МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Валерій Кравченко. Я закінчив вищу школу КДБ у Москві

02/19/2004 | СЕМЕН
Шапка горить вже відкрито.
Всі знають що в КГБ вхід руб, а вихід тільки в "перед ногами".
:)))


Ось хто не хоче допустити Україну на Захід.
Не спрацювала "ядерна бомба" від "українських" вчених для міжнародного тероризму, як в бій вступають генерали КГБ по російських службах радіо "Німецька хвиля".


Активність проста, як завжди, на передодні великих міжнародних подій, деб Україна проголосилаб чітко свої Євроінтеграційні наміри та плани по НАТО. На сьогодні европейські політики формують свою думку про саміт НАТО в Стамбулі, а саме чи ЗАПРОШУВАТИ УКРАЇНУ В НАТО, чи ні? Блокування України на Захід головна мета Росії.

На Майора Мельниченко вже мало хто реагує, брехня про "кольчуги", пішли вищі "штандарти" ГБ.
:)))

"дають вказівки своїм співробітникам за кордоном стежити за депутатами Верховної Ради України з числа опозиції"

Скоріше не опозиції, а дії П'ЯТОЇ КОЛОНИ в Україні, які під дахом соц, комі та "НУ" за кордоном, ведуть відкриту антиукраїнську пропаганду, тим самим допомагають західному політикумі прийняти не вірне рішення по питанню УКРАЇНИ В НАТО. Це одне що хвилює Росію. Розміщення баз НАТО в Україні. Росія для свого захисту кине в бій всю свою ГБешну агентуру... Та трупи журналістів в акурат до дня важливих міжнародних подій на Заході.
___________________________________________________________________

Генерал зовнішньої розвідки України, співробітник посольства України в Берліні Валерій Кравченко заявляє, що має у своєму розпорядженні дані "про злочинну діяльність режиму Кучми".

Валерій Кравченко виступив із заявою в ефірі російської служби радіо

Як повідомляє радіостанція, у середу в берлінську студію "Німецької хвилі" прийшов "незвичайний гість – генерал зовнішньої розвідки України, радник українського посольства в Німеччині Валерій Кравченко".

"Німецька хвиля" повідомляє, що він попросив співробітника радіостанції Микиту Жолквера надати йому можливість для короткої заяви.

Генерал Кравченко сказав, що "має у своєму розпорядженні матеріали про злочинну діяльність режиму Кучми".

Кравченко повідомив, що його матеріали доводять, що "підлеглі Кучми, голова СБУ Ігор Петрович Смешко, а також керівник Головного керування Розвідки Олег Григорович Синянський у порушення Конституції і закону про розвідувальні органи України дають вказівки своїм співробітникам за кордоном стежити за депутатами Верховної Ради України з числа опозиції".

За словами Кравченка, про це сказано в одній з отриманих ним інструкцій.

Генерал повідомив, що вказівка стежити стосувалася також "членів уряду від міністра і вище".

"Наявні в мене матеріали я готовий передати представнику Генеральної прокуратури України й у комітет Верховної Ради України з прав людини", - повідомив генерал.

Кравченко відзначив, що отримував указівку стежити за підготовкою до форуму, що організовував блок "Наша Україна", очолюваний Віктором Ющенком.

При цьому, за словами Кравченка, Ющенко готував цей форум у Києві, а вказівки надходили здійснювати роботу на території Німеччини.

"Кримінал полягає в тому, що існує закон про розвідоргани України, який ухвалений у березні 2001 року і підписаний президентом Кучмою. Відповідно до цього закону, я як співробітник розвідки не маю права втручатися в політичну діяльність нашої держави, а тим більше здійснювати стеження за опозиційними партіями. Це чітко сказано в законі", - сказав він.

Генерал додав, що "і президент України, що, відповідно до цього закону, здійснює загальний контроль і загальне керівництво розвідкою України, повинен був про це знати.

На питання, чи говорив Кравченко про такі вказівки "у Центрі", він відповів: "Звісно".

На що, за його словами, він одержав відповідь: "Це не моя справа, я повинен виконувати вказівки, що виходять з центру".

На питання, які оперативно-розшукові заходи він проводив, Кравченко відповів: "Звісно, ніяких".

Генерал також розповів про себе: "Я 30 років працюю в органах, загальна вислуга в мене складає 48 років. Я закінчив вищу школу КДБ у Москві, 5 років я працював в Афганістані, 4 роки я пропрацював у посольстві України в Бонні, потім у Берліні, і зараз це моє третє закордонне відрядження".

Генерал Кравченко відзначив, що після його інтерв'ю в Берлін повинні прибути представник Генеральної прокуратури України, а також представник Комітету Верховної Ради з прав людини, "яким я і зможу передати ці матеріали".

Як відомо, 20 лютого в Берліні відбудеться зустріч президента Кучми і канцлера Німеччини Герхарда Шредера.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua