МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В четвер, 19 лютого відбудеться суд по скарзі Ю.О.Василенка

02/18/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В четвер, 19 лютого відбудеться суд по скарзі Ю.О.Василенка

Справа буде розглядатися у Апеляційному суді Київської області, о 12 годин 15 хвилин. Нагадаємо, що Ю.О. Василенко звернувся зі скаргою на рішення судді Шевченківського районного суду м. Києва Ізмайлової, яка визнала законним та обгрунтованим подання ВРЮ про порушення присяги суддею Юрієм Олександровичем Василенком (за відкриття ним справи проти громадянина Кучми Л.Д.)

"Майдан" досить добре висвітлював хід цієї справи. Суддя Ізмайлова в порушення в т.ч. процесуального законодавства (не було викликано свідків), та з порушеннями інших норм (напр. не було враховано що рішення по Василенкові було сфальсифіковано у ВРЮ - про це готові були свідчити як мінімум 2 члени ВРЮ ) винесла потрібне для керівництва ВРЮ рішення відхилити скаргу Ю.О.Василенка. Додатково про цей розгляд можна прочитати в новинах "Майдану".
Адреса - вул. Володимирська, 15
Отримати довідки, сказати слова підтримки і поставити додаткові запитання можна по тел.
8-050-663-72-19 (тел. Ю.О.Василенка )

Враховуючи останнє голосування у ВР за С. Ківалова ( 46 членів "Нашої України" включно з В.А. Ющенком голосували за те, щоб Ківалов став членом ЦВК, і це буде вже третя його посада - разом з депутатською і тим, що він є головою ВРЮ. Таке голосування стало внеском НУ у те щоб Ківалов став головою ЦВК - як прогнозують спостерігачі. Отже, враховуючи такі результати голосування, важко розраховувати на підтримку Ю.О. Василенкові з боку цієї опозиційної сили.

Тому знову, як завжди, стає дуже важливою підтримка з боку звичайних людей, не політиків що плетуть якісь хитромудрі комбінації - а звичайних людей, для того щоби хоча б прийти на судове засідання і підтримати Юрія Олександровича Василенка - у цій країні дуже не вистачає мужніх вчинків, тому не можна допустити щоби влада знищувала людей, які здатні робити такі вчинки, поодинці. Учасники "Майдану" обов"язково будуть присутніми на засіданні.


ВРЮ (читай, Ківалов), який як голова ВРЮ особисто керував цькуванням Василенка після того як він відкрив справу проти Кучми, на якого подають в суд випусники його власної юракадемії, і який виношує плани залишитись на трьох посадах одночасно - ось такою буде друга сторона по справі, що розглядатиме у четвер Апеляційний суд Київської області.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua