МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КПУ суворо попереджає: народні протести тільки на руку США!

02/17/2004 | Максим’як
КПУ попереджає, що навесні 2004 Сорос і ЦРУ влаштують акції непокори в Україні. Ой, скоріше б та весна була!

Тепер у режиму єдиний вихід - вирубати у Києві всі каштани, щоб часом не зацвіли. :)

Отже, тепер хто щось скаже проти Кучми, чи режиму, чи (страшно подумати!) проти лівих і зовсім лівих, то вмить стає агентом ЦРУ! :)


Головний висновок можна зробити - КПУ не будуть протестувати проти режиму і Кучми і заборонять своїм вірним, щоб вони часом не лили води на млин міжнародного імперіалізму.-----------------
КПУ попереджає, що навесні 2004 Сорос і ЦРУ влаштують акції непокори в Україні

www.ПРАВДА.com.ua, 17.02.2004, 19:00

Комуністична партія вважає, що США посилають чіткий сигнал українській опозиції, що не пошкодують грошей на організацію масових акцій непокори навесні 2004.

Так комуністи прокоментували статтю "Уолл-Стріт Джорнал" від 11.02.2004 за назвою "Каштанова революція"

"Стаття звеличує "принадності" грузинського сценарію зміни влади для України і розкриває цинічне ставлення американців до нашої держави й народу", - говориться в заяві.

Як підтвердження цього в заяві приводяться цитати зі статті: "Україна має чудовий шанс повторити грузинський успіх "народної демократії", "Захід міг би більш рішуче натискати на Київ", "Євросоюзу варто більш активно проводити політику "батога й пряника", і, нарешті, "сакраментальне" визнання: "Вашингтон витратив більш 2 млрд. доларів, щоб підтримати вільну і незалежну Україну" і "США могли б присвятити велику частину цих засобів для підтримки демократичних суперників Кучми, що роблять усе, що робила опозиція Сербії й Грузії".

КПУ вважає, що за цими тезами ховаються дуже жорсткі й безсторонні, у першу чергу для нас, українців, вказівки Заходу.

Першою такою тезою КПУ називає те, що "українським "нашистам" визначено час проведення бойової операції, тобто "каштанова революція" у травні, коли розцвітуть каштани".

Другим посилом комуністи називають рекомендацію "обіцяти українцям європейські цінності, допомогу і "щедрі" кредити США, "райське життя", одним словом, але при цьому шмагати для покірності і "натискати всіма можливими способами".

"Третє: Вашингтон дав сигнал, т.зв. "демократичній опозиції в Україні", (мова йде про опозицію без комуністів), що Захід не пошкодує грошей на їхню підтримку і, по "соросовським" і црушним сценаріям, представники "демократичної опозиції" повинні організувати, за їхні доларові подачки, акції громадської непокори навесні 2004 року", - вважає КПУ.

Читайте також статтю "Уолл-Стріт Джорнал" "Каштанова революція"

Відповіді

 • 2004.02.18 | СЕМЕН

  Олеже,

  і що Ви хотіли цим сказати?
  Що влада боїться власної тіні?
  Що КПУ є мікрофоном переляку Банкової (Медведчука)?


  Для кого є секретом як спецслужби інших країн фінансують опозиції в країнах в яких хочуть чимось заволодіти? Це вже класика.

  Українська ліва опозиція, бере гроші з Москви саме в моменти офіційних поїздках на Захід керівництва України, з метою блокування країни на Захід. І геть не робить ні яких виступів-протестів коли Кучма їде до Москви.

  "Наша Україна" так засліплена "кріслом президента" що готова брати гроші хоч у чорта, аби до корита бігом...

  Москву та Вашингтон зрозуміти можна, вони захищають свої інтереси:


  - Росія - контроль над монопольними цінами на енергоресурси та 48 000 000 для забезпечення людським ресурсом захисту від Китаю. Саме для цього їм потрібна Україна, сьогодні.


  - США - знищення загроз для америки, а саме ВПК України та зброї масового знищення у всіх куточках світу. Саме для цього використовується опозиція, або їхні амбіції, для ПОСЛАБЛЕННЯ УРЯДІВ країн для "ЛЕГКОГО ВИРІШЕННЯ ЗАВДАНЬ" - БЕЗКОШТОВНО, руками аборигенів.


  Згадайте під яким тиском Олбрайт; Кравчук та Кучма зробили злочин проти України:

  1. Ядерна зброя.
  2. Закриття Чорнобиля.
  3. Відсторонення від Бушерського проекту.

  І коли Кучма зрозумів що його розвели, "кольчуги" за вимогою "Держдепу" Україна її секрети повинна була, як завжди, передати США - БЕЗКОШТОВНО!!! Кучма запропонував - купіть, і тут почалось, американці з росіянами почали істерію з використанням внутрішньої опозиції.

  Ось Вам для прикладу механізм дії.
  Чорнобиль.
  Єдині реактори і Україні які виробляли військовий плутоній. Інтерес США очовидний, зниження загроз. Як закрити станцію БЕЗКОШТОВНО, без компенсації. Дуже просто дати грант в 5 000 000 баксів міністру екології і все.

  Знищення загроз на полі бою, "кольчуги".
  Кучма, купіть систему за 00000? млн. А навіщо, дамо опозиції декілька центів на вибори і вони власноруч нам БЕЗКОШТОВНО передадуть.

  Опозиція сама не уявляє що стала для Української держави П'ЯТОЮ КОЛОНОЮ яка з перемінним успіхом бере гроші на свою "активність" чи в Росії чи в США.


  Сильна Україна їм не вигідна.
  Велика Україна потрібна нам.
  Нам потрібен СИЛЬНИЙ ПРЕЗИДЕНТ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".