МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хитрий пан Кравчук вирішив реформу пригальмувати?

02/17/2004 | Максим’як
Раніше, десь між 24 грудня і 3 лютого Кравчук заявив, що реформа не потрібна до виборів 2004 року і багато у більшості не мають до неї інтересу. Тепер він знайшов саме того у більшості, що не має інтересу до реформи - Януковича. :)

Він пропонує негайно підтримати Януковича, як кандидата у Президенти. ніби все правильно, але донецькі теж не мають більшості у Верховній Раді, скоріш за все після виборів буде у Верховні неформальне об"єднання комуністів- соціалістів-есдеків і до них залучених, яке вирішуватиме всю політику Верховної Ради і Уряду.

Ось тепер поглянемо на ситуацію, яку ініціює пан Кравчук:

Перший наслідок місце голови уряду звільняється, якщо йде на президента Янукович.

Другий наслідок - появляється нова тема, а хто буде головою Уряду, бо якщо Янукович програє вибори, то він точно не має морального права бути головою уряду. Ця тема може серйозно захопити голів кількох кланів включно з Кучмою.

Більше того, я б сказав, що Кравчук прямо натякає, що Янукович має звільнити місце голови уряду для Кучми! Може Янукович ще про це не здогадується?

Третій наслідок - Янукович мабуть таки прочитав статтю Анатолія Гриценка і якщо він вірить у свої сили і готовий поширити "образец" донецької демократії на всю Україну, тобто вірить що переможе на виборах, то йому такі куці президентські повноваження зовсім не довподоби.

Ось, я тепер все збив до купи і думаю собі - от Кравчук! ;)
-------------
Кравчук пропонує в єдині кандидати Януковича і закликає Кучму сказати останнє слово

www.ПРАВДА.com.ua, 17.02.2004, 14:31

Лідер парламентської фракції СДПУ(О), колишній президент України Леонід Кравчук переконаний, що єдиним кандидатом у президенти від влади на наступних виборах 2004 року повинен бути діючий прем'єр-міністр України, голова Партії регіонів України Віктор Янукович.

У своєму інтерв'ю газеті "Столичные новости" Кравчук, зокрема, заявив: "Кандидатом від влади повинен бути Віктор Янукович".

Він аргументував свою позицію тим, що, йдучи з поста голови Донецької обласної державної адміністрації на посаду прем'єр-міністра, Янукович, за словами Кравчука, "залишив свій регіон у такому політичному й економічному стані, що можна сміливо поставити йому найвищу оцінку". При цьому Кравчук підкреслив, що Донбас – це більше десяти мільйонів людей, "це ціла держава".

Крім того, даючи оцінку діяльності Януковича на посаді прем'єра, Кравчук відзначив, що він "ніде не займається політичною "тріскотнею", не працює на власний імідж і не займається підвищенням рейтингу".

Також, за оцінкою Кравчука, під керівництвом Януковича уряд працює із знаком "плюс" за всіма показниками.

"Показники роботи Януковича на посаді губернатора й на посаді прем'єр-міністра дозволяють мені зробити висновок, що у нього є й політичний досвід, і економічний, і енергія, і воля для того, щоб очолити країну й проводити намічений курс її розвитку", - заявив Кравчук.

У той же час, він підкреслив, що це його особиста думка, що рішення про висунення єдиного кандидата з боку провладних сил ще не ухвалено й що діючий президент України Леонід Кучма "не сказав остаточного слова".

Проте, в цьому контексті лідер фракції СДПУ(О) зазначив, що Кучма вже повинен це зробити.

"А як на мене, пора б уже сказати. Адже ми втрачаємо час, і всі відмовки на кшталт "офіційно передвиборча кампанія не почалася" - це фігові листочки", - зазначив Кравчук.

"Якщо ми дійсно хочемо висунути кандидата від влади й перемогти з цим кандидатом, то починати роботу потрібно було давно. Але оскільки цього не відбувається, виникають сумніви: може, в когось інші плани?" - говорить Кравчук, підкреслюючи: "Якщо у нас є інтереси, цілі, то ми повинні їх запропонувати людям".

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua