МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Путін вніс в Держдуму угоду про формування ЄЕП

02/16/2004 | СЕМЕН
Путін вніс в Держдуму угоду про формування ЄЕП

Президент Росії Володимир Путін вніс на ратифікацію в Державну Думу Угоду про формування Єдиного економічного простору, підписану в Ялті 19 вересня 2003 року.

Про це РІА «Новини» повідомили в понеділок в прес-службі президента Росії.

Угода про формування Єдиного економічного простору розроблена повноважними делегаціями Білорусії, Казахстану, Російської Федерації і України (Група високого рівня) і підписана президентами цих країн 19 вересня минулого року.

В Угоді зафіксовано, що Єдиний економічний простір формується з метою створення умов для стабільного і ефективного розвитку економік держав-учасниць і підвищення рівня життя населення.

Угодою сформульовано, що під Єдиним економічним простором розуміється економічний простір, об’єднуючий митні території Сторін, на якому функціонують механізми регулювання економік, засновані на єдиних принципах, що забезпечують вільний рух товарів, послуг, капіталу і робочої сили, проводиться єдина зовнішньо-торгівельна і узгоджена в тій мірі і в тому об’ємі, в яких це необхідне для забезпечення рівноправної конкуренції і підтримки макроекономічної стабільності, податкова, грошово-кредитна і валютно-фінансова політика.

Сторони визначили задачі, що забезпечують поетапне поглиблення інтеграції в рамках Єдиного економічного простору, основними з яких є формування зони вільної торгівлі без вилучень і обмежень, уніфікація принципів розробки і застосування технічних регламентів і стандартів, гармонізація макроекономічної політики і законодавства Сторін.

Координацію процесів формування Єдиного економічного простору і управління ним планується здійснювати відповідними органами, структура яких буде розроблятися з урахуванням рівнів інтеграції.


ForUm

Відповіді

 • 2004.02.16 | СЕМЕН

  Путін подав на ратифікацію договір про російсько-український....

  Путін подав на ратифікацію договір про російсько-український кордон

  Президент Росії Володимир Путін вніс на ратифікацію в Держдуму договір про російсько-український державний кордон, повідомили РІА «Новини» в прес-службі глави держави.

  Документ був підписаний у Києві 28 січня 2003 року

  Договір між Російською Федерацією і Україною про російсько-український державний кордон є базовим документом, що визначає лінію проходження державного кордону між двома державами на її сухопутній дільниці, включаючи ріки і озера, а також принциповий підхід в розв’язанні питань, пов’язаних з Чорним і Азовським морями і Керченською протокою.

  Лінія проходження державного кордону позначена на географічних картах внаслідок спільної роботи по делімітації кордону, проробленій російською і українською комісіями з делімітації.


  ForUm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua