МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ПАРЛЯМЕНТСЬКО-БІЗНЕСОВА ДЕЛЕГАЦІЯ В КАНБЕРІ

02/17/2004 | МАРІЧКА

ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПОСОЛЬСТВА УКРАЇНИ В КАНБЕРІ, яке пересилаю - шляхом інформації.
Група буде у Сіднеї в суботу, де відбудеться зустріч з українською громадою. Як пройде зустріч подам післь її відбуття.
МАРІЧКА

ПОСОЛЬСТВО УКРАЇНИ В АВСТРАЛІЇПРЕС-РЕЛІЗ

16 лютого 2004 року


16 лютого 2004 року розпочався робочий візит української парламентсько-бізнесової делегації до Австралії. До складу делегації, що складається з 9 осіб та яку очолює Голова міжпарламентської групи Верховної Ради України у зв‘язках з Австралією Т.Чорновіл, входять народні депутати О.Івченко, В.Стретович, Л.Деркач, В.Савицький, а також представники українських ділових кіл на чолі з Головою Українсько-австралійського дому Г.Лемець.

В перший день перебування в столиці Австралії - Канберрі – відбулися зустрічі та переговори української делегації з Головою підкомітету з питань зовнішньої політики Об‘єднаного комітету Парламенту з питань закордонних справ, оборони та торгівлі Д.Джалом, Міністром з питань громадянства та проблем етнічних груп Г.Хардгрейвом, членами Групи міжпарламентських зв‘язків Парламенту Австралії з Україною на чолі з членом Палати Представників Б.Болдвіним, Генеральним прокурором Ф.Радоком, представниками опозиції. Крім того, у відповідності до програми візиту, члени української делегації були присутні на черговому засіданні Палати представників Парламенту Австралії, дали інтерв‘ю провідній газеті „Канберра Таймс” та україномовному радіоканалу SBS. Українські парламентарі та представники ділових кіл провели переговори у Торгово-Промисловій палаті Австралії, де обговорювалися перспективи подальшого співробітництва в економічній сфері, а також можливість укладення меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між ТПП двох країн.

Під час зустрічей в Парламенті українськими та австралійськими парламентарями обговорювалися шляхи подальшого розвитку міжпарламентського співробітництва, у тому числі укладення в майбутньому протоколу про співпрацю по лінії груп міжпарламентських зв‘язків обох законодавчих органів.

За підсумками переговорів з Головою підкомітету з питань зовнішньої політики Об‘єднаного комітету Парламенту з питань закордонних справ, оборони та торгівлі Д.Джалом обидві сторони відзначили необхідність поглиблення співпраці між відповідними парламентськими комітетами Верховної Ради України та Парламента Австралії у сфері боротьби з тероризмом, розповсюдженням зброї масового знищення, нелегальною міграцією, контрабандою. Була висловлена готовність до пошуку можливих форм спільної участі у миротворчих операціях.

На зустрічі з Міністром з питань громадянства та проблем етнічних груп Г.Хардгрейвом українська делегація запропонувала розглянути можливість лібералізації візового режиму між двома країнами. У зв‘язку з цим представник австралійського уряду висловився на користь подальшого, більш детального, опрацювання даного питання на експертному рівні.

Також українська сторона порушила питання щодо збільшення квот відвідання громадянами України Австралії з метою працевлаштування, в тому числі сезонних та студентських. Було погоджено, що це питання також заслуговує на подальшу увагу.

17 лютого 2004 року українська парламентсько-бізнесова делегація продовжить серію робочих зустрічей в Канберрі. Також заплановані заходи за участю української діаспори.

Прес-служба ПУ в Австралії


GPO Box 1567 Canberra ACT 2601 phone: (02) 6230 5789 fax: (02) 6230 7298
e-mail: ukremb@bigpond.com

Відповіді

 • 2004.02.17 | СЕМЕН

  Цікава складова делегації.

  Тарас Чорновіл, Леонід Деркач?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.17 | МАРІЧКА

   Re: Цікава складова делегації.

   TAK, TAK ...такі питання і ми ставимо?????
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.17 | СЕМЕН

    Цікава складова делегації.

    Це не той Деркач батько в якого син є захистником російської мови по всьому світу та Російської Православної Церкви в Україні?

    Тарас виходить з блоку "Наша Україна" та їде з Деркачем......

    Поясніть, хто може, що відбувається?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.17 | Михайло Свистович

     Re: Не прикидайтеся, що Ви цього не знаєте.

     В кожному такому візиті завжди присутні парламентарі від різних фракцій. Це - звичайна практика, тому нічого дивного та конспірологічного тут немає.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".