МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Соціалісти підписали проект політичної угоди (/)

02/13/2004 | Mykyta
Соціалісти підписали проект політичної угоди
[13.02.2004 09:26]

Лідер соціалістів Олександр МОРОЗ поставив свій підпис під проектом політичної угоди між фракціями і групами Верховної Ради щодо впровадження політичної реформи.

Про це сам О.МОРОЗ повідомив Медіа-центру “Кандидат”.

Лідер соціалістів зазначив при цьому, що більша частина тексту політичної угоди є його власними пропозиціями, відтак вся угода не викликає у нього заперечень. О.МОРОЗ сказав, що свій підпис під текстом політичної угоди він поставив ще напередодні, у середу на засіданні робочої групи, і висловив думку, що цілком можна було лідерам фракцій і груп підписувати цей документ зараз, не чекаючи понеділка.

Крім підпису лідера соціалістів під угодою, за його словами, стоїть вже і підпис першого віце-спікера парламенту Адама МАРТИНЮКА як голови робочої групи, що готувала угоду.

Також О.МОРОЗ повідомив в інтерв'ю “Кандидату”, що ніхто з фракції соціалістів не консультується з більшістю щодо врахування думки соціалістів при формуванні Центрвиборчкому, як раніше про це повідомляв координатор парламентської більшості Степан ГАВРИШ. Втім, О.МОРОЗ сказав, що навіть якщо думка соціалістів при формуванні ЦВК не буде врахована, Соцпартія все одно працюватиме над подальшим проведенням політреформи, оскільки він вважає, що йдеться не про інтереси партії, а про інтереси держави. А політреформа, за словами лідера соціалістів, саме ці інтереси і втілює.

UNIAN


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua