МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Безцензурна дівчина-"бомбістка".

02/18/2004 | Майдан-ІНФОРМ
17 лютого близько восьмої вечора на квартиру, де проживає журналістка Марія Сокульська, прийшли двоє оперуповноважених карного розшуку Дарницького районного відділу міліції і пред’явили постанову Дарницького районного суду про дозвіл на обшук. Причина: вони шукають дівчину, яка причетна до підриву Дарницького суду. У постанові була вказана правильно адреса, але чомусь стояло прізвище іншої людини, яка ніколи не проживала у квартирі, де мешкає М.Сокульська.

Оперуповноважені пробули у помешканні близько години, але обшуку так і не провели. За їхньою інформацією, це була планова операція, у Дарницькому районі мав бути проведений обшук ще у трьох квартирах. І оперуповноважені нібито чекали оперативну групу з собакою, щоб провести цей обшук. Потім вони вибачилися і сказали, ніби помилилися, що насправді обшук повинен був проводитися в інших людей.
“Редакція газети хоче вірити, що це справді була прикра помилка, і що секретар, яка готувала постанову, неправильно вказала адресу.

Однак, зважаючи на те, що газета уже мала низку проблем, зокрема ми повідомляли про затримку тиражу в Запоріжжі та про побиття наших розповсюджувачів, про проблеми з передплатою, можлива й інша версія – психологічний тиск на працівників опозиційної преси.

Ми сподіваємося, що в майбутньому працівники правоохоронних органів відповідальніше ставитимуться до виконання своїх обов’язків і не робитимуть більше таких прикрих помилок” – йдеться у звернені розповсюдженому редакцією газети.

http://imi.org.ua/?id=read&n=2549&yy=2004

Відповіді

  • 2004.02.18 | Didych

    Re: Безцензурна дівчина-"бомбістка".

    Варто було б додати, що Сокульська - донька поета й політв'язня Івана Сокульського (він уже помер). Хоч це і виглядає як чергова банальність, але спадковість влади – річ незаперечна!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua