МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Податкова як (ідеальний) інструмент політичного тиску

02/11/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Заява "Нашої України": органи податкової адміністрації фабрикують кримінальні справи проти родичів і близьких народних депутатів, а також підприємницьких структур, де вони працювали до обрання у Верховну Раду.У документі наголошується, що “"контролери" нехтують закони України і зловживають своїм службовим становищем. Навряд чи простим збігом обставин можна пояснити, що переслідування стосуються тих, хто не йде на компроміси зі своєю совістю і має достатньо громадянської мужності сказати рішуче "ні" діючій владі”.

“Наша Україна” заявляє: “Із переведенням брата глави президентської канцелярії зі Львівської області до Києва, практика безцеремонного використання податкових органів для політичних переслідувань поширилася на всю Україну”. Народні депутати підкреслюють, що сьогодні "каральні загони" податкової "працюють" не лише у Львівській, а й у Тернопільській та Івано-Франківській областях України.

Учасники блоку “Наша Україна” наголошують, “що держава повинна здійснювати контроль за дотриманням податкового законодавства України”. Але вони рішуче “протестують проти перетворення податкової адміністрації на інструмент в руках тих, хто, прикриваючись ім'ям держави, постійно ошукує своїх співвітчизників”.

Блок “Наша Україна” у своїй заяві вимагає: “У відповідності до закону про дерегуляцію підприємницької діяльності негайно оприлюднити графіки перевірок, які ДПА збирається проводити до президентських виборів.

Утриматися від позапланових перевірок і внесення змін у цей графік. Припинити використання податкових органів у якості політичного тиску на народних депутатів – представників опозиційних до влади сил. Закрити порушені кримінальні справи до судового узгодження податкових зобов'язань, що суперечить конституційному праву громадян на судовий захист.

Утриматись від перевірок засобів масової інформації до проведення президентських виборів 2004 року”. “Ми також заявляємо про передачу представникам дипломатичних представництв та місій, акредитованих в Україні, переліку підприємств, які ДПА, Генпрокуратура та МВС використовують для тиску на народних депутатів з метою їх виходу з опозиційних фракцій та проштовхування так званої "політреформи", - йдеться в документі.

“Наша Україна”, повідомляється в заяві блоку, оголошує про створення постійно діючого координаційного центру, який відстежуватиме факти перевищення владних повноважень та зловживання службовим становищем посадовими особами, які займаються переслідуваннями за політичною ознакою

УНІАН

Відповіді

 • 2004.02.11 | Затюканий підприємець

  Re: Податкова як (ідеальний) інструмент політичного тиску

  Так вони і послухають і зреагують на це звернення.
  Їх як тараканів потрібно знищувати фізично.
  Може тоді буде результат!
 • 2004.02.11 | Правник

  Матінко рідна, невже лід рушив?

  Але це все рівно напівкрок.
  Кроком буде заява про необхідність ліквідувати ДПА взагалі, перетворивши на підрозділ Мінфіну; про позбавлення податкової права самій видавати якісь нормативні акти; про ліквідацію силових структур - т.зв. податкової міліції. Рекомендую - з використанням терміну "азарівщина".
  А великим кроком - не лише спостерігання тамтого центру за порушеннями, але і юридична та інша консультативна допомога підприємцям.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.11 | Михайло Свистович

   Re: Лід рушив і нагромадився у тороси.

   Правник пише:
   > Але це все рівно напівкрок.
   > Кроком буде заява про необхідність ліквідувати ДПА взагалі, перетворивши на підрозділ Мінфіну; про позбавлення податкової права самій видавати якісь нормативні акти; про ліквідацію силових структур - т.зв. податкової міліції. Рекомендую - з використанням терміну "азарівщина".
   > А великим кроком - не лише спостерігання тамтого центру за порушеннями, але і юридична та інша консультативна допомога підприємцям.

   Кроком буде, коли про ці всі опозиційні крики в інтернеті дізнається народ. Бо вже задовбали піаром в мережі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.12 | Роман ShaRP

    Боже, помилуй полярников © Б.Г.


    Боже, помилуй полярников с их бесконечным днем,
    С их портретами партии, которые греют их дом;
    С их оранжевой краской и планом на год вперед,
    С их билетами в рай на корабль, идущий под лед.    Михайло Свистович пише:
    > Кроком буде, коли про ці всі опозиційні крики в інтернеті дізнається народ. Бо вже задовбали піаром в мережі.

    Свистович, ти не гірше за мене знаєш, як це робиться. Листівки (хоч там на самому гидкому папері, в "Тризуба" не кращий), центральна організація - міські/обласні - районні,
    а там за допомогою симпатиків можна хоч в кожен дім. Чомусь мені здається, що на нинішньому рівні довіри до влади можна у кожному багатоквартирному домі відшукати людину, що залюбки розкидає сотню листівок по ящикам. В селах-пгт то, звичайно, важче, але всеодно обійти сотню будинків - це не цирковий фокус.

    Замість того наша дорога опозиція продовжує сидіти як полярники на кризі за торосами чи то дверима своїх штабів, і лише вряди-годи слати звідти "радіограми" на Велику Землю...

    Я можу *пробачити* їм пгт і села, але не погоджуюся з тим, що опозиційного "сам собі ЗМІ" немає навіть у великих містах. Звідки така самоізоляція? Невже у них умови праці гірші, ніж у підпільників Другої Світової?


    И когда ты помилуешь их и воздашь за любовь и честь,
    Удвой им выдачу спирта, и оставь их, как они есть
    ?
 • 2004.02.11 | Vadym Gladchuk

  Re: Податкова як (ідеальний) інструмент політичного тиску

  Треба по іншому.
  Використання ДПА для політичних розборок - це злочин. Можна найти під це і статтю у Кримінальному Кодексі.
  А Медведчуків треба гнати у три шії. Дискредитують державу своїми методами :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua