МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відповідь на питання "де моє повідомлення"

02/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Хто не прочитає, я не виноват. Значить не читателі.Історія Питання http://maidan.org.ua/n/draft/1017307813Все просто: у вас є варіант дивитися абсолютно все, що з"являється на форумах - з лайками, спамом, офтопіками, тролями і агітками (рівень фільтрації "-1").


У випадку, якщо у вас немає часу або бажання дивитися все, ви можете зробити невидимими всі повідомлення нижче за обраний вами рівень фільтрації.


Кожне повідомлення має свою оцінку, в диапазоні від -1 до 5. -1 це найгірша оцінка, 5 - найкраща. В залежності від мінімального рівня, з яким ви бажаєте читати форум, вам видно лише ті повідомлення, які більші ніж цей заданий вами рівень. Вверху, у випадаючому списку, ви бачите назви форумів (для швидкого переходу) та рівень, з яким ви бажаєте дивитись форум і який там же можете змінити.


Для зареєстрованих користувачів є ще одна додаткова зручність - ви можете задати початковий рівень, наприклад 2 - і тоді після логіна, у вас буде його автоматично встановлено. Поміняти початковий рівень можна натиснуваши на лінк "ваша інформація".


Загалом, 1 це рекомендований рівень для того щоб дивитися всі найкращі дописи. Якщо у вас немає настрою читати флейми, лайки, повідомлення низької якості або такі, у яких ще немає оцінки, то ви обираєте рівень, що більше 0. Так, рівень 5 видасть вам лише кращі з кращих повідомлень з тих, що є на форумі.


Коли ви розкриваєте і читаєте гілку з дискусією, ви можете побачити на якомусь етапі лінк з написом, наприклад "5 з 7 повідомлень нижче вашого рівня". Це означає, що допис, що був на цьому місці, нижче заданого вами рівня і всі повідомлення, що написані у відповідь на таке повідомлення з низькою оцінкою "згортаються" в один такий напис. "5 з 7" означає що всього повідомлень 7, тобто тих що нижче вашого рівня 5, але є ще 2 з вищою оцінкою. Якщо ви захочете прочитати їх, або прочитати всі повідомлення, ви нажимаєте на такий лінк ("5 з 7 повідомлень нижче вашого рівня"), після цього ваш рівень стає -1, і ви бачите всі повідомлення у гілці. Спробуйте це зробити на практиці, це просто - описувати на словах складніше, ніж коли ви це побачите наочно самі.


Крім оцінки, повідомленню надається "категорія". Повідомлення яке ще не оцінено, немає ана оцінки, ані категорії.


Звідки беруться оцінки? Їх ставлять учасники "Майдану" та адмін-група. Повноваження на оцінки даються зареєстрованим дописувачам форумів, які пишуть під одним ніком протягом не менше року та не порушють правил форуму.
Якщо ви вважаєте, що ви теж відповідаєте цим вимогам, але досі не маєте повноважень на проставлення оцінок, будь ласка, зв"яжіться з адмін-групою forums@maidan.org.ua

Відповіді

  • 2004.02.12 | Михайло Свистович

    Re: Продовження відповіді.

    Питання "А де моє повідомлення?" з ймовірністю отримати відповідь задаються на форумі "Без правил".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua