МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"В Україні зараз, по суті, існують дві опозиції"

02/17/2004 | Спостерігач
http://ukr.for-ua.com/comments/2004/02/16/183732.html
18:40 Адам Мартинюк, народний депутат, перший віце-спікер Верховної Ради:

–Усі заяви, які робить «Наша Україна» і Юлія Володимирівна, – це, вибачте, від лукавого. Тому що я вам скажу однозначно: ніяких змін в Конституцію ні одна, ні друга політична сила не хоче. Це не є секретом. Якщо «Наша Україна» певною мірою хоч іноді публічно заявляє, що виступає за зміни, то БЮТ завжди наполягав на тому, що ніяких змін не треба, що президентська форма правління себе ще не вичерпала, що «ось дайте нам владу» - і ми покажемо, що ця модель буде працювати…

…В Україні зараз, по суті, існують дві опозиції. Перша, справжня – її представляють комуністи і соціалісти – виступає проти курсу, що проводиться, і системи влади. Другу – «Нашу Україна» і БЮТ – не влаштовують нині працюючі дійові посадові особи.

Відповіді

 • 2004.02.17 | Shooter

  Щира правда (в дечому)

  Спостерігач пише:
  > http://ukr.for-ua.com/comments/2004/02/16/183732.html
  > 18:40 Адам Мартинюк, народний депутат, перший віце-спікер Верховної Ради:

  > …В Україні зараз, по суті, існують дві опозиції. Перша, справжня – її представляють комуністи і соціалісти – виступає проти курсу, що проводиться, і системи влади.

  Cаме так: обидві сили (КПУ, звісно, відвертіше і ударніше) виступають за повернення до радянських часів. (СПУ - в економічній (головній) частині).

  >Другу – «Нашу Україна» і БЮТ – не влаштовують нині працюючі дійові посадові особи.

  Це тільки одна сторона правда. Інша (100% - щодо НУ) - згадані сили виступають проти кучмізму як протилежності до системи дій, котрі ведуть до "нормальної" ринкової економіки та нормального демократично-громадянського суспільства.
 • 2004.02.17 | Мартинюк

  В Україні існує лише одна опозиція

  Це ті , які хочуть щоб в Україні дійсно щось змінилося, в першу чергу стосовного правового, морального і матеріального статусу простого українця. Безперечним лідером і символом цієї опозиції є Ющенко.Як не дивно його погляди поділяють рядові члени і прихильники багатьох партій які не входять в блок Ющенка

  Все решта ( незалежно до номінальної причетності до опозиції чи до чогось іншого) є тим що цьому протистоїть, тобто головною своєю метою вбачає у збереженні або того що є або повністю або принаймі по якихось частинах.
  Коротко позицію "позиції" можна звести до таких позицій :
  -збереження системи "номенклатуризації" України (владна більшість, верхівка КПУ і частково СПУ, і частина "соратників" Ющенка")
  -збереження системи руфикації України - зовнішні (Росія) і внутрішні (сімя Кучми, СДПУ(о)) русофіли
  - збереження господарського і правовго бардаку - номенклатура і криміналітет.

  А мій тезка Адам Мартинюк - просто мрійник з вулиці Грушевського - "ліва" опозиція без Ющенка вже не можлива - Ющенко пропонує їхнім прихильникам реальні і зрозумілі речі, а не черговий раз "русский язик" і "бак ту юесесер"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.17 | Спостерігач

   Мартинюк проти Мартинюка ;-) (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua