МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Де Погорєлова?

02/09/2004 | Homo Sovieticus
Десь зо два місяці не виходило статей Ірини Погорєлової в Гранях+. Проте, впродовж цього періоду бачив кілька її статей у інших виданнях та вона навіть засвітилася одного разу на П'ятому каналі. Одже, жива-здорова й не у відпустці. Що сталося? Чи вона звільнилася з Граней? Через що, якщо це правда?

Відповіді

 • 2004.02.09 | Предсказамус

  Ответ, похоже, здесь

  http://www2.pravda.com.ua/ru/archive/2004/february/9/1.shtml
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.09 | Homo Sovieticus

   Навряд чи

   На моїй пам'яті, Луценко мав до непристойності лояльні стосунки з журналістами. І Погорєлова, і Коробова дуже часто не цурались болісно вкусити соціалістів там де треба.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.09 | Предсказамус

    Неприятный подтекст

    В статье Погореловой есть такие обороты, в которых намек на то, что Мороз взял взятку, виден почти невооруженным глазом. Это уже не покусывание, согласитесь. Статья, конечно, не причина, но признак того, что Погорелова из Граней таки ушла.
  • 2004.02.09 | Правник

   І ще, можливо, тут (/)

   Луценко тепер зрозумів, що Мороз був правий

   www.ПРАВДА.com.ua, 9.02.2004, 15:21

   Народний депутат, член фракції СПУ Юрій Луценко, який раніше критикував голосування 3 лютого, тепер вважає його правильним.

   "Спочатку я також не погоджувався з голосуванням Соцпартії за формою, але охолов і лише через день зрозумів, що Мороз був більш прагматичним і справді правий", - заявив Луценко на "круглому столі", що проходив у центрі політичного прогнозування газети "Високий замок".

   "Насправді опозиція змогла домогтися свого вперше 3 лютого, але Ющенко, вирвавши перемогу, чомусь до неї не долучився", - прокоментував події минулого вівторка Луценко, повідомляє "Львівська газета".

   "Тому, зважаючи на обставини, якби Соцпартія не взяла участі в голосуванні, було б чинним голосування від 24 грудня. Хіба хтось сумнівається в тому, що при повторному голосуванні комуніст Мішура, голова лічильної комісії, порахує правильно голоси?" - сказав народний депутат.

   Пояснюючи також, чому він не голосував разом із своєю фракцією, Луценко сказав: "Я утримався від цієї "історичної" події, бо не хотів освячувати своєю кнопкою "парнокопитне" голосування кучмістів-комуністів, – розповідав він. – Але найбільше я не хотів, щоб тим, по суті, правильним голосуванням Соцпартія відірвалася від союзників, які під впливом емоцій зробили неправильний крок".

   Луценко зазначив, що для СПУ тепер програмою-максимум є "відтягнути обрізання 2004-го до 2006 року", тобто не допустити, щоб "президентські повноваження перейшли до прем’єра, якого може обрати ще кучмівський парламент". Згідно з новим проектом, практично половина повноважень президента перейде до нового прем’єра.

   Тому Луценко вважає, що "таке "обрізання" потрібно відтягти до 2006 року, коли діятиме новий парламент, на який впадуть ці великі напівпрезидентські повноваження".
   ---------------------------------------
   Надто вже дисонує оцінка поведінки Мороза від Погорєлової свіжині від полум'яної Коробової та прозрівшого Луценка
 • 2004.02.09 | Посторонний наблюдатель

  Re: Де Погорєлова?

  Она написала статью, в которой "посмела" оспорить тезисы из статьи Юлии Мостовой в "Зеркале", где эта свиная грантоедка предложила убрать Кучму путем предоставления ему послепрезидентских гарантий. Вот Мостовая и приказала Луценко уволить Погорелову. А поскольку Луценко тоже подживляется из грантоедских денег, которые по своемцу усмотрению распределяют Мостовая и Гриценко из фонда разумкова, то Луценко и выполнил приказ. А все остальные схавали. Действительно, не может же Мостовая быть неправой, она же -- за свободу слова...
  Так, кстати, в свое время из "Граней" убрали Скачко, Ольгу Ансимову, других.
  Мостовая не терпит возражений. Плюс выгода -- деньги можно прикарманить, а не "всяким" Погореловым платить. Это у них с Притулой общий почерк -- приворовывать гранты где только можно и где только липнет к рукам...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.09 | Адвокат ...

   Бандерша української журналістики Мостовая та

   журналіст Скачко...

   "Ну ет, Ви, батєнька,-- хватілі!"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".