МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Влада боїться студентів.

02/18/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Остерігаючись обіцяних опозицією масових виступів молоді та студентів Президент Кучма пообіцяв підвищити у два рази стипендію студентам вузів та учням профтехучилищ.

На разі обіцяний “подарунок” Кучми залишається лише обіцянкою – стипендії будуть піднімати тільки з 1 липня, коли всі студенти будуть на канікулах , тобто виплата відбудеться аж восени, практично перед виборами.

В той же час Адміністрація Президента та Уряд терміново проводять масовані підняття цін на транспорт і продукти харчування, сподіваючись що до виборів це все встигне "забутися". Студентам же ж доведеться якось виживати до часу обіцяного Кучмою “раю” напередодні виборів.

Даний “подарунок” Кучми очевидно є спробою передвиборного підкупу студентів , який є принизливим для більшості з них, оскільки студенти в Україні , як і у всьому світі, мають підвищене відчуття власної гідності і відповідальності перед своїм народом. Тепер стає зрозуміло чому режим так не любить виборів і намагається реформувати законодавство так, аби проводити ці вибори якомога рідше, лише у парламенті, або принаймні “проганяти” всі вибори в один день - дешевше буде "купувати" народ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua