МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наказ.

02/09/2004 | WWW.ZAKON.KS.UA
Або - Хто так радіє за "кризу" опозиції.
З заяви Чорновіла, Головатого та інших депутатів вбачається відсутність координації процесів протидії кучмівському режиму. Саме з цієї точки зору і пропонуємо розглянути кому ж це вигідно подати так звану проблему "кризи" і таким чином дійсно розколоти опозицію. Шановного Тараса хочемо запитати, а що проти 11 річних дій режиму, що справді є клоунадою не лише у зовнішній політиці але й у відношенні до
внутрішніх проблем України, були якісь інші засоби привернути увагу світової спільноти? Були інші можливості недопустити антиконституційний переворот в державі? Шановного міністра юстиції теж хочемо запитати як можна в такий відповідальний час залишати без підтримки навіть таку фігуру як Ющенко. Безумовно невистачає характеру, але режим треба перемогти - корегувати особистості будете потім. Вітаємо виступи B.Пензеннника та мужність і послідовність пана C.Хмари. Ми не голосували за Симоненок і Гуренок, Грачів і Суркісів, Лазаренок і Звягільських, тому шановне панство не давайте спецслужбам розвалити опозицію зсередини. Ви чуєте панове Чорновіл, Головатий, Тимошенко, Пинзенник, Заєць та інші. За вас голосувала демократична Україна, за Конституцію Лукьяненко і Чорновіла, за Європейську і незалежну Україну! Тож зробить все щоб в Україні більше ніколи не панувала КУЧМІВЩІНА! Це наш наказ вам народні обранці.

Відповіді

 • 2004.02.10 | Назар

  Re: Наказ.

  А може дійсно Ільковичу зняти ременя та по козацькі, пояснити малому
  Чорновілу чому не треба розпорошувати голоси виборців в такий час? Розум має бути, а сором перед пам'ятю за батькову справу?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.11 | Михайло Свистович

   Re: А може перестати розмовляти сам з собою?

   Назар пише:
   > А може дійсно Ільковичу зняти ременя та по козацькі, пояснити малому
   > Чорновілу чому не треба розпорошувати голоси виборців в такий час? Розум має бути, а сором перед пам'ятю за батькову справу?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua