МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучмісти підуть на вибори єдиним фронтом

02/17/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Про опозицію цього сказати не можна. Лiдери 6 партiй i трьох депутатських груп (пропрезидентські) пiдпишуть у середу угоду про створення "широкої коалiцiї демократичних сил".Цікаво було дізнатись, хто ж у нас насправді "демократи"


У середу, як планується, в Українському домi вiдбудеться пiдписання угоди про створення "широкої коалiцiї демократичних сил".

З боку "Партії Регіонів" її підише Янукович - схоже що він вже остаточно обраний у якості спадкоємця Кучми.

Очiкується, що угоду пiдпишуть лiдери 6 партiй - Партiї Регiонiв, СДПУ(о), Аграрної, НДП, Партiї промисловцiв i пiдприємцiв, "Трудова Україна", а також лiдери депутатських груп "Демократичнi iнiцiативи", "Народний вибiр" i "Народовладдя"

Цілі:

1. Довести до завершення процес прийняття у Верховнiй Радi змiн до Конституцiї. Розробити план подальшої полiтичної реформи, зокрема, iз здiйснення демократичних змiн у системi органiв мiсцевого самоврядування, змiцнення незалежностi судової гiлки влади. ( :))))))))) який витончений цинізм, однак М-І )

2. Забезпечити перемогу єдиного кандидата вiд сил коалiцiї на чергових виборах президента України в 2004 роцi. ( ну це зрозуміло М-І )
3. Створити умови для стабiльного й ефективного функцiонування коалiцiйного уряду за пiдтримки коалiцiї депутатських фракцiй i депутатських груп у рамках парламентсько-урядової коалiцiї протягом 2004-2006 рокiв для створення можливостей для пiдвищення якостi життя кожного громадянина до загальноєвропейських стандартiв, отримання Україною повноправного членства в мiжнародних iнституцiях. ( :))))))))) весело, ми в це віримо М-І )
4. Взяти участь силами єдиної коалiцiї у виборах народних депутатiв України та у виборах до органiв мiсцевого самоврядування у 2006 роцi.

Сторони збираються створити ефективну систему координацiї дiяльностi коалiцiї i проведення спiльної iнформацiйної полiтики. ( ще більш спільної ніж зараз, тобто поточного рівня цензури - недостатньо М-І )

Угода набирає чинностi з моменту пiдписання i є постiйно чинною. Вона також вiдкрита для пiдписання для iнших партiй, депутатських груп, громадських органiзацiй, народних депутатiв i всiх громадян

ІНТЕРФАКС

Відповіді

 • 2004.02.18 | 123

  Думаю,справжня мета - інша

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > Цілі:
  >
  > 1. Довести до завершення процес прийняття у Верховнiй Радi змiн до Конституцiї. Розробити план подальшої полiтичної реформи, зокрема, iз здiйснення демократичних змiн у системi органiв мiсцевого самоврядування, змiцнення незалежностi судової гiлки влади. ( :))))))))) який витончений цинізм, однак М-І )

  Це не може бути справжньою метою. Для цієї мети вже є окрема угода - яку підписують більшовики разом з лівими.

  > 2. Забезпечити перемогу єдиного кандидата вiд сил коалiцiї на чергових виборах президента України в 2004 роцi. ( ну це зрозуміло М-І )

  Про це вони вже теж підписували угоду.

  > 3. Створити умови для стабiльного й ефективного функцiонування коалiцiйного уряду за пiдтримки коалiцiї депутатських фракцiй i депутатських груп у рамках парламентсько-урядової коалiцiї протягом 2004-2006 рокiв для створення можливостей для пiдвищення якостi життя кожного громадянина до загальноєвропейських стандартiв, отримання Україною повноправного членства в мiжнародних iнституцiях. ( :))))))))) весело, ми в це віримо М-І )

  Ось-ось... Це вже ближче до справжньою мети...
  (див. нижче)

  > 4. Взяти участь силами єдиної коалiцiї у виборах народних депутатiв України та у виборах до органiв мiсцевого самоврядування у 2006 роцi.

  Чого б це сьогодні домовлятися про вибори, які будуть через 2,5 роки???

  Думаю, справжня мета - зцементувати кучмістів для запобігання переформатування більшості після обрання Ющенка Президентом. Наприклад, аграріям буде не так вже й зручно бігти до нової коаліції, коли ними підписані зобов*язання перед партнерами щодо того, що вони не збігуть.

  Інша ідея - звідси і п. 4 вище:

  > Угода набирає чинностi з моменту пiдписання i є постiйно чинною. Вона також вiдкрита для пiдписання для iнших партiй, депутатських груп, громадських органiзацiй, народних депутатiв i всiх громадян

  Угода натякає мажоритарникам - у 2006 році ми, кучмісти, підемо на вибори загальною братвою, і ти можеш піти з нами і стати депутатом за прапорційною системою. Приєднуйся, типу.

  Лохотрон, звичайно, повний. По-перше, не піде СДПУо разом з іншими. По-друге, мажорів тих -- 150-180, а списочників можуть провести 50-100 - і це загалом стільки місць, а не вільних для мажорів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua