МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З точністю до навпаки (/)

02/19/2004 | Правник
Януковича висунуть єдиним кандидатом у березні

www.ПРАВДА.com.ua, 18.02.2004, оновлено

Широка демократична коаліція упевнена, що зможе висунути єдиного кандидата на президентських виборах 2004 року, і, швидше за все, цей кандидат буде офіційно названий на Форумі демократичних сил, запланованому на середину березня.

Про це заявив лідер фракції СДПУ(О) Леонід Кравчук на прес-конференції лідерів партій і фракцій, що ввійшли в Коаліцію.
"Ми об'єдналися, щоб назвати єдиного кандидата і працювати, щоб цей кандидат переміг на виборах, - сумніву бути не може", - сказав Кравчук.
Він також відзначив, що "сам характер прес-конференції" дає підстави зрозуміти, що цим єдиним кандидатом від коаліції буде прем'єр-міністр Віктор Янукович.
Разом із тим, на сьогодні це поки "точка зору присутніх" на прес-конференції керівників політичних сил, що ввійшли в коаліцію, а для участі у виборах рішення про висування кандидата будуть ухвалювати з'їзди партій, сказав Кравчук.
Відповідаючи на питання про те, коли буде офіційно оголошений кандидат від коаліції, Кравчук відзначив, що президентська виборча кампанія починається в травні, але не виключено, що кандидат буде названий на Форумі демсил.
Виступаючи на прес-конференції, прем'єр Віктор Янукович відзначив, що одна з головних цілей коаліції - проведення конституційної реформи, що дозволить забезпечити баланс сил на вищих ступінях влади і дасть можливість владі ефективно працювати і виконувати свою головну задачу по поліпшенню добробуту народу.
Ще одна мета коаліції - стабілізація економічної і політичної ситуації в країні, сказав прем'єр.
Він також відзначив, що коаліція створена і для того, щоб вирішити питання про висування єдиного кандидата і забезпечення його перемоги на президентських виборах.
У свою чергу координатор парламентської більшості Степан Гавриш пояснив що коаліція сформована "за принципом єдиного виборчого блоку, і, можливо, буде мати єдиний виборчий список на парламентських виборах 2006 року".
Гавриш заявив, що крім висування єдиного кандидата на президентських виборах метою створення демократичної коаліції є так само завершення політичної реформи й участь у парламентських виборах 2006 року.
Гавриш також заявив, що коаліція повинна вплинути на "пошуки єдиної моделі виборів народних депутатів". "Ми говоримо про новий тип пропорційної системи виборів - можливо, це буде компроміс між закритими і відкритими списками", - сказав він.
Крім того, за словами координатора, коаліція "є логічним продовженням парламентської більшості". Гавриш відзначив, що це "її (коаліції) новий політичний статус", коли вона переходить до формату єдиної програмної політичної організації.
--------------------------------------------
І от коли 9-го березня 2004 року, скажімо під Шевченком, збереться "Форум демократичних сил" під синьо-жовтими прапорами (і червоно-чорними - Корч, Бойко, "ОУН в Україні" ет сетера), проспівають гімн України та "Реве та стогне...", висунуть і затвердять на "народному форумі" єдиного кандидата і пройдуть трьохстотисячним натовпом (грошей вистачить) центральними вулицями, а потім забабахають величезний агітаційний концерт - от тоді я надійшлю привітальну поштівку Ющенку і полум'яний повітряний поцілунок Юлі.

Відповіді

 • 2004.02.19 | SpokusXalepniy

  А чего ви ожидали?

  Правник пише:
  > Януковича висунуть єдиним кандидатом у березні
  > --------------------------------------------
  > І от коли 9-го березня 2004 року, скажімо під Шевченком, збереться "Форум демократичних сил" під синьо-жовтими прапорами (і червоно-чорними - Корч, Бойко, "ОУН в Україні" ет сетера), проспівають гімн України та "Реве та стогне...", висунуть і затвердять на "народному форумі" єдиного кандидата і пройдуть трьохстотисячним натовпом (грошей вистачить) центральними вулицями, а потім забабахають величезний агітаційний концерт - от тоді я надійшлю привітальну поштівку Ющенку і полум'яний повітряний поцілунок Юлі.

  Уверен, что там еще будут мелькать флаги коммунистов (с ведома, или без ведома их главаря - роли не играет), чтобы все увидели ГЛУБОКУЮ и ВСЕНАРОДНУЮ поддержку избранному курсу. По ТВ эту демонстрацию будут показывать вдоль и поперек. Если они соберут 80 тыс., то официальные данные укажут на 200 тыс. Для оппозиционных демонстраций цифры окажутся обратными.
  Обязательно будут плакаты с Ющенко в форме "сс". Телевизионные камеры не будут спускать глаз с этих плакатов. И т.д. и т.п.

  Кучма всегда оказывался умнее нас. Он истинно народный президент, т.к. лучше других знает свой народ. Поэтому нам и вголову не придет то, на чем он может сыграть. По иронии судьбы получилось, что лозунг "Кучма наш президент!" - действительно оказался наиболее правдивым на предыдущих выборах.

  Похоже, что противостоять этому денежному мешку оппозиция не сможет. Ей не хватает даже на FM-диапазон для Радио Свобода.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.19 | Правник

   На це і очікував. Але очікував не тільки на це

   SpokusXalepniy пише:
   > Уверен, что там еще будут мелькать флаги коммунистов (с ведома, или без ведома их главаря - роли не играет), чтобы все увидели ГЛУБОКУЮ и ВСЕНАРОДНУЮ поддержку избранному курсу.
   Нема сумніву. Буде і червоний колір, і "козацькі" малинові прапори (тим більш, що цей колір перебрала Партія Регіонів, тоді як Ющ вештаєтся то під білим то під помаранчем) - все буде.

   > Кучма всегда оказывался умнее нас. Он истинно народный президент, т.к. лучше других знает свой народ. Поэтому нам и вголову не придет то, на чем он может сыграть. По иронии судьбы получилось, что лозунг "Кучма наш президент!" - действительно оказался наиболее правдивым на предыдущих выборах.
   > Похоже, что противостоять этому денежному мешку оппозиция не сможет. Ей не хватает даже на FM-диапазон для Радио Свобода.
   Розумніший, кажете?... Є таке: "молодець проти овець, а проти молодця - сам вівця".

   І ще є таке - чотири ступені майстерності чи то у бушидо, чи десь ще (принаймні, схоже що я це поцупив чи то з Мусаші, чи то з "Захованого у листві"). Перший - реагування на дії ворога. Другий - випередження дій ворога. Третій - можеш знов собі дозволити реагувати на дії ворога. І четверте - дії ворога не мають жодного значення.
   На жаль, дотепер опозиція не просунулася далі першого рівня. Що дозволяє таки contra spem spero, так це те, що вся ця дзенська хрінь передбачає раптове саторі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.19 | SpokusXalepniy

    Жодного шансу виграти, окрiм одного.

    Правник пише:
    > Розумніший, кажете?... Є таке: "молодець проти овець, а проти молодця - сам вівця".
    И кто ж этот молодец, интересно?
    Я веду отсчет с момента "дела Гонгадзе" и пленок Мельниченко.
    Сейчас фиксирую. Победа Кучмы - полная. Можно сказать - разгром всех "молодцов". А, собственно, в чем он проиграл? Разве что - несколько боев местного значения.

    > І ще є таке - чотири ступені майстерності чи то у бушидо, чи десь ще (принаймні, схоже що я це поцупив чи то з Мусаші, чи то з "Захованого у листві"). Перший - реагування на дії ворога. Другий - випередження дій ворога. Третій - можеш знов собі дозволити реагувати на дії ворога. І четверте - дії ворога не мають жодного значення.
    > На жаль, дотепер опозиція не просунулася далі першого рівня. Що дозволяє таки contra spem spero, так це те, що вся ця дзенська хрінь передбачає раптове саторі.

    Що таке "саторі"?
    Взагалi, я згоден, що Кучма стоїть майже на четвертому ступенi майстерностi. Вiн дiє суперрацiонально. Чи то тонка, зазделегiть прорахована, операцiя з "Сiльскими Вiстями", чи то дiї в лоб пiд гаслом "Будєт сiдеть, я говорю!".

    Знову таки, я важаю, що у опозицiї, окрiм зосередження на питаннi "Демократичний суд", немає жодних шансiв виграти боротьбу (не кажу вже про обмеженнiсть коштiв на боротьбу по всiм фронтам).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.19 | Правник

     Re: Жодного шансу виграти, окрiм одного.

     SpokusXalepniy пише:
     > Правник пише:
     > > Розумніший, кажете?... Є таке: "молодець проти овець, а проти молодця - сам вівця".
     > И кто ж этот молодец, интересно?
     Той що "проти овець"? Кучма з кучманоїдами. Вони мають справу з аморфною, пасивною, різнокольоровою (як "веселка" на прапорах БЮТ), внутрішньосуперечливою опозицією і з пасивним (от особисто аж ніяк не можу сказати, що зробив все, що треба), надтерплячим народом.

     > Я веду отсчет с момента "дела Гонгадзе" и пленок Мельниченко.
     > Сейчас фиксирую. Победа Кучмы - полная. Можно сказать - разгром всех "молодцов". А, собственно, в чем он проиграл? Разве что - несколько боев местного значения.
     Допоки не прогали останню битву, не програли і війну.

     > > І ще є таке - чотири ступені майстерності чи то у бушидо, чи десь ще (принаймні, схоже що я це поцупив чи то з Мусаші, чи то з "Захованого у листві"). Перший - реагування на дії ворога. Другий - випередження дій ворога. Третій - можеш знов собі дозволити реагувати на дії ворога. І четверте - дії ворога не мають жодного значення.
     > > На жаль, дотепер опозиція не просунулася далі першого рівня. Що дозволяє таки contra spem spero, так це те, що вся ця дзенська хрінь передбачає раптове саторі.
     >
     > Що таке "саторі"?
     Перепрошую. Це раптове просвітлення.

     > Взагалi, я згоден, що Кучма стоїть майже на четвертому ступенi майстерностi. Вiн дiє суперрацiонально. Чи то тонка, зазделегiть прорахована, операцiя з "Сiльскими Вiстями", чи то дiї в лоб пiд гаслом "Будєт сiдеть, я говорю!".
     -----------------------------------------
     В них непевний самого себе супротивник з розкоординованими рухами.

     > Знову таки, я важаю, що у опозицiї, окрiм зосередження на питаннi "Демократичний суд", немає жодних шансiв виграти боротьбу (не кажу вже про обмеженнiсть коштiв на боротьбу по всiм фронтам).
     ---------------------------------
     Вулиця.
     Нещодавно в Україні Молодій було інтерв'ю з Луценком. Той казав на шпальтах УМ про плановані опозицією якісь "нетрадиційні" :) акції. Чекаю.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua