МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Податкова повинна віддати ПДВ більше аніж вона його збирає.

02/13/2004 | Майдан-ІНФОРМ
"Проблема з сплатою і поверненням податку на додану вартість в Україні набула характеру загрози національної безпеки", - заявив журналістам голова бюджетного Комітету Верховної Ради Петро Порошенко в середу 11 лютого. "Про це ми попереджали ще в бюджетній резолюції. Наші прогнози, на жаль, підтвердилися: за останній квартал 2003 року внутрішній ПДВ має негативне сальдо. Тобто податкова адміністрація стала органом, який витрачає бюджетні кошти", - сказав він.

"За повернення ПДВ хабар складає від 30 до 50% суми, яка повертається. Вся країна платить "відкати" за ПДВ, а податкова адміністрація не може знайти хабарників", - заявляє народний депутат.

В уряду був шанс внести нову концепцію Податкового кодексу. Цей шанс був упущений, оскільки в уряду немає стратегії по реформуванню податкової системи. Сьогодні всім очевидно, що уряд наступив на граблі. І цей тільки початок, попереду його чекає довгий ряд грабель", - заявив П.Порошенко.

П.Порошенко також підкреслив, що цьогорічний бюджет-2004, прийнятий більшістю Верховної Ради під тиском уряду, є меншим ніж навіть фактично виконаний бюджет минулого року.

Відповіді

 • 2004.02.13 | trick

  Re: Податкова повинна віддати ПДВ більше аніж вона його збирає.

  Ajakzhe, ajakzhe. "Pacany" sc*ut, i tomu potyxenku zbyrajut groshvu "na xatynku pid strixoju v teplyx krainax". Bo ja ne ujavlyaju paniv M-kiv (obox) i Co. na posadi, vyshij nizh asenizator (i to tam de gromada sgolosytsya ix najnyaty - mabut tiky u "brativ po panyatijam" z KonchiZaspy), pislya vyboriv. Do rechi, pered Q&Co vony motyvujut ce jak "zbyrannya $ na vybory". Kynut vony Q "cherez bedro" na vyborax - 110%.

  IMXO.
 • 2004.02.15 | Ігор Немашкало

  Можна конкретні цифри?

  Скільки склали надходження від ПДВ, скільки відшкодування. За який період відшкодування, за минулий чи поточний? Якщо за минулий, це ще пів-біди. А якщо поточне відшкодування більше ніж надходження, то це взагалі недобре...
  Звідки ця інформація, чи можна її отримати з інших джерел?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua