МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

О.Омельченко вважає що суд підірвали бомбісти

02/10/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Він каже, що вибух, що пролунав вчора у приміщенні Дарницького районного суду столиці, був "спланованим та організованим".


Він нагадав, що на місці події цілодобово працює спеціальна комісія, а крім того, там побували особисто мер, керівники правоохоронних органів та Дарницького району.

Практично висновки комісії, за словами мера, уже готові і “вже можна сказати, що це спланований організований (ще бувають "несплановані організовані", а також "сплановані неорганізовані" вибухи М-І) вибух на першому поверсі у приміщенні туалету”. Мер наголосив, що цей випадок буде глибоко розслідуватися, оскільки вже були зафіксовані телефонні дзвінки з погрозами суддям від тих кримінальних структур, справи яких розглядаються.

Він також сказав, що вчорашній випадок викликає глибоке занепокоєння і є “нетиповим” для Києва. “Я сподіваюся, що будуть зроблені вагомі висновки щодо цієї події як на державному, так і на столичному рівнях, а правоохоронні органи зроблять усе, щоб унеможливити такі ситуації надалі”


Він повідомив, що вже підписав розпорядження про капітальне будівництво з повною реконструкцією пошкодженого будинку, щоб офіс суду був приведений у нормальний робочий стан. ( насправді майже всі київські суди знаходяться в м"яко кажучи поганому стані. Як відомо, в країні у хорошому стані знаходяться лише приміщення податкової та нерухомість посадовців. В Києві "за Омельченка" у будівель судів буде шанс, лише якщо проштовхнути ідею обкласти їх стіни, дах а також весь внутрішній інтер"єр "омельченскою" плиткою. М-І )

Омельченко наголосив, що загрози життю жодному з 11-ти постраждалих немає: 8 з них перебувають у стані середньої тяжкості, а троє – в тяжкому. Мер нагадав, що серед постраждалих, крім працівників суду, є також студенти -практиканти.

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".