МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я балдію від підбору кадрів в НУ...

02/10/2004 | Mykyta
Горинь очолить виборчий штаб "Нашої України"

www.ПРАВДА.com.ua, 10.02.2004, 11:32

"Наша Україна", втративши такого помітного політика, як Тарас Чорновіл, отримала натомість не менш відомого та авторитетного на обласному рівні політика – Миколу Гориня.
--------------------------------------------------------------
Коментар: Якщо хто не в курсі, то (просто для інформації) - відомими є три брати горині. Так от середущий - Микола - у свій час (здається, відразу після того, як В. Чорновіл став депутатом ВР і перестав бути головою Львівської обласної ради) був головою Львівської обласної ради. Розвів страшенний бардак і був скинутий зі скандалом (не даю гарантії, але чи не за корупцію?). А потім дуже швидко став керівником Львівського Регіонального Управління Митниці. Напевно треба лише раз перетнути західний кордон, щоб переконатись, яка там корупція (для прикладу, з кожного пасажира автобуса є стандартна "такса" за перетин кордону - 5 Євро, а що йде за фуру...).

Вітаю НУ з чергович чудовим поповненням! Прекрасне доповнення до відходу принципових людей!
--------------------------------------------------------------

Горинь не лише повертається до лав Народного руху України, але й очолить львівський міський виборчий штаб "НУ", повідомляє газета "Поступ".

Горинь цю інформацію підтвердити не захотів, оскільки, за його словами, остаточно сформульована пропозиція до нього ще не надходила.

"То залежатиме не від мене. Зателефонуйте мені за день-два – побачимо, що з того вийде", – відповів він. Проте Горинь повідомив, що вже написав заяву на вступ у Народний рух України, членом якого він був на початку 1990-х років.

Водночас голова обласного представництва "НУ", народний депутат Петро Олійник розповів, що ще місяць тому з ініціативи обласної політради блоку та з урахуванням підтримки цієї кандидатури в Києві Миколі Гориню запропонували посаду керівника міського штабу.

Минулого тижня, за словами Олійника, Горинь дав згоду. "Залишилися лише формальності, і, маю надію, ще цього місяця Микола Горинь обійме цю посаду", -- зазначив нардеп.

Відповіді

 • 2004.02.10 | СЕМЕН

  Микито,

  а що з тим Михайлом Горинем не так?
  Яка проблема у Вас з ним?
 • 2004.02.10 | Нестор

  Це точно. Залишається лише розводити руками

  Горинь є не лише корупціонером, як правильно писав Микита, а і страшенно амбіційним і дурним. Чого вартий лише той факт, що присвятивши стільки часу розвалові РУХу, Горинь тепер пише заяву про вступ в РУХ. Стати начальником дуже хочеться, причому байдуже під яким прапором. Таку корупцію, яку він розвів в західній митниці світ не бачив.

  З цим ще можна було б змиритися. Врешті решт в НУ повно бандитів і Горинь самотнім би не був, але найгірше те, що ніяких здібностей по керуванню в нього немає. Розвалить той штаб так само, як розвалив львівську область і митницю.

  Це просто абзац. Ющ кром за кроком йде до власної поразки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.10 | Мартинюк

   Ви хлопці пишете дурниці

   Гориня усунули з посади голови області через недостатню лояльність до Кучми.

   Звичайно Вас послухати, то зразкові керівники можуть бути лише членами СДПУ(о) або блоку "ЗаЄДУ".

   Це все відлуння колишньої внутрішньої гризні між НРУ та УРП, до якої належали два брати Миколи. Більшість звинуваченнь - голослівні мантри, які наводяться без доказів в надії що ніхто не буде перевіряти.

   Єдиний серйозний закид - митниця, - але скажу по власному досвіду що з мене зідрали гроші не на українському боці, а на польському.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.10 | Нестор

    Re: Ви хлопці пишете дурниці

    Мартинюк пише:
    > Гориня усунули з посади голови області через недостатню лояльність до Кучми.

    Ага і поставили на саме хлібне місце на той час. Нічого собі заслання!!!

    > Звичайно Вас послухати, то зразкові керівники можуть бути лише членами СДПУ(о) або блоку "ЗаЄДУ".

    Навчіться краще слухати. Я таких дурниць не говорив.

    > Це все відлуння колишньої внутрішньої гризні між НРУ та УРП, до якої належали два брати Миколи. Більшість звинуваченнь - голослівні мантри, які наводяться без доказів в надії що ніхто не буде перевіряти.

    Для львівян з доброю пам"яттю доказів не треба.

    > Єдиний серйозний закид - митниця, - але скажу по власному досвіду що з мене зідрали гроші не на українському боці, а на польському.

    Ваш досвід - унікальний. Здирають гроші на нашому боці. Причому за часів Гориня почали робити це натхненно і з розмахом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.10 | Світлана

     Re: Ви хлопці пишете дурниці

     Несторе, всі до кого ви звертаєтеся, це вчорішні комсомольські функціонери. Дописи чітко контролюються московськими клегами-гебістами. А чи є сенс щось доводити вчорашнім функціонерам, вічним комсомольцям? Мені здається, що немає. Це вони занепастили Україну. А ми це їм дозволили зробити. Сайт Свистовича класичний приклад гебістських технологій контрольованого впливу на масову свідомість. Про сербозні розмови можна буде говорити, тільки після введеня Закону України" Про люстрацію" і опублікування списку людей, які працюють або працювали, або првцюють агентами впливу росйських інтересів в Україні, як правливо було зроблено в Польщі, Чехії, Естонії, Латви, Литви. Я ввжаю, що тільки після введеня Закону України" Про люстрацію" і опублікування списку людей, які працюють на євразійські спецслужби
     І тоді, можливо через певний час в Україні почнуться зміни. Мене особисто нудить від майданівської комси. Вони, як жовтенята просто не цікаві.
     Їх час вже давно вже пройшов, а вони навіть цього не помітили, вічно вчорашні.На жаль до цього часу в Україні керують та нав'язують свою думку саме ці посередності.І в цьому наші українські проблеми. На зміну вчорашньої комси не прийшли інші, розумніші, фахові громадяни (які вже є в Україні)цієї нешасною, на жаль, до цього часу, їхньої УРСР
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.10 | Михайло Свистович

      Re: Пані Світлано, Ви вже, здається, прощалися з нами. І не раз.

      Світлана пише:
      > Несторе, всі до кого ви звертаєтеся, це вчорішні комсомольські функціонери.

      А ну наведіть-но, будь ласка, факт мого вчорашнього комсомолизму? ;) Так отож. Членом ВЛКСМ, як і Ви, напевно, як і 99% присутніх тут на форумі і 99% українців, молодших за 50, був. Але жодної посади не займав, вийшов з комсомолу разом ще з одним однокурсником, і це був перший випадок в історії факультету.

      > А чи є сенс щось доводити вчорашнім функціонерам, вічним комсомольцям? Мені здається, що немає.

      Так чого ж Ви постійно доводите? ;)

      >
      > Мене особисто нудить від майданівської комси. Вони, як жовтенята просто не цікаві.

      Якщо Вас нудить і Вам нецікаво, то чому Ви, прощаючись, вперто сюди знов повертаєтесь? Я підкажу, як це зветься: мазохізм :)
     • 2004.02.10 | Petro

      Re: Ви хлопці пишете дурниці

      Світлана пише:
      Мене особисто нудить від майданівської комси. Вони, як жовтенята просто не цікаві.
      А ЯКОГО БІСА ТОДІ ВИ ТУТ РОБИТЕ, ПАНІ СВІТЛАНО? Я розумію так: нецікаво - ігноруй. А Ви тільки лайно намагаєтеся лити, але ЗА ЩО - мені незрозуміло.
     • 2004.02.10 | Степан Пшеничний

      Голослівність.

      Пані Світлано, а може слід було б навести докази своїх тверджень про даний форум, та його адміністратора? А то звинувачення серйозні, а докази як завжди відсутні.

      Наскільки я знаю пан Свистович є дієвим опозиціонером-практиком, досяг певних результатів, його шанують лідери опозиції. Таких людей треба в приклад ставити, а ми знову ярлики навішуємо. "Свій свого, щоб чужий боявся"?
 • 2004.02.11 | Len

  Re: плакать надо !

  Вельмишановный пан Микита! Не балдеть надо а "сумувати" что такие поднки лезут к власти. Я однажды слышал по радио его интервью. Примерно так : "кому нужна самостийная Украина. Отвечаю. Сначала украинцам бо цэ шлях до добробуту., але вона бильше потрибна Европе бо самостийная Украина защищает её от диких россиян, но больше всего самостийная Украина потрибна россиянам бо без неё россияне будут раз в неделю жевать корку ржаного хлибу и запивать бражкой". Конец.

  Из сообщений в СМИ: 23 января президент Украины поблагодарил Россию за помощь хлебом, а в тот же день строители НОВОСИБИРСКОЙ области сдали в строй терминал в Владивостоке для экспорта зерна а Азию.
 • 2004.02.11 | Правник

  Нє, "всиновлення" Чєрновєцького-все рівно фішка намбер ван! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua