МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Віктор Ющенко не зустрічався з Рибкіним

02/11/2004 | СЕМЕН
Віктор Ющенко не зустрічався з Рибкіним
10-02-04 20:26


Прес-секретар Віктора Ющенка Ірина Геращенко заявила, що лідер “Нашої України” не зустрічався з кандидатом у президенти РФ Іваном Рибкіним. “Минулого тижня лідер блоку “Наша Україна” Віктор Ющенко не проводив ніяких політичних зустрічей, заявила агентству “Інтерфакс-Україна” Ірина Геращенко.

За її словами, 6 лютого Віктор Ющенко був у Брюсселі, а вихідні він провів з сім’єю, святкуючи день народження дочки.

Інтерфакс-Україна


От цікаво, першою приходить думка про Ющенка і саморекламу що він не зустрічався...
Таке Геращенко може писати що дня:
Ющенко не зустрічався з Бушем.
Ющенко не зустрічався з Путіним.
Ющенко не зустрічався з Кучмою.

Для чого вся ця інформація, а не для того аби відмежуватись від Рибкіна в очах Путіна? Бо ой як хочеться лизнуть "царю-батюшке" руку?

Відповіді

 • 2004.02.11 | Войзхауз

  Інформація яку поширов МУР.

  МУР ждет от И.Рыбкина объяснений

  Новости телеканала РБК
  По словам начальника управления информации и общественных связей ГУВД Москвы Кирилла Мазурина, в ближайшее время состоится встреча сотрудников Московского уголовного розыска (МУР) с И.Рыбкиным или его женой.
  На встрече сотрудники МУРа намерены получить свидетельства, что в период отсутствия И.Рыбкин не являлся объектом преступления, подчеркнул К.Мазурин. Так же К.Мазурин сообщил, что мероприятия по розыску И.Рыбкина завершены.

  Вчера стало известно, что во время своего отсутствия (кандидат пропал в прошлый четверг), И.Рыбкин был в Киеве. Вчера он прибыл в московский аэропорт Шереметьево. Как сообщал корреспондент РБК-ТВ из аэропорта, И.Рыбкин был "чрезвычайно сосредоточен". Кандидат не совсем понятно заявил "о чудовищном произволе" и о том, что чувствует себя "как после трудного раунда чеченских переговоров".

  Ранее в телефонном разговоре (предположительно, из Киева) с руководителем своего избирательного штаба Ксенией Пономаревой И.Рыбкин сообщил, что во время своего отсутствия он "гулял, отдыхал". И.Рыбкин сказал, что погода хорошая и что он не понимает, "почему у нас здесь такая истерика из-за его отсутствия".

  По факту пропажи И.Рыбкина Пресненской прокуратурой Москвы было возбуждено уголовное дело по ст.105 УК РФ (умышленное убийство), вести расследование было поручено прокуратуре Центрального административного округа столицы. Однако потом прокуратура Москвы отменила постановление о возбуждении уголовного дела пояснив, что пока нет оснований для возбуждения данного дела.

  Как сообщает "Эхо Москвы", сегодня состоится пресс-конференция, на которой И.Рыбкин планирует сделать ряд серьезных заявлений. В частности, он может заявить о снятии своей кандидатуры с президентской гонки.

  11.02.2004

  Від Войзхауса
  Рибкін був у Києві, його бачили "у Еріка" на Льва Толстого з одним із депутатів НУ та кількома явно іноземцями. розмова була дружня, за кавою та коньячком. Інформація достовірна на 99,9%. Існує версія, що Рибкін у Києві провів нараду із довіреними людьми Березовського та українськими опозиціонерами. Синхронізація дій.
  Те, що Ющенківській штаб поспішив відмежуватися від цього підтверджує дану тезу. Переговори "Вольфа з Далесом" відбулися. І на них Ющу присутнім було не обов'язково.
  Рибкін шукає можливості використання "української карти". Як на мене то слід говорити про роль Березовського в українській кампанії 2004.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua