, то за нього готові проголосувати 19%.

Якщо єдиним кандидатом на посаду Президента від трьох опозиційних сил буде Віктор Ющенко, то за нього готові проголосувати 40%.

Відповіді

 • 2004.02.06 | Мартинюк

  Ось і відповідь на всі питання

  Хто, як і з ким ....
 • 2004.02.06 | Олексій

  Re: Рейтинги політиків у січні 2004 року

  Не ображайтеся, але всі ці рейтинги - далекі від об'єктивності. Я не поділяю політику Кучми та його оточення (насамперед), але й цілком переконаний, що розкручування Ющенка - повторення грузинського сценарію - нічого доброго нам теж не обіцяє. Якщо його оберуть президентом, він стане ще однією маріонеткою, тільки цього разу не лише в руках ІНШИХ ОЛІГАРХІВ, а й далекої від демократії країни, назва якій США.
  Нам потрібен інший лідер - справжній НАЦІОНАЛЬНИЙ, який би був самодостатнім політиком. На жаль, поки що такі люди різноманітнім ОТОЧЕННЯМ не потрібні. І доки це буде, доти Україну штормитиме, доти люди українські будуть вигнанцями в своїй державі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.06 | Войзхаус

   А судьи кто?

   Цікавий факт - "Українське демократичне коло" - це кішенькова структурка Томенка. Тому Ющ на першомі місці. Може це і правда, однак я Томенку не вірю. Бреше як Гебельс...

   питання в іншому
   Перед президентськими виборами в Грузії я запитав в представника ОБСЄ стосовно направлення місії спостерігачів від цієї шановної структури на вибори (як це було на виборах в Азербайджані).
   нагадаю, що в Азербайджан їздило 250 спостерігачів від країн Східної Європи , яки визнали вибори недемократичними (інші 400 спостерігачі від ОБСЄ - від Зах.Європи - визнали демократичними).
   І ось що я почув - "Вибори у Грузії відбудуться прозоо та демократично, тому потреби в спостерігачах від ОБСЄ в Грузії не має!"
   Далі німа пауза, та заяви багатьох політиків, експертів та спостерігачів про масові порушення, список виборців тощо. (Я жодним чином не виступаю проти законообраності Саакашвілі).
   Тепер читаю,
   "Евросоюз будет внимательно следить за президентскими выборами 2004 года в Украине.
   Об этом заявил верховный комиссар ЕС по вопросам внешней политики и безопасности Хавьер Солана на встрече с лидером блока «Наша Украина» в Брюсселе. «Избирательный процесс будет определяющим для восприятия Украины в мире. Выборы должны быть прозрачными и отвечать демократическим стандартам ЕС"
   ПОДВІЙНІ СТАНДАРТИ!!!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.06 | vujko

    UVMOD: ВойЗхауC прикидається Войсхаузом? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.06 | Войзхауз

     Докази?????????

     А в чому я не правий? Може, справді, вибори в Грузії були такі ж демократичні як в Азербайджані? Вибачте....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua