МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Незадоволені рейтингами. Чому?

02/09/2004 | Лисий
1. На Майдані виникла якась паніка - деякі люди "хлопають дверима" і йдуть(?) геть нібито через те, що на сайті запроваджено цензуру. Під цензурою мається на увазі рейтингування, запроваджене тиждень тому.

2. Ці люди часто не розуміють (?) елементарних ньюансів рейтингування (те, що треба залогінитися, щоб поставити власний рейтинг або те, що можна поставити фільтр -1 і спокійнісінько собі читати той же Майдан, що й раніше тощо).

3. З рейтингом Майдан стало читати набагато легше - я економлю чимало часу, обходячись без відкриття чергових передруківок Салуна, Тижня та інших "козаків". Свого часу я теж пару раз психував і хотів "піти з Майдану", коли сененоподібні заполонили майже весь сайтовий простір. Нагадаю, що саме через свавілля козаків було закрито форум НУ - на нього просто гидко стало заходити.

4. Майдан для мене насамперед джерело інформацію і спосіб обміну нею, а також засіб координації з однодумцями. В сотий раз пишу про те, що не ідеалізую опозицію, але про її прорахунки мені приємніше читати на УП й на Телекритиці, ніж на темниках і в абсолютно неконструктивних дописах Семена чи, частенько, Гайди до Байди.

5. Тому з введенням оцінок зникла необхідність розгрібати груди руди (а іноді й лайна :), щоб знайти грудку золота. ІМХО, система рейтингування наразі себе виправдала. Хто й далі хоче порпатися в гівні, ставте -1 і вперед. Або справді підіть із сайту на тиждень-другий.

6. Та іноді в мене закрадається думка, що чимало моїх земляків не лишень люблять ображених, а й самі люблять відчувати себе ображеними.
Звідти й це ниття нібито адекватних людей про якусь цензуру, утиски тощо.

7. А це вже діагноз. Хе-хе.

Відповіді

 • 2004.02.09 | Navigator

  Ця ситуація нагадує мені чемпіонат світу по футболу.

  На полі - збірні Англії і Аргентини.
  Голос диктора за кадром :" Англійська королева особисто просила англійських уболівальників не роздягатися по пояс на футбольному матчі."
  Камера йде по трибунах.
  Майже всі англійці - голі!
 • 2004.02.09 | Franko

  Варнінг.

  > Або справді підіть із сайту на тиждень-другий.

  Велике зауваження Вам, а також Шарпу та іншим, хто полюбляє говорити "нэ нравітса нэ кущай". Людьми розкидатися не варто. І НІКОЛИ не можна говорити "не подобається - йди звідси". Тому що найцінніший ресурс Майдану - не сервери, не лінія, не софт, а люди. Які продукують ідеї. І ці ідеї є цінними. Достатньо цінними, щоб дослухатися до побажань цих людей, якщо вони висловлені в коректній формі. Потрібно шукати золотої середини, - я маю на увазі, з тролями не панькатися, але нормальних людей з Майдану не гнати. ІМХО.

  І ідея. Коли людина виставляє фільтр -1, прибирати також усі оцінки з екрану. Тоді ілюзія "все лишилося по-старому" буде повною.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.09 | Предсказамус

   Дополнение к идее

   > І ідея. Коли людина виставляє фільтр -1, прибирати також усі оцінки з екрану. Тоді ілюзія "все лишилося по-старому" буде повною.
   Во-первых, такой режим правильнее назвать "Отключить фильтр".
   Во-вторых, этот режим должен устанавливаться по умолчанию. Т.е. желающие фильтровать должны включать фильтр, а не наоборот.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.09 | Franko

    І так, і ні

    Предсказамус пише:
    > > І ідея. Коли людина виставляє фільтр -1, прибирати також усі оцінки з екрану. Тоді ілюзія "все лишилося по-старому" буде повною.

    > Во-первых, такой режим правильнее назвать "Отключить фильтр".

    Згоден.

    > Во-вторых, этот режим должен устанавливаться по умолчанию. Т.е. желающие фильтровать должны включать фильтр, а не наоборот.

    А отут неочевидно. Мені здається, саме у "фільтрованості по замовчуванню" є вся сила нововведення: збереження ніжного першого враження користувача від тролів.

    Але що опцію "ЗАРАЗ СТОЇТЬ ФІЛЬТР, ЯКИЙ ВИ МОЖЕТЕ ВІДКЛЮЧИТИ" слід зробити такою, що кидається в очі - тут, мабуть, маєте рацію.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.09 | Предсказамус

     Пожалуй, Вы правы. (-)

    • 2004.02.09 | Майдан-ІНФОРМ

     Режим "відключити фільтр"

     Franko пише:

     > А отут неочевидно. Мені здається, саме у "фільтрованості по замовчуванню" є вся сила нововведення: збереження ніжного першого враження користувача від тролів.

     Саме так.

     > Але що опцію "ЗАРАЗ СТОЇТЬ ФІЛЬТР, ЯКИЙ ВИ МОЖЕТЕ ВІДКЛЮЧИТИ" слід зробити такою, що кидається в очі - тут, мабуть, маєте рацію.

     Це цікаво і згодом ми спробуємо це втілити. Не в першу чергу. І точно тільки для зареєстрованих користувачів.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.10 | НеДохтор

      Re: Режим "відключити фільтр"

      Майдан-ІНФОРМ пише:
      > Franko пише:
      ...
      > > Але що опцію "ЗАРАЗ СТОЇТЬ ФІЛЬТР, ЯКИЙ ВИ МОЖЕТЕ ВІДКЛЮЧИТИ" слід зробити такою, що кидається в очі - тут, мабуть, маєте рацію.
      >
      > Це цікаво і згодом ми спробуємо це втілити. Не в першу чергу. І точно тільки для зареєстрованих користувачів.


      Для зареєстрованих напевно можна зробити,
      щоб в своєму профілі вказувати або відключений фільтр,
      або свій default рівень фільтрації 0 - 5.

      Або через cookies (в кого вони не відключені)
      запам'ятовувати останній вибір.
  • 2004.02.09 | Роман ShaRP

   Зауваження ShaRP'у - в "Про Майдан", йопересете

   Franko пише:
   > Велике зауваження Вам, а також Шарпу та іншим, хто полюбляє говорити "нэ нравітса нэ кущай". Людьми розкидатися не варто. І НІКОЛИ не можна говорити "не подобається - йди звідси".

   Ма-я-чня

   По перше, пане Франко, розкажіть нам, яких фантастичних результатів ви досягли вашими методами. Ми побачимо втілення ваших ідей на практиці, поплачемо зі власної недолугості та заходимося втілювати ваші ідеї. Як варіант, можете нас налякати - розповісти про сайт, вбитий рейтингами.
   По-друге, місце для зауважень ShaRP'у та іншим визначено в Правилах конкретно. Свідомо порушуємо Правила? Оу, я знаю цей спосіб дій осіб "гонорового" типу, не здатних переступити через "себе, коханих" заради якихось там Правил якогось там сайту та якогось там конструктиву. Я думаю, що користі від таких людей небагато, навіть коли вона є, вона здебільшого, вона "перебивається" офтопами, викидами гонору й решти проявів надутого его.
   По-третє, ну скільки казати, Роман ShaRP ніколи не входив до адмінгрупи цього сайту і не визначає його політику! (Примітка: якщо не рахувати можливості ставити рейтинги, яка його дуже здивувала.) Особиста думка ShaRP'а є лише його особистою думкою, помноженою на коефіцент його особистого авторитету. Тому згадувати його кожен раз не обов*язково. Це ще нікому не допомагало ;)

   Тому що найцінніший ресурс Майдану - не сервери, не лінія, не софт, а люди.

   Але не всі. А цінність людей для справи визначають ті, хто її роблять.

   Які продукують ідеї.

   А от не всі люди продукують корисні ідеї.

   І ці ідеї є цінними.

   А не завжди.

   Достатньо цінними, щоб дослухатися до побажань цих людей, якщо вони висловлені в коректній формі.

   Паааааааааааане Франко. Особисто ви можете визначати цінність людей лише для тої справи, яку робите ви особисто.

   Потрібно шукати золотої середини, - я маю на увазі, з тролями не панькатися, але нормальних людей з Майдану не гнати. ІМХО.

   Титульний пост присвячений якраз тому, що їх ніхто не гнав. Їм запропонували вибір. Та ще й який! Хоча я думаю, що розумію, чим не задоволені вони, але не підтримую їх точки зору.

   > І ідея. Коли людина виставляє фільтр -1, прибирати також усі оцінки з екрану. Тоді ілюзія "все лишилося по-старому" буде повною.

   Я зараз заплачу :cry: Пане Франко, нижче по гілці ви вже здогадалися, що задум ідеї з фільтрацією полягає не в тому, щоб робити вигляд, "ніби нічого не відбулося". Почитайте http://maidan.org.ua/n/free/1076334309 - "Система фільтрів та оцінок. Прогрес репорт. Наступні кроки.". Спробуйте й самі зробити наступний крок, а не волати "поверніть мені усе як було". Може, після прочитання того повідомлення, вам в голову прийдуть якісь кращі ідеї?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.09 | Franko

    Я так і знав. Роман образився...

    > По перше, пане Франко, розкажіть нам, яких фантастичних результатів ви досягли вашими методами. Ми побачимо втілення ваших ідей на практиці, поплачемо зі власної недолугості та заходимося втілювати ваші ідеї. Як варіант, можете нас налякати - розповісти про сайт, вбитий рейтингами.

    Ги! А я насправді ЗА рейтинги. Більше того, сам активно голосую. Спробуй прослідкувати покроково назад, де ти помилився.

    > По-друге, місце для зауважень ShaRP'у та іншим визначено в Правилах конкретно. Свідомо порушуємо Правила? Оу, я знаю цей спосіб дій осіб "гонорового" типу, не здатних переступити через "себе, коханих" заради якихось там Правил якогось там сайту та якогось там конструктиву. Я думаю, що користі від таких людей небагато, навіть коли вона є, вона здебільшого, вона "перебивається" офтопами, викидами гонору й решти проявів надутого его.

    А тепер візьми хустинку і повитирай слину з екрану.

    > По-третє, ну скільки казати, Роман ShaRP ніколи не входив до адмінгрупи цього сайту і не визначає його політику!

    Все ж не розумію, чому через це не можна тобі робити зауваження.

    > (Примітка: якщо не рахувати можливості ставити рейтинги, яка його дуже здивувала.)

    Чому здивувала? Ти здатен на конкретні справи, від тебе, в принципі, багато користі, і тобі надали цю можливість. На здоров"я! Це не означає, що ти не робиш помилок (які мені здаються серйозними), і що тобі не треба навчитися слухати критику.

    > Особиста думка ShaRP'а є лише його особистою думкою, помноженою на коефіцент його особистого авторитету. Тому згадувати його кожен раз не обов*язково. Це ще нікому не допомагало ;)

    Я тебе згадав тому, що тебе згадала Л.К. в своєму прощальному дописі ("А я пішла, бо як каже Роман ShaRP, хто не сприймає правил може йти геть"). В тебе якась манічка величі, що я тебе якось особливо згадую.

    > Але не всі. А цінність людей для справи визначають ті, хто її роблять.
    >
    > Які продукують ідеї.
    >
    > А от не всі люди продукують корисні ідеї.
    >
    > І ці ідеї є цінними.
    >
    > А не завжди.
    >
    > Достатньо цінними, щоб дослухатися до побажань цих людей, якщо вони висловлені в коректній формі.

    Тут все вірно.

    > Паааааааааааане Франко. Особисто ви можете визначати цінність людей лише для тої справи, яку робите ви особисто.

    Якщо подумати, то і це правильно. Ніде не суперечить мною сказаному.

    > Потрібно шукати золотої середини, - я маю на увазі, з тролями не панькатися, але нормальних людей з Майдану не гнати. ІМХО.

    > Титульний пост присвячений якраз тому, що їх ніхто не гнав. Їм запропонували вибір. Та ще й який! Хоча я думаю, що розумію, чим не задоволені вони, але не підтримую їх точки зору.

    Чисто психологічний момент (відкрию тобі секрет, бо в людських стосунках ти не дуже петраєш): коли людині кажуть "а не подобається то йди", це нею сприймається практично однозначно як "йди". Ти цього не врахував.

    > > І ідея. Коли людина виставляє фільтр -1, прибирати також усі оцінки з екрану. Тоді ілюзія "все лишилося по-старому" буде повною.

    > Я зараз заплачу :cry:

    Ну бачиш, - без кривлянь не виходить розмови.

    > Пане Франко, нижче по гілці ви вже здогадалися, що задум ідеї з фільтрацією полягає не в тому, щоб робити вигляд, "ніби нічого не відбулося".

    Ти говорив про вибір? От я й турбуюся про вибір людей, які не хочуть фільтрації. Я не належу до таких людей, але вони на Майдані, безумовно, є. Раджу ще раз проаналізувати, де ти знову помилився.

    Якщо надумаєш відповідати, давай домовимся, без кривлянь і образ. Поставив би тобі мінус один, але буду гоноровішим.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.09 | Роман ShaRP

     І про вигадані образи ShaRP'а - у "Про Майдан", йопересете.

     Franko пише:
     > > По перше, пане Франко, розкажіть нам, яких фантастичних результатів ви досягли вашими методами. Ми побачимо втілення ваших ідей на практиці, поплачемо зі власної недолугості та заходимося втілювати ваші ідеї. Як варіант, можете нас налякати - розповісти про сайт, вбитий рейтингами.
     > Ги! А я насправді ЗА рейтинги. Більше того, сам активно голосую. Спробуй прослідкувати покроково назад, де ти помилився.

     Та ніде я не помилився.

     > > По-третє, ну скільки казати, Роман ShaRP ніколи не входив до адмінгрупи цього сайту і не визначає його політику!
     > Все ж не розумію, чому через це не можна тобі робити зауваження.

     Можна. Але це, м*яко кажучи неконструктивно, а по друге, враховуючи на досить таки нулячий авторитет пана Франка в моїх очах - неконструктивно у квадраті.

     > > (Примітка: якщо не рахувати можливості ставити рейтинги, яка його дуже здивувала.)
     > Чому здивувала?

     No comments for mr.Franko.

     > Це не означає, що ти не робиш помилок (які мені здаються серйозними), і що тобі не треба навчитися слухати критику.

     Думаю, що це знову "сектантська помилка", підміна понять. Люди (особливо сектанти, націоналісти, інші палкі, якщо не фанатичні прихильники певних ідей ... ) часто думають, що їх не чують тоді, коли їх чують - але не погоджуються і не поділяють їх погляди.

     > Я тебе згадав тому, що тебе згадала Л.К. в своєму прощальному дописі ("А я пішла, бо як каже Роман ShaRP, хто не сприймає правил може йти геть"). В тебе якась манічка величі, що я тебе якось особливо згадую.

     Та мене багато хто згадує... Але я виступаю проти того, щоб мене згадували, я на то не заслуговую ;).

     > > Але не всі. А цінність людей для справи визначають ті, хто її роблять.
     > > Які продукують ідеї.
     > > А от не всі люди продукують корисні ідеї.
     > > І ці ідеї є цінними.
     > > А не завжди.
     > Тут все вірно.

     Так отож.

     > > Паааааааааааане Франко. Особисто ви можете визначати цінність людей лише для тої справи, яку робите ви особисто.
     > Якщо подумати, то і це правильно. Ніде не суперечить мною сказаному.

     Суперечіть, бо подається принципово інший погляд на Майдан та стосунки адмінгрупи Майдану і відвідувачів.

     > Чисто психологічний момент (відкрию тобі секрет, бо в людських стосунках ти не дуже петраєш): коли людині кажуть "а не подобається то йди", це нею сприймається практично однозначно як "йди". Ти цього не врахував.

     Майдан - місце для людей витривалих. Це сказав не я, це сказала Пані, і вона, як на мене, виявилася сто разів правою.


     Ты должен быть сильным,
     Ты должен уметь сказать
     Руки прочь! Прочь от меня!
     Ты должен быть сильным,
     иначе зачем тебе быть?

     В. Цой
     Рекомендую.


     А щодо того, в чому я петраю, і в чому ні - так можу заявити, в модерації - петраю, а форум - далеко не завжди місце для людських стосунків, а Майдан - і поготів (перепрошую за неліричність, але правда мені дорожча).

     > > Я зараз заплачу :cry:
     > Ну бачиш, - без кривлянь не виходить розмови.

     Якби ви, пане, написали з самого початку щось конструктивне, а не все оте бла-бла-бла, то й відповідь була б іншою. За що боролися, на те й напоролися.

     > Ти говорив про вибір? От я й турбуюся про вибір людей, які не хочуть фільтрації. Я не належу до таких людей, але вони на Майдані, безумовно, є. Раджу ще раз проаналізувати, де ти знову помилився.

     Турбуйтеся, хто вам не дає. Але турбуватися можна по різному. Те, що ви хотіли, можна було втілити в два речення, не влаштовуючи чергового монологу у трагікомедії "Майдан, схаменися".

     Пишете діло - буде вам діло, починаєте виставу і читаєте людям, які зробили набагато більше вас, проповіді-монологи про те, що їм треба робити, а що не треба - маєте те, що маєте. Так буде і надалі.

     > Якщо надумаєш відповідати, давай домовимся, без кривлянь і образ. Поставив би тобі мінус один, але буду гоноровішим.

     Пане Franko, ви мене ніколи не розуміли, і зараз не розумієте. Не думаю, що мені варто про щось домовлятися з вами, в усякому разі, ви поки що нічим не довели протилежного.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.09 | Майдан-ІНФОРМ

      Пацани, брейк!

      Я таки маю це на увазі. Такими сварками ви дискредитуєте власні аргументи.

      Роману - Франко робить ДУЖЕ БАГАТО конструктиву. Спитай в наших реалі - підтвердять.

      Франку я все сказав, що хотів, сподіваюся, що тема вичерпана.
 • 2004.02.09 | Роман ShaRP

  Питання про застосування правил у обговоренні рейтингів.

  1) В принципі, зробити виняток і якийсь час обговорювати зміни у Вільному форумі - це нормально, не маю нічого проти ... але колись вже треба буде переносити їх і у "Без правил", або ж поновити "Про Майдан"-старий ... де буде саме про сайт, а не "можна все".
  Я пропоную адмінгрупі якось визначитися з перехідним періодом (хоча, мабуть, вони то й без мене зроблять ;) ).
  2) Чому в Розробках досі немає гілки по змінам до Правил у зв*язку з запровадженням рейтингів? Невже і це повинен робити я, який ніколи не входив до Адмінгрупи :cry:
  Якщо коротко, то пропоную оголосити повідомлення, змість яких зводиться до питань щодо оцінок, типу
  "Хто мене оцінив?", "Чому мене так оцінили?", "Хто тут взагалі оцінює?", - офтопіком з видаленням (після додання відповідної інфи до правил та FAQ, звичайно ;), але це, здається, вже зроблено).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.09 | Майдан-ІНФОРМ

   Re: Питання про застосування правил у обговоренні рейтингів.

   Роман ShaRP пише:
   > 1) В принципі, зробити виняток і якийсь час обговорювати зміни у Вільному форумі - це нормально, не маю нічого проти ... але колись вже треба буде переносити їх і у "Без правил", або ж поновити "Про Майдан"-старий ... де буде саме про сайт, а не "можна все".

   Ми перенсемо все згодом у "Розробки" згідно правил. Ви ж бачити, що навіть тут не всі ще прочитали та зрозуміли. Ми протримаємо ці теми на форумі, доки ми не впевнимося, що більшість прочитала всі допоміжні матеріали.

   > Я пропоную адмінгрупі якось визначитися з перехідним періодом (хоча, мабуть, вони то й без мене зроблять ;) ).
   > 2) Чому в Розробках досі немає гілки по змінам до Правил у зв*язку з запровадженням рейтингів? Невже і це повинен робити я, який ніколи не входив до Адмінгрупи :cry:

   Угу. Ініціатива наказуєма.

   > Якщо коротко, то пропоную оголосити повідомлення, змість яких зводиться до питань щодо оцінок, типу
   > "Хто мене оцінив?", "Чому мене так оцінили?", "Хто тут взагалі оцінює?", - офтопіком з видаленням (після додання відповідної інфи до правил та FAQ, звичайно ;), але це, здається, вже зроблено).

   Зроблене. Все є тут.
   http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1076334309&first=1076351742&last=1076316933
 • 2004.02.09 | Богдан

  Тому що я сам звик вирішувати

  що влучно, а що - ні. І мені не подобається, коли хтось робить це за мене. Звичайно, я можу не звертати уваги на ці ярлики (що я і роблю), але самі ці написи дратують.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.02.09 | СЕМЕН

  Судьї хто...

  """абсолютно неконструктивних дописах Семена"""

  Лисий, що Ви маєте на увазі?
 • 2004.02.09 | KE

  "А судьи кто?" (-5, троль, спам, агитпроп, ниже уровня моря)

  Пока всё судит, какой то странный человек, с явными предпочтениями и своим самым субъективном мнении, ничего хорошего эти циферки не означают, кроме того, что показывают не оценку авторов, а оценку оценщика.

  Если есть желание давать оценки, давайте их коллективно!! Я прекрасно понимаю, что на Майдане мои оценки будут всегда низкими, но это будет честнее.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.09 | Майдан-ІНФОРМ

   Скільки можна?

   Ви не "світлана" чи подібне, читати вмієте, думати теж, емоції не зашкалюють, характер нордический. Навіщо прикидатися шлангом?

   KE пише:

   > Если есть желание давать оценки, давайте их коллективно!!

   Особисто написав штук надцять постингів про те, хто виставляє оцінки. 102 особи це не "колектив", а шо?

   > Я прекрасно понимаю, что на Майдане мои оценки будут всегда низкими, но это будет честнее.

   Не треба ля-ля. Навіть в вас є тема вище плітуса, яка і на першу сторінку потрапляла. Не робіть вигляду, що ви цього не бачили.
  • 2004.02.10 | Len

   Re: Не мечите бисер перед...

   Вельмишановный пан КЕ. Я привел Вам цитату из Библии. Зачем Вам укорять этих "странных человеков" , что они Вам не так или не те оценки ставят. Что Вы хотите от личностей типа Свистовича, Мари, Навигатора???
   Вы бываете на улицах? Разговариваете с людьми?? Слышите разговоры в общественном транспорте ? Это и есть наш народ: реальный. А перечисленные выше паны будут там где им место . На свалке Истории.
   Привыкайте просто писать на форум. Издеваться над ними. Ощущать их несостоятельность. Сейчас они обещают по крайней мере не стирать. Сомневаюсь. У них для этого низкие моральные стандарты. А со свистовичами наш народ разберется. Рано или поздно. Жаль только Навигатор никогда не будет жить на Украине. Ему сытнее в России.
   Еще раз советую Вам . Относитесь философски к жизни. Всем связанным с Майданом надо отрабатывать тридцать серебренников.

   На мясокомбинатах есть такое понятие "баран-предатель". Это животное которое ведёт стадо под нож. Его не трогают а оно гудит, бежит впереди и зовет стадо вперед.
   Однажды на одном комбинате по ошибке его убили так три месяца комбинат стоял. Так вот Майдан этим и занимается. Его задача отвлечь внимание от подлинных причин бед нашего народа и все перевалить лично на Кучму. И снова наш народ как стадо подвести под очередной нож. Вот и все. Но что ни говори а народ все таки наш умнеет.

   На сим остаюсь истинным почитателем Вашего творчества и с нетерпением жду Ваших дальнейших сообщений. тролль В.В.Кобелюха. г.Киев. 10 февраля 2004 года от Рождества Христова
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.10 | пан Roller

    САГА о БАРАНОВИЧЕ

    31-01-2004 01:18, пан Roller    Мое присутствие в рубрике "Беспредел" вызвано переносом темы М. Свистовича. Он вставил мое имя в заголовок и мне волей не волей пришлось участвовать в обсуждении на главном форуме.

    До тех пор пока тему Свистовича, уж не знаю кто сам ли он, или кто другой скинули сюда.

    Хоть я и зарекался давать оценки, впрочем и не стану.

    Меня право рассмешила Ваша искренность. Дисно , сколько можно объяснять. Но, каждый человек заслуживает того места на которое его поставили.

    Сегодня я увидел заголовок темы Свистовича, который он, видимо, позаимствовал.

    Он выставил тему с заголовком "Рукописи Горят", видимо он делал намек на свою работу.

    Это тем более чудно, что на центральном осталось с гулькин хуй участников, которые бы представляли собой интерес как авторы, или собеседники.Они вынуждены копировать Михаила.Иначе, их вытрут.

    Я тут услышал сравнение со скульптором. Видимо, Свистович равняет всех под себя, и это еще более умиляет меня. Сколько неподдельной радости я просматриваю на главном форуме.

    Я бы, наверное, не зашел сюда с ответом. Просто, ваше сравнение мне показалось аллегорически точным. Я вспомнил рассказ о том как ведут себя бараны.

    У них есть замечательная привычка повторять действия вожака. Проделывали даже такой опыт.

    Стадо баранов гонят в загон. И натягивают веревку, что бы через нее прыгали. первым бежит вожак. Он прыгает через препятствие. За ним его последователи и все стадо.

    Но вот что интересно они прыгают на месте. Преодолевают препятствие которого не существует. Если веревку убрать они продолжают прыгать.

    Мне единственно интересно, если их закольцевать. То есть пустить вожака в зад стаду. Я думаю все стадо будет продолжать прыгать в одном месте.

    Но, ведь это учень удобно. Пастуху достаточно натянуть веревку и пустить туда вожака. Набрать загонщиков, которые отсекать других поводырей. И стадо будет бегать и прыгать в одном месте.

    Именно это мы и можем наблюдать. Майдан постепенно превращается в такой загон баранов. Который необходим для создания видимости борьбы по преодолению несуществующих препятствий.

    Зачем заокеанским хозяевам умный руководитель. А с барана чего возьмешь?

    С него взятки гладки.

    Brgds


    Версія до друку // Відповісти // Тема повністю // Редагувати // Стерти // переглядів: 18 // URL: http://maidan.org.ua/n/about/1075504729

    Len пише:
    >> На мясокомбинатах есть такое понятие "баран-предатель". Это животное которое ведёт стадо под нож. Его не трогают а оно гудит, бежит впереди и зовет стадо вперед.
    > Однажды на одном комбинате по ошибке его убили так три месяца комбинат стоял. Так вот Майдан этим и занимается. Его задача отвлечь внимание от подлинных причин бед нашего народа и все перевалить лично на Кучму. И снова наш народ как стадо подвести под очередной нож. Вот и все. Но что ни говори а народ все таки наш умнеет.
    >
    >
 • 2004.02.09 | Майдан-ІНФОРМ

  Також прошу всіх читати ще пояснення

  Пояснення тут
  http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1076334309&first=1076351742&last=1076316933

  Лисий пише:

  > 2. Ці люди часто не розуміють (?) елементарних ньюансів рейтингування (те, що треба залогінитися, щоб поставити власний рейтинг або те, що можна поставити фільтр -1 і спокійнісінько собі читати той же Майдан, що й раніше тощо).

  Виявилося ще одне. Через додання кнопки "фільтр" у людей з невеликими екранами вниз за межі видимого фрейму з"їхав рядок, де стоїть "логін" та "додати тему". Це було сприйнято як "в мене відключили додання тем".
 • 2004.02.09 | пан Roller

  Му-МУ-мизация "все страны". Я не любли когда меня считают.

  Лисий пише:
  > 1. На Майдані виникла якась паніка - деякі люди "хлопають дверима" і йдуть(?) геть нібито через те, що на сайті запроваджено цензуру. Під цензурою мається на увазі рейтингування, запроваджене тиждень тому.
  >
  > 2. Ці люди часто не розуміють (?) елементарних ньюансів рейтингування (те, що треба залогінитися, щоб поставити власний рейтинг або те, що можна поставити фільтр -1 і спокійнісінько собі читати той же Майдан, що й раніше тощо).
  >
  > Не все так просто в этом супе.

  Собственно, о какой-то системе рейтингования пока говорить не приходится.

  Во первых, о рейтинге можно было бы говорить при определенном числе опросов. Но, каждое проставление + - 1 оборачивается дополнительной перезагрузкой постинга, и тратить дополнительное время на участие в рейтинговании не представляется целесообразным большинству участников.

  К тому же, это отвлекает от основной тезы, мысли, с котрой ты пришел, стези твоей личной линии. Но, это может быть и дело вкуса.

  На самом же деле все несколько сложнее, чем нам стараются здесь представить.

  Во первых, из уст Свистовича пролунало, что майдану не нужны две с полтиной тысячи участников , а достаточно 1500 , но таких на свидомость которых можно воздействовать его целями о каких то идеях.
  Люди ничто, цели все.

  Именно это я имел ввиду , когда еще задолго до введения системы начались поползновения на свидомость участников.Я говоил об идеологическом крене майдана.

  Интересную метаморфозу притерпели и такие вещи, как понятие "гражданский форум".

  Сам смысл обычно наполняется действиями. И вовсе не само название гражданский предполагало идилию того, что граждане являются субъектами украинского общества, они представляют разные слои и в своих слоях, уровнях, или рейтинагах отражают некую тенденцию , назовем противоборство, о есть выступают моделью общества.

  Заметим, что на форуме нет коммунистов. Но их идеи фактически здесь стали воплощать люди , которые себя обозначают в лучшем случае как патриотами, в худшем их называют иначе.

  Но, странное дело, эти цели вызвали неприятие в первую очередь у соратников по делу.

  Именно они восприняли последовавшие действия как посягательство не только на их свободу и не только слова , но и посягательство на их честь и свободу и честь других участников , с которыми они привыкли общаться.

  Все мы и Вы, стали заложниками эксперемента. Мне, кажется, что в введенной системе есть рациональные зерна , но она имеет и существенные недостатки.

  Первый их них уровень -1.

  Красивая объяснение , о том, что вы можете видеть, если захотите, не является исчерпывающим и удовлетворительным.

  Рассмотрим на примере, так проще.

  К примеру я , как это часто бывает даю какой-то заголовок. Например, "Таня любит спать с украинской книгой".

  В одном и том же заголовеке каждый из участников может увидеть разные намеки, вещи. + Это зависит от гениальности автора и уровня оценщиков его оценщиков.

  Можно быть уверенным, что на этот заголовок поступит -1. И сообщение исчезнет с глаз долой.

  Но, не видно чье это сообщение, не видно имени автора. Если автора хотели отметить наказанием, то зачем прятать его имя.Наказывайте гласно, я не против.

  И открывая закрытые заголовки можно обнаружить странную вещь. Я говорю о своихпостигах.

  Оказывается их прочитало много народу, больше нескольких десятков. Больше тех что открыты. При желании я могу сделать так, что будет понятно, что под скрытим сообщением находится мое сообщшение.И даже пользоваться этим на пользу себе, выставляя в смешном виде оценщиков.
  Но, зачем мне это нужно?Это дополнительные расходы.

  И мои, те кто меня поддерживает могут мне ответить.

  Но, пардон, почему их ответы скрываются от публики. А их может быть целая цепочка. Почему? По их постингам никто не голосовал, но анафема распространяется на всех тех, кто захочит меня поддрежать.Так скрываются целые ветки интересных обсуждений.И в прнципе это тоже можно удобно использовать, потому что МУ-МУ уже не сможет ничего сделать. А в конце повыситьоценку и открыть сообщения на обозрение.

  Это элементы информационныъх войн. Но кого и с кем. Я понимаю, если бы это были противники, но это вроде как и соратники.


  И каждый раз , работая по умолчанию в уровне 0 они вынуждены смотреть и догадываться, где же еще могут быть сообщения. Да, и потом это их унижает. Ведь они не согласны с оценкой, поэтому и отвечают у них нет возможности повысить рейтинг сообщения.Они отвечают в поддержку.

  Возникает притивоборство. Те, кто имеет возможность выставлять оценки имеют приимущетсво перед теми, кто такой возможности не имеет.

  А если мой недоброжтилатель просто ставит мне -1 за то, что он меня не долюбливает, или из мести? Я имею только одну возможность "отмазаться" от него,один клик, но он может войти в сговор, коалицию. И к тому же, для кого эти игры?

  Вместо того, что бы дать свой отзыв, в котором гнево заклеймит то, что ему не нравится, он просто дает оценку.

  Я мне могу ему предоставить такого права. Я не любли когда меня считают.

  Я понимаю, если бы оценка была подписана и было видно, чья она. Это возымело бы какую-то ответную реакцию. Но, все делается в тихаря.

  В результате, на форуме появляется круг граждан, которые на самом деле сидят себе в Бельгии, Голандии, Канаде, и дистанционно управляют гражданами на Украине. То есть манипулируют нами, пытаются навязать свое видение наших проблем.

  Но, я и другие не для этого сюда приходим.

  Одна группа "в полосатых купальниках "люди ни языка , а рук" приходят и ни слова ни говоря режут других, якобы врагов своих.

  А те ничего не понимают. Они привыкли к дискусии. Привыкли доказывать свою правоту логикой, словами. И в результате страдают даже не те кто привык побеждать в любых ситуациях, типа меня, а те, кто не научился еще побеждать.Это не означает, что они слабее. Просто, они честнее.

  Они воспринимают это как личное оскорбление себе. Они не могут позволить навязывать им свободу чужой воли. И не идут на поводу ни у кого.

  И когда им еще указывают на дверь и говорят уже вместо "не нравится не читай", "не нравится убирайтесь", они и следуют тем целям руководства, о которых здесь дикларировалась.

  "Сам оттуда пришел"- , говрят они.

  Уни уходят, без обид. Но, с огромной болью в сердце. Рушатся все их планы и наработки, их связи и привычки. Для них это настоящая катастрофа.

  И этих людей треба понять. Попутно их обвиняют в идеализме. Хотя весь их идеализим это честность. Честность -это идеал, а как вы думали.

  В этом смысле это люди идеальные, пусть не кристальные, но высокой пробы. К тому же их собственный уровень зачастую много выше тех, кто их оцеивает и выгоняет.

  Это- как в революцию. Му-МУ-изация майдана.

  Действительно, у руководство свои планы. так треба их и дикларировать, а не заявлять сначала одно , а потом другое.

  Сначала выставлять тезис УБК, потом отказываться от него, потом вроде не отказываться, придумывать какий-то пульс сопротивления.

  Выражайтесь поще, называйте вещи своими именами. А то люди вступают в ваши ряды, а потом понимают, что вы им враги. И они уходят.

  Текст не редактироваля и не проверялся.Набивка вслепую.


  Brgds

  Brgds
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.10 | пан Roller

   Спасибо мне, что есть я у тебя.

   Рукописи не горят.


   http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_culture&trs=-1&key=1075976939&first=1076350344&last=1075544659

   Brgds
  • 2004.02.10 | пан Roller

   Вопрос Мадам-информу. Просьба к участнику-товарищу.

   пан Roller пише:
   > В настоящий момент этому сообщению выставлен -1.

   Для редактирования сообщения и его стирания мне закрыт доступ.

   Объясните мне как мне повысить рейинг этого сообщения.

   Как сообщить присутствующим, что закрыто мое сообщение.

   Если на меня наложено табу, то я мог бы обратиться к участникам с посьбой снять его.

   Прошу участника которому понравилось это сообщение добавить мне бал.

   Прошу довести это сообщение до участников.

   Это сообщение не проходило оценку. Сдледовательно его должны видеть по любому.

   Почему его не увидят участники с рейтингом выше -1 ?

   Объясните логику этих алгоритмов.

   У меня самого есть возможность повысить рейинг своего сообщения.
   Я обещаю любому участнику повысить его рейтинг и призывыаю участников к коалиции. Нет интереса повышать самому себе рейтинг. НО автор повысивший мне рейтинг пусть оставит свое имя в сообщении. Я буду знать кому я должен свой бал.

   Brgds
  • 2004.02.10 | Zaporozhets

   Re: Я не любли когда меня считают.

   пан Roller пише:

   > К примеру я , как это часто бывает даю какой-то заголовок. Например, "Таня любит спать с украинской книгой".
   >
   > В одном и том же заголовеке каждый из участников может увидеть разные намеки, вещи. + Это зависит от гениальности автора и уровня оценщиков его оценщиков.
   >
   > Можно быть уверенным, что на этот заголовок поступит -1. И сообщение исчезнет с глаз долой.

   Не можна, якщо вміст повідомлення має відношення до теми сайту Майдан. А якщо вміст має відношення лише до книголюбства в природній чи неприродній формі, то звісно, що йому варто виставити -1 офтопік, незважаючи на геніальність автора.

   > Но, не видно чье это сообщение, не видно имени автора. Если автора хотели отметить наказанием, то зачем прятать его имя.Наказывайте гласно, я не против.

   > И открывая закрытые заголовки можно обнаружить странную вещь. Я говорю о своихпостигах.
   >
   > Оказывается их прочитало много народу, больше нескольких десятков. Больше тех что открыты.

   То чому ж вони не проголосували і не збільшили Вам оцінку?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.11 | пан Roller

    Ужель та самая Татьяна

    http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_culture&trs=-
    Zaporozhets пише:

    >
    > То чому ж вони не проголосували і не збільшили Вам оцінку?

    Это вопрос не ко мне. Это вопрос к Вам.

    Посмотрите, может вы не согласитесь с их мнением.
 • 2004.02.10 | litovka

  Re:Ваше меткое наблюдениесовпало с моим...

  Лисий пише:
  >> 6. Та іноді в мене закрадається думка, що чимало моїх земляків не лишень люблять ображених, а й самі люблять відчувати себе ображеними.
  > Звідти й це ниття нібито адекватних людей про якусь цензуру, утиски тощо.
  >
  > 7. А це вже діагноз. Хе-хе.
  Вы очень точно заметили! Я тоже наблюдала эту странную черту характера у моих украинских родственников. Обидеться(оскорбиться) и получить удовольствие от этого состояния! Я тоже пытаюсь объяснить почему и зачем они так поступают..Вот мне пришло в голову, что ТАК они поступают, что бы обратить на себя внимание. Наверное другие способы им недоступны...А быть в центре внимания-насущная потребность.Может я и ошибаюсь,но Ваше меткое наблюдение совпало с моим...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.15 | Пані

   Дуже влучно

   Зараз поставлю +1

   litovka пише:

   > Вы очень точно заметили! Я тоже наблюдала эту странную черту характера у моих украинских родственников. Обидеться(оскорбиться) и получить удовольствие от этого состояния! Я тоже пытаюсь объяснить почему и зачем они так поступают..Вот мне пришло в голову, что ТАК они поступают, что бы обратить на себя внимание. Наверное другие способы им недоступны...А быть в центре внимания-насущная потребность.Может я и ошибаюсь,но Ваше меткое наблюдение совпало с моим...

   Хто завгодно може написати щось розумне. Навіть випадково.
   Оця система рейтингів і дозволяє витягти нагору такі випадки.

   Я була проти введення рейтингів два роки тому. А зараз бачу, що помилялася, а майнер був правий. Класно! Дякую всім, хто доклався!
 • 2004.02.10 | Navigator

  В Африканській імперії вважалось дуже бажаним побачити з-під

  шторки ногу царя! :)
  Дозвольте й слузі показатись ! :)
  Не сподобалось моє повідомлення про анлійських уболівальників? Зашторили?
  Можна зрозуміти!
  Офтопік?
  Не думаю.
  Не вважаю потрібним маючи на увазі високий рівень учасників Майдану розшифровувати всі думки до кінця.
  Хемінгуей писав, що читачі обов"язково відчують, коли автор знає набагато більше, ніж пише. Це я не про себе, а про Хемінгуея! :)
  Так от, в постингу про уболівальників мені видалось нецікавим розвивати думку далі (що ще могла б комусь здатись підлабузницькою) про те, що МОДЕРАТОРИ АБСОЛЮТНО ВІЛЬНІ ВСТАНОВЛЮВАТИ СВОЇ ПРАВИЛА І ДОТРИМУВАТИСЬ ЇХ, як це робила англійська королева, але й публіка - навіть англійська, радо пам"ятає про Велику хартію вольностей (виставлена в безкоштовному Британському музеї), а не про обов"язки.
  Що тоді взяти з нас, якщо англійці в пампасах забувають про обов"язок?
  Мені було б цікаво щоб ті, кому це цікаво, змогли прийти самостійно до вищеприведених висновків на основі заштореного постингу! :)
  Про що це я?
  А, про офтопіки.
  Часто вони несуть в собі п"ятий елемент, що може бракувати.
  Або четвертий вимір.
  До чого я ще?
  МОДЕРАТОРИ АБСОЛЮТНО ВІЛЬНІ ВСТАНОВЛЮВАТИ СВОЇ ПРАВИЛА І ДОТРИМУВАТИСЬ ЇХ
  Тільки майте на увазі, що ми всі (крім пенсіонерів-професионалів :) ), ще десь працюємо і не завжди маємо час випрацювати щось до кінця...
  Хоч і не випрацював - нічого писати?!
  А іноді так хочеться прямо в глаз!
  :)
 • 2004.02.10 | Navigator

  Передрукую з Без правил дружній жарт щодо пана Роллера

  Пане Роллере, Ви вже як МУМУ починаєте підспливати з-під
  свого "низького рівня" і з"являєтесь на поверхні зі стрічкою конструктивно/цікаво на грудях.
  Муму після винирювання дещо не схожа на себе.
  Адміністратор Герасим вже не тримає в руках весло і поблажливо мружиться...

  ДАВАЙТЕ НАКІНЕЦЬ ВІДНОСИТИСЬ ДО ВСЬОГО З ДОБРИМ ГУМОРОМ !
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.10 | пан Roller

   Re: Передрукую з Без правил дружній жарт щодо пана Роллера

   Navigator пише:
   > Пане Роллере, Ви вже як МУМУ починаєте підспливати з-під
   > свого "низького рівня" і з"являєтесь на поверхні зі стрічкою конструктивно/цікаво на грудях.
   > Муму після винирювання дещо не схожа на себе.
   > Адміністратор Герасим вже не тримає в руках весло і поблажливо мружиться...
   >
   > ДАВАЙТЕ НАКІНЕЦЬ ВІДНОСИТИСЬ ДО ВСЬОГО З ДОБРИМ ГУМОРОМ !

   Спасибо пан Навигатор, очень кстати. Добрый юмор говорите.
   Я не против добра, а уж тем более юмора.   10-02-2004 11:47, пан Roller
   Универсальный солдат

   переглядів: 2 // URL: http://maidan.org.ua/n/culture/1076406439

   Универсальный солдат.

   Признаюсь, что события последних дней, как-то акция «Рукописи горят», и в разделе культура, появление некоторых фигурантов писательского ремесла, особенно одного, выдержку из сайта которого я представлял вначале, заставило меня серьезно задуматься о месте роли, нише и всякой прочей требухе относящейся к этому делу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.10 | Navigator

    Пане Роллере, ми ще повинні визнати слідуюче:

    1. Товариство, яким ми насолоджуємось на Майдані на голову вище від банального щоденного оточення. Маю на увазі всіх учасників. Кожен, хто сюди прийшов - ідейний!
    2. Воно тільки незначно поступається товариству, що ми маємо в персональних бібліотеках - і навіть плавно перетікає туди!
    3. Тому ті невеликі страждання це просто вхідна плата в клуб.
    4. З допомогую гумору страждання перетворюються в саму популярну художню книжку людства - "Дон Кіхот" :) .
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.10 | пан Roller

     "Му-Му" не догма, а руководство к действию.

     Navigator пише:
     > 1. Товариство, яким ми насолоджуємось на Майдані на голову вище від банального щоденного оточення. Маю на увазі всіх учасників. Кожен, хто сюди прийшов - ідейний!
     > 2. Воно тільки незначно поступається товариству, що ми маємо в персональних бібліотеках - і навіть плавно перетікає туди!
     > 3. Тому ті невеликі страждання це просто вхідна плата в клуб.
     > 4. З допомогую гумору страждання перетворюються в саму популярну художню книжку людства - "Дон Кіхот" :) .


     Ваша проницательность делает Вам честь. Кажется, я перестаю верить в чудеса.

     Имя Дона Ламанчьского совсем еще, вчера, крутилось у меня в голове. И я никак не мог найти повода вставить его... Вернее видел повод но, в Сарагосе. Я даже рассматривал курс испанского языка на Петровке, самоучитель.

     Но, вы предоставили мне совершенно изумительную возможность вставить его в свиток.


     И как идеально сложилась ситуация на майдане? Это просто не описанная сцена, не описанная еще украинским Сервантесом. Она ждет своего разрешения.

     Я позволю себе опять , уже второй украсти вашу мысль и перенести ее к себе на хранение.

     Я обязательно воспользуюсь ею. Обязательно. Обещаю Вам. И сообщу сюда о том, как она вписалась в сюжет .

     -„Из всех оружий Юмор является наиглавнейшим,- мне кажется так бы мог сказать нынче на съезде РСДРП тов.великий Ленин.

     Его нет с нами, но, дело живет, и живет вечно. Сегодня уже его наследники воплощают заветы Ильича в жизнь здесь, на майдане они бьют конру среди своих.

     Они действуют они как партийные. Нет они не ученые, зачем им это, тяготы.

     Они не ставят опытов на собачках.

     "Му-Му" не догма, а руководство к действию.

     Они не проводят опытов на животных. Им не нужны лаборатории. Им нужны люди и концентрационные лагеря.

     Ведь они наследники своего прошлого. А мы своего.

     Форен марширен. Зольдатен официрен.
     Линск, Линкс.

     Зик
     Хай.

     Зик
     Хай.     Brgds
     -----------------

     10-02-2004 15:59, пан Roller
     Re: пан Ламаньчский - Универсальный солдат

     http://maidan.org.ua/n/culture/1076421574
     10-02-2004 12:13, Navigator
     Пане Роллере, ми ще повинні визнати слідуюче:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.10 | Navigator

      Добровільний концтабір називається інакше.

      Здебільшого шлюбом :)
      PS.
      Пане Роллере. Повірте, Ви - зірка першої величини.
      Як Південний Хрест.
      Просто вам потрібно для деяких променів вибирати іншу півкулю. Географічну, я не психоаналітик.
      Я особисто пропоную Вам політичний притулок на сторінках "Історія" і "Україна - Росія".
      До зустрічі?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.10 | пан Roller

       Место пана Roller-a на МАЙДАНЕКЕ-1

       Navigator пише:
       > Здебільшого шлюбом :)
       > PS.
       > Пане Роллере. Повірте, Ви - зірка першої величини.
       > Як Південний Хрест.
       > Просто вам потрібно для деяких променів вибирати іншу півкулю. Географічну, я не психоаналітик.
       > Я особисто пропоную Вам політичний притулок на сторінках "Історія" і "Україна - Росія".
       > До зустрічі?

       Это идеальное место для невольников чести и узников совести.

       Brgds


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua