МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лист політв"язня ТОПОЛІ

02/06/2004 | Остап Козак
Слава нації! Мої вітання нашим людям у Львові!

Ось на вулиці уже 2004 рік. І хоча події 9 березня 2001 року і репресії режиму проти організації ослабили УНА-УНСО, але не знищили. Є тисячі патріотів по всій Україні, які чекають конкретної програми дій, щоб досягти перемоги. Президентські вибори – це визначальна подія сьогодення і дня завтрашнього. Тому П’ємонт України повинен дати опозиції надійні тили і достатній людський потенціал для перемоги в Києві. За ці три роки, що я і мої товариші за ґратами багато змін сталося на волі, але питання влади на разі першочергове. Кількатисячна партія, яка має авторитетний Провід, де відсутня міжусобиця, може допомогти кандидату від опозиції стати Президентом. У нас є люди, які потім будуть допомагати йому керувати в державі. Андрій Шкіль знає, що робить і йому потрібно допомогти утвердитися в Києві. Крім того львів’яни повинні контролювати УНА-УНСО Ужгородської та Івано-Франківської організацій .Я вірю, що стара гвардія, яка на деякий час в зв’язку з амбіціями чи конфліктами відійшла від партії знову влиється в русло боротьби. А молоді сам Бог велів повноцінно жити – жити для України! Вірю, що пан Юрій Шухевич та інші ветерани ОУН-УПА і визвольного руху разом з нами. Хай Всевишній їх благословить і дасть сили. Вірю, що поруч з чоловіками стануть і жінки, тому, що саме їх материнський інстинкт веде вперед, щоб забезпечити дітям повноцінне життя в майбутньому. А молодих унсовців також дівчата завжди кохали тому, що дух шляхетних вояків передався від предків нам. Отже знову на часі девіз: „Створимо силу, наведемо в Україні порядок і забезпечимо добробут українському народові.” Вітаю з святами всіх хто згадує мене добрим словом. Всім хто напише листа відповім. Якщо є гарні фото про те як там у Львові святкують, буду вдячний отримати.
ІГОР МАЗУР


Слава нації!

Новий рік розпочався з річниці дня народження Степана Бандери, а штаб УНА-УНСО знаходиться на вулиці його бойового товариша Романа Шухевича – отож унсовці м. Львова просто зобов’язані бути в авангарді української революції. Хай 2004 буде високоякісним і перемога, до якої Україна йде вже сотні років стане реальністю. Держава потребує Президента Українця, Президента Патріота! І для здійснення мети потрібна єдність – старих і нових сил нашої партії. Слова роз’єднують – справа об’єднує!
Я з вами.
МАЗУР ІГОР.

Відповіді

 • 2004.02.06 | ruch2004

  Тополю на волю!!!

  Після перегляду фільму "Обличчя протесту" Ігор мазур видався особисто мені порядною і дійсно ідейною людиною. Шкода, що таких людей в Україні садять в тюрми на 3-4 роки за дії які повинні кваліфікуватись не суворіше ніж групове хуліганство без тажких чи навіть середніх наслідків.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.06 | ANDERSEN

   Re: Тополю на волю!!!

   Слава Нації!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.06 | українець

    Re: Тополю на волю!!!

    Тополя справжній патріот й боєць за вкраїнську ідею.Саме завдячуючи Тополі,наметовий табір УБК так довго тримався.Він найбільше за всіх провів часу в таборі,вирішуючи купу проблем.
    Мерзотні злочинці,відчуваючи небезпеку для себе,зробили все,щоби згноїти в тюрьмі героя-Ігор в заточенні захворів туберкульозом.Але даремно собаки стараються - дух його незламний.
    9 березня Тополя захищав жінок,дітей-студентів,право народу на голос від кучмівських яничар,тому вважаю ,що справжній,народний процес над насиллям кучмістів 9 березня ще попереду.
    Слава Вкраїні!Слава героям!Смерть ворогам!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua