МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В четверг митинг оппозиции.

02/18/2004 | Wolter
В ЧЕТВЕРГ В 13-00 НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ВІДБУДЕТЬСЯ МІТІНГ ОППОЗИЦІІ (СПУ,НУ.БЬЮТ ) ЗА СВОБОДУ СЛОВА!
Хто може,прийдіть!

Відповіді

 • 2004.02.18 | Правник

  Добре. Тільки чому не у понеділок о шостій ранку?

  Мітинг енівей не під конкретними владними установами, не для впливу на конкретних посадовців, що могли би спостерігати з вікна чи то продиратися на работу через натовп, призначений.
  Так нафіга робити посеред робочого дня, а не у суботу чи неділю? В результаті по ящику покажуть ще більш нечисленних і ще більш пенсіонерів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.18 | Українець, громадянин України

   Re: Добре. Тільки чому не у понеділок о шостій ранку?

   Правник пише:
   > Мітинг енівей не під конкретними владними установами, не для впливу на конкретних посадовців, що могли би спостерігати з вікна чи то продиратися на работу через натовп, призначений.
   > Так нафіга робити посеред робочого дня, а не у суботу чи неділю? В результаті по ящику покажуть ще більш нечисленних і ще більш пенсіонерів.

   Так, масову акцію в робочий час організувати важко. Завжди звертав на це увагу, але це - для справді МАСОВИХ акцій. В даному ж випадку досить щоб прийшли ті, хто зможе. Щодо телебачення - то вони і зі 100 тис. активних учасників робитимуть 5 тис. випадкових перехожих.

   Здається в різних місцях міста (АП, Майдан Незалежності, поблизу "Довіри", біля судів, що розглядають політичні справи) невеликі мітинги і пікети, та інші "народні гуляння" зовсім не завадять. Бажано щодня, і так до березня. Не треба скликати туди усіх (бо їм набридне і вони розчаруються), але хто може мають приходити самі (а інші будуть проходити і бачитимуть що в країні щось діється, що не всі ще перетворилися на зомбі). А в березні потеплішає і ...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.18 | Правник

    Re: Добре. Тільки чому не у понеділок о шостій ранку?

    Українець, громадянин України пише:
    > Так, масову акцію в робочий час організувати важко. Завжди звертав на це увагу, але це - для справді МАСОВИХ акцій. В даному ж випадку досить щоб прийшли ті, хто зможе. Щодо телебачення - то вони і зі 100 тис. активних учасників робитимуть 5 тис. випадкових перехожих.
    Тут діялектика. Якби це було в зручніший час, "тих, хто зможе" було би більше, відповідно, акція була би масовійшою....

    > Здається в різних місцях міста (АП, Майдан Незалежності, поблизу "Довіри", біля судів, що розглядають політичні справи) невеликі мітинги і пікети, та інші "народні гуляння" зовсім не завадять. Бажано щодня, і так до березня. Не треба скликати туди усіх (бо їм набридне і вони розчаруються)
    ...і менше було би разочарованих. Стояти день за днем, умовно кажучи, удвох з плакатом - зовсім не те, що у числі кількох тисяч.
    Я згоден з тим, що за цих обставин краще так, ніж ніяк. Але почекати до суботи було би ще краще. Або поділити на дві акції - у вихідний - на Майдані чи Європейській площі, а у будень (меньшою кількістю) завітати до конкретних осіб, до яких є нарікання.

    > , але хто може мають приходити самі (а інші будуть проходити і бачитимуть що в країні щось діється, що не всі ще перетворилися на зомбі). А в березні потеплішає і ...
    ...і треба буде перетворювати такі трикрапки на реалії


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua