МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нове інтерв'ю Чорновола. Схоже він заспокоюється(\)

02/17/2004 | Правник
і каже правильні речі
http://www.liga.net/news/show/?id=99628

Відповіді

 • 2004.02.17 | Михайло Свистович

  Re: Ну слава Богу (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.17 | СЕМЕН

   Свистович, а чому Ви радуєтесь

   проблема то не вирішена.

   Тарас то вірно говорить.
   Якщо все вирішує Петро Ющенко (РПЦ) то я не буду голосувати за ВАСАЛА КРЕМЛЯ - Віктора Ющенка.

   Буду шукати іншого....
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.02.17 | Navigator

  Політик повинен сказати тільки раз. І все життя виконувати

  Re: Схоже він заспокоюється

  Це щось нагадує коментарі з передачі "Animal planet" :" Он стадо мавп забігало в паніці по гілках.
  А от воно заспокоюється !"

  Не пам"ятаю прізвище кандидата в кандидати в президенти США - суперника Керрі. Недавно в публічній дискусії він підвищив голос настільки, що він зірвався на верхній ноті - як це часто робить Жиріновський. І тут же вилетів з пула претендентів на президенство, як людина, що на вміє себе стримати в критичній ситуації.
  Політик повинен сказати тільки раз. І після цього все життя виконувати сказане...
  Тому між політиком і мавпою 3 мільйони років еволюції.
  Між гомо совєтікусом і гомо лібератусом років 50-200.
  Залежить від того, як навчимося заспокоюватись.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.17 | Максим’як

   Re: Правильно написано - Ви ж про політика, а Правник про дитину

   Це місце дуже цікаве і вислітлює психологію у команді (про демократію). Як на мій досвід ідеальна форма співпраці керівника із сотнею підлеглих. Ясно, що серед сотні важко пробитися, якщо не має яскравих ідей чи конкретної праці за спиною. "Наша Україна" велике "виробництво" і там все, як на виробництві. Часто приходиться приймати рішення аврально і не має часу щось комусь пояснювати, бо момент буде прогавлений. Малий Чорновіл того не розуміє зовсім.

   Малий Чорновіл протирічить собі добиваючись кулуарних зустрічей із Ющенком і водночас судить за це інших:
   "Поки що як член фракції я такої можливості не мав.(зустрітися з Ющенком) Можливо тому, що я кажу не зовсім приємні речі. Може тому, що я не є в керівних штабних структурах. Індивідуально, в чотири ока, мені ні разу не вдавалося з ним переговорити, завжди появлявся цензор, який вставляв свої кілька слів. "

   У фракції забагато демократії?

   Так, демократія у фракції є. Кожний може сказати все, що думає, але його думка не обов'язково має якесь значення. Всі голосують, як вирішить фракція, але ті, хто не згоден, може проголосувати як хоче. Але я не бачу в "Нашій Україні" реальної команди. Я бачу якийсь збір власних інтересів і плюс якесь керівництво, яке працює десь кулуарно, і більшість не знає, що там відбувається. Я, наприклад, не знаю, про що говорив Ющенко на зустрічі з Президентом. Але це повинно бути відкрито. Кожне слово, яке там було сказано, має право бути повтореним будь де.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.17 | Нестор

    Про виробництво

    Максим’як пише:
    > "Наша Україна" велике "виробництво" і там все, як на виробництві. Часто приходиться приймати рішення аврально і не має часу щось комусь пояснювати, бо момент буде прогавлений. Малий Чорновіл того не розуміє зовсім.

    Ойой як все гарно. Тільки забуваєте ви про те, що дуже часто рішення оті не є продиктованими ідеологією боротьби проти режиму, а простими шкурними інтересами. Використовуючи вашу алегорію, можна сказати, що рядовий член фракції НУ не зовсім розуміє що він збирає на тому виробництві: протипіхотні міни чи радіоприймачі. Його не вважають за потрібне ставити до відома з цього приводу. І тому нормальна людина, яка не хоче бути виробником протипіхотних мін повинна піти з того виробництва.

    > Малий Чорновіл протирічить собі добиваючись кулуарних зустрічей із Ющенком і водночас судить за це інших:

    І знову ви не розумієте його логіки. Якщо кожен член фракції має можливість зустрітися з лідером НУ, то такі зустрічі вже перестають бути колуарними. Вони колуарні тільки тоді, коли зустрічатися може вузьке коло наближених. Щось подібне існує навколо кучми і організовує це Медведчук. Він нікого до пахана не пускає. Сумно, що фракція НУ взяла на озброєння таку модель роботи.

    Це мене турбує, бо коли Ющ стане новим президентом, ми отримаємо в нагрузку і нового медведчука.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.17 | Максим’як

     Re: А приведіть, хоч теоретично, приклад шкурного інтересу

     Нестор пише:
     > Ойой як все гарно. Тільки забуваєте ви про те, що дуже часто рішення оті не є продиктованими ідеологією боротьби проти режиму, а простими шкурними інтересами. Використовуючи вашу алегорію,

     А приведіть, хоч теоретично, приклад справжнього нашоукраїнського шкурного інтересу (тільки не переплутайте із комуністами чи соціалістами). Я щось не можу уявити, які шкурні інтереси можна вирішувати у "Нашій Україні"? Торгівля нафтою із Саддамом - там пріоритети маю КПУ та СПУ. Нафтові свердловини ділять СПДУ(о) та СПУ. Донецькі із суркімедом деребанять "Одеса-Броди" іт.д.

     А що ж такого шкурного ділять нашоукраїнці?!

     > можна сказати, що рядовий член фракції НУ не зовсім розуміє що він збирає на тому виробництві: протипіхотні міни чи радіоприймачі.

     Тобто, взагалі, як я розумію по-Вашому, рядовий член фракції НУ, поняття не має, що він робить у "Нашій Україні", на якомусь виробництві, де Ющенко навіть зарплату не платить! ;)

     --------
     П.С.
     Я здогадуюся, що у фракції "Наша Україна" роблять велику-у-у-у БОМБУ (сповільненої дії). Але це велика таємниця і тому, Малий Чорновіл, як великий болтун - "находка для "шпйона" змушений покинути таємне виробництво, так і недогнавши, який кінцевий продукт виготовляється на фабриці "Наша Україна".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.17 | Нестор

      Будь-ласка

      Розвал коаліції опозиційних сил
      Підтримка Литвина на посаду спікера
      Махінації Порошенка з бюджетом 2003
      Кокетство з донецькими бандитами

      Це те, що відразу на думку спадає.

      Максим’як пише:
      > А приведіть, хоч теоретично, приклад справжнього нашоукраїнського шкурного інтересу (тільки не переплутайте із комуністами чи соціалістами). Я щось не можу уявити, які шкурні інтереси можна вирішувати у "Нашій Україні"? Торгівля нафтою із Саддамом - там пріоритети маю КПУ та СПУ. Нафтові свердловини ділять СПДУ(о) та СПУ. Донецькі із суркімедом деребанять "Одеса-Броди" іт.д.

      Бідна у вас фантазія Максим"як: нафта, сведловини і все.

      > А що ж такого шкурного ділять нашоукраїнці?!

      Посади.

      > Тобто, взагалі, як я розумію по-Вашому, рядовий член фракції НУ, поняття не має, що він робить у "Нашій Україні", на якомусь виробництві, де Ющенко навіть зарплату не платить! ;)

      Правильніше сказати, що всі мають різні панятія. Більшість до корита приміряється, а дехто ще й з режимом старається боротися. Правда дуже безуспішно.

      > Я здогадуюся, що у фракції "Наша Україна" роблять велику-у-у-у БОМБУ (сповільненої дії). Але це велика таємниця і тому, Малий Чорновіл, як великий болтун - "находка для "шпйона" змушений покинути таємне виробництво, так і недогнавши, який кінцевий продукт виготовляється на фабриці "Наша Україна".

      Кінцевий продукт можливо ми всі побачимо трохи згодом. Це буде Голова АП Безмертний, наприклад. І я не думаю, що він багатьом сподобається.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.17 | Максим’як

       Re: А заплатив за розвал коаліції опоз. сил? Медведчук?

       Перелік шкурних інтересів, які діляться у "Нашій Україні" від пана Нестора.

       Нестор пише:
       > Розвал коаліції опозиційних сил
       > Підтримка Литвина на посаду спікера
       > Махінації Порошенка з бюджетом 2003
       > Кокетство з донецькими бандитами
       >

       А скільки давав Медведчук за розвал коаліції опозиційних сил? Я ж просив не переплутати із соціалістами, бо подейкують, що тільки якусь Шуфрич нафтову свердловину віддав Рудьковському. Невже нашоукраїнці теж отримали свердловину? Та їх потрібно 110! Мінус одна - Чорновіл відмовився таким шкурником бути. Хоч кожному по одній.

       > Це те, що відразу на думку спадає.
       Сильна думка спала. :)

       Може ще нашоукраїнський шкурний інтерес "Кокетство з донецькими бандитами" прокоментувати? :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua