МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Екс-СДПУ(о)шники пропонують підтримати Ющенка (/)

02/10/2004 | Mykyta
PR-хід? Домовленості? Цікаво буде поспостерігати за реакцією сторін....
-----------------------------------------------------------------------------
www.ПРАВДА.com.ua, 10.02.2004, 13:26

Колишній керівник окружного виборчого штабу СДПУ(о) звернулася з відкритим листом до Віктора Медведчука з пропозицією підтримати на наступних президентських виборах Віктора Ющенка.

Про це повідомляє Дніпропетровський обласний штаб "Нашої України".

У листі, підписаному Журавською та групою її однопартійців висловлюється стурбованість загостренням політичного протистояння, яке "може перекреслити надії простих громадян на покращення життя".

Зокрема автори листа звертаються до Медведчука: "Вже давно настав час відкинути особисті амбіції й зробити крок на зустріч – блоку Віктора Ющенка". Таку позицію вони мотивують тим, що не бачать принципових ідеологічних розбіжностей між СДПУ(о) та "Нашою Україною".

Оскільки партія на президентських виборах цього року не висуває власного кандидата, Журавська та її однодумці пропонують підтримати Віктора Ющенка.

Журавська в 2002 році очолювала виборчий штаб СДПУ(о) по 38 виборчому округу, де соціал-демократи здобули 14,5 тис. голосів виборців – найкращий результат серед виборчих округів Дніпропетровщини.

Відповіді

 • 2004.02.11 | Mykyta

  Серія No.2 (/)

  СДПУ(о) пропонує "Нашій Україні" змінити стиль написання листів Медведчуку

  www.ПРАВДА.com.ua, 11.02.2004, 11:27

  СДПУ(о) розцінює як PR-акцію "Нашої України" поширене напередодні звернення кількох членів СДПУ(о) до Віктора Медведчука з проханням підтримати Віктора Ющенка на виборах президента.

  Як відомо, у вівторок керівник виборчого штабу СДПУ(о) по округу №38 на виборах 2002 Журавська разом із ще п'ятьма членами СДПУ(о) написала листа Медведчуку, де агітувала його на користь Ющенка.

  У заяві Дніпропетровського обкому СДПУ(о) сказано, що заява Журавської "є нічим іншим як піар-акцією представників "Нашої України" напередодні виборів президента України, яка немає у своїй основі ніякого реального підгрунтя".

  "Переконання у цьому додає той факт, що цей лист і технологія його поширення дуже подібні до аналогічних провокацій проти СДПУ(о), що мали місце останнім часом у Криму", - говориться в заяві об'єднаних есдеків.

  "І тут і там однакова риторика щодо "щирої підтримки" партією своїх ідеологічних опонентів, однакова технологія відбору "авторів" і, головне, ініціаторами поширення є прес-служби місцевих осередків "Нашої України" як би вони не називалися", - зазначається у заяві СДПУ(о).

  СДПУ(о) також зазначає, що Журавська певний час працювала помічником Сергія Чукмасова – колишнього нардепа, нинішнього керівника Дніпропетровського осередку "Нашої України".

  СДПУ(о) визнає, що Журавська "дійсно на виборах 2002 року очолювала окружний виборчий штаб нашої партії", проте "по завершені виборів її активні зв’язки з парторганізацією припинилися".

  "Знаючи її політичну активність можна припустити думку, що вона зараз знайшла свою кон'юнктурну "нішу" і мабуть поновила свою співпрацю з колишнім "шефом", - зазначається у заяві.

  Дніпропетровський обком СДПУ(о) також заявив, що у них "достатньо було і є пропозицій представників протилежного табору щодо "співпраці", але ми ніколи не користувалися такими брудними методами".
 • 2004.02.11 | Михайло Свистович

  Re: Дешевий піар.

  До того ж в інтернеті. Краще б вони роботою з людьми займалися.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua