МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УП: Українська міліція буде моніторити Інтернет

02/13/2004 | НеДохтор
http://pravda.com.ua/archive/2004/february/13/news/7.shtml

---------------------------
Українська міліція буде моніторити Інтернет

www.ПРАВДА.com.ua, 13.02.2004, 15:04

Для оперативного інформування керівництва Міністерства внутрішніх справ компанією Finport Technologies на базі Web-Observer створена і здана до експлуатації інформаційно-моніторингова система МВС України.

Система відстежуватиме критичні публікації в ЗМІ, інформацію про найважливіші події в Україні і СНД, проблемні питання діяльності Міністерства, його структурні підрозділи, обласні, міські і районні Управління внутрішніх справ, стан громадської думки про діяльність МВС.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, на думку керівництва Центру громадських зв'язків МВС, українська міліція приділяє багато уваги публікаціям у ЗМІ, реагуванню на звертання громадян, факти порушення законності, що допомагає піднімати імідж правоохоронної системи.

У той же час, використання новітніх досягнень інформаційних технологій дозволить істотно підвищити ефективність роботи органів захисту правопорядку.

Система має оригінальний інтерфейс і рубрикацію, і спирається на останні досягнення Finport Technologies в області моніторингу, обробки і структурування даних.

В даний момент відслідковуються публікації на більш ніж 300 центральних і регіональних інформаційних ресурсах України, що, відповідно до оцінок фахівців Finport Technologies, покриває близько 90% національного сегмента мережі Інтернет. Крім того, моніторингова система оперативно доставляє інформацію, опубліковану в найвпливовіших російських і світових ЗМІ.

Інформаційно-моніторингова система Міністерства внутрішніх справ дозволяє одержувати останні новини, створювати добірки з найважливіших тем, вибирати необхідні ресурси зі списку джерел, створювати автоматично огляди і статистичні звіти.

Тепер працівники Центру громадських зв'язків МВС будуть оперативно одержувати інформацію про усе, що відбувається в Україні, про найважливіші події і події. Відповідні служби Міністерства зможуть також у режимі реального часу одержувати публікації про діяльності центральних органів влади і правоохоронних органів, про оцінку роботи міліції і її керівників, що дозволить удосконалювати охорону правопорядку в Україні, говориться в прес-релізі.

Компанія Finport Technologies Incспеціалізується на розробці інформаційних систем для державних установ і великих комерційних компаній. Серед власних розробок компанії - інформаційно-моніторингова система Web-Observer-що автоматизує процес збору, обробки і структурування даних.

Системи на базі Web-Observer забезпечують автоматичну виїмку, розбирання і занесення в базу нових публікацій із джерел в Інтернет і інформаційні повідомлення, що приходять по електронній пошті; доступ до сформованої бази публікацій за допомогою пошукового користувальницького web-інтерфейсу, що враховує базову морфологію російської, української й англійської мов;

Система також забезпечують доставку добірок інформаційних повідомлень на електронні адреси і/або мобільні телефони; автоматичну класифікацію повідомлень, що надходять у систему, відповідно до рубрикації; генерацію статистичних звітів і конвертацію результатів у формати документів Word або Excel
---------------------------


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua