МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З днем Валентина! Кохайтеся, чорнобриві...на щастя і радість!

02/13/2004 | Полтавский вареник
Буковинська газета Час вітає всіх з святом закоханих.
http://www.chas.cv.ua/07-04/valentine.html

Наближається день закоханих і, здається, немає тих, хто б не пройнявся його очікуванням. Новорічні гірлянди і ялинка у вітринах магазинів змінилися яскраво-червоними сердечками, валентинками та іншою відповідною атрибутикою. Чомусь прийнято вважати день Валентина святом молоді, але чи насправді він - для кохання? Ось думки чернівчан з цього приводу.
"Про вік тут недоречно говорити. Не має значення - 20 тобі років чи 30. Справжнє почуття від цього не залежить". (Богдан, студент ЧНУ, ІІІ курс).
"День святого Валентина - це серйозне свято. Найкраще його відзначають ті, кому від 16 до 30 років. Це період розквіту почуттів; рідко коли в старшому віці люди дійсно кохають, а не живуть "за звичкою", а щодо молодих осіб, то їм властива швидше підліткова цікавість" (Олег, 31 рік, менеджер).
"Кохання - це справа кожного особисто, а день Валентина - свято душі перш за все. Його можна відзначати і в 100 років, було б бажання і, звісно, почуття". (Ганна, 74 роки, пенсіонерка).
Хоча вік іноді й створює перешкоди для кохання, але бути межею для нього аж ніяк не може. Хочеться повернути часи, коли викликали на дуель через рукавичку дами, бо зараз, здається, усе вирішують гроші. Прикро, що таке прекрасне почуття, як кохання, теж залежить від них. Коли молоді люди зустрічаються через вигоду, то яку ж тоді сім'ю вони створять? А сім'я - це основа сус-пільства. Що вже тоді говорити про людей, які виїжджають за кордон і нерідко створюють сім'ї там?
У середньостатистичному райцентрі в кожній другій хаті хтось на заробітках, і не 1-2 роки. Дуже часто трапляється, що сім'я є в людини і там, і тут. Найгірше, коли вдома без мами чи тата (а то й без обох) залишаються малі діти. Вони забезпечені грошима, але не батьківською любов'ю. Отак і формується в дитини уявлення про сім'ю, і саме за цим уявленням вона створюватиме потім власну.
Та тікають звідси не від добра. І якщо не зупинити цей відтік населення з України, то день святого Валентина залишиться дійсно святом тільки для "зеленої" молоді, яка в нас ще є, та, може, ще немічних пенсіонерів. Решти досить молодого працездатного населення (здорового, розумного і кохаючого) просто не буде.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua