МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ніхрена собі-3

02/19/2004 | Shooter
МЕЛЬНИЧЕНКО ПРИЇХАВ ДО КУЧМИ В БЕРЛІН

www.ПРАВДА.com.ua, 19.02.2004, 10:25

Екс-майор Управління державної охорони України Микола Мельниченко дає прес-конференцію у Берліні в день перебування у німецькій столиці президента Леоніда Кучми.

Як повідомив Мельниченко "Українській правді", у п'ятницю він братиме участь у круглому столі, присвяченому серед іншого "проблемам нинішньої політичної ситуації в Україні".

Про жодні інші подробиці свого перебування у Берліні Мельниченко говорити не став.

Мельниченко запросив журналістів на свою прес-конференцію, яка відбудеться об 11-40 у приміщенні BundesPressConf (Schiffbauerdamm, 40, 7 поверх).

Як відомо, у ту ж таки п'ятницю президент Леонід Кучма проводить у Берліні міжурядові консультації з німецьким канцлером Герхардом Шредером.

Це вже третій випадок, коли Мельниченко опиняється поруч із Кучмою за кордоном.

В 2002 екс-майор приїхав до Брюсселю і провів прес-конференцію в той же день, коли до бельгійської столиці на вечерю з президентом Єврокомісії Романо Проді прибув Кучма.

В 2003 Мельниченко брав участь у пікет у Нью-Йорку під час перебування там Кучми на Генасамблеї ООН.

___________________________________________

double strike?
нівелювання Кравченка Мельниченком (якому вже ніхто не вірить)?
?
Такий собі "Берлінгейт" вимальовується...

Відповіді

 • 2004.02.19 | 123

  І як воно нівелюватиме?

  Очевидно, візіт Мельниченка був запланований до того, як було оголошення генерала.

  Тобто зв*язку між ними нема (якщо тільки Мельниченком і генералом не керує одна й та сама особа - що все ж таки малоймовірно).

  Враховуючи, що Мельниченко такі паралельні з Кучмою візіти вже робив кілька раз -- нічого дивного нема в цьому його візиті...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.19 | СЕМЕН

   Це вже смішно...

   Проведіть логічну лінію і побачите куди превиде цей "кадровий ріст".

   Майор, полковник, генерал-майор, генерал-полковник???, КГБ-президент.
  • 2004.02.19 | Shooter

   Загрозою "вічного шаху" шаху

   123 пише:
   > Очевидно, візіт Мельниченка був запланований до того, як було оголошення генерала.
   > Тобто зв*язку між ними нема (якщо тільки Мельниченком і генералом не керує одна й та сама особа - що все ж таки малоймовірно).

   чому малоймовірно?
   як на мене - високоймовірно, якраз
   вірніше, в принципі в даному питанні ймовірність вирахувати є неможливо

   > Враховуючи, що Мельниченко такі паралельні з Кучмою візіти вже робив кілька раз -- нічого дивного нема в цьому його візиті...

   звсіно, може бути як в тому анекдоті - як третій раз впадеш з церкви і тобі нічого не станеться, то тоді це називається співпадінням :)
   Але може і не бути.

   Тепер пояснюю свою думку.
   Чому Кучма "перестав боятися" Мельниченка? Чи, вірніше, чому його твердження почали викликати недовіру в широких (думаючих) масах? Тому, що було продемонстровано, що Мельниченко частенько, м'яко кажучи, говорить неправду. Що автоматично знижує "якість" його свідчень (для широкого загалу). І навпаки, дає можливість кучмонавтам твердити, що записи, які розповсюджує Мельниченко, є фальшиві (хоча вони є справжінми).
   Себто, скажімо, ті, хто стоїть за Мельниченком, витворили таким чином ідеальну ситуацію для шантажу Кучми: як будеш слухняний, інші докази, окрім Мельниченка, не оприлюднимо.

   Тепер (зверніть увагу - перед безпосереднім розглядом реХВорми) "з'являється" цілий генерал за тією ж схемою (хоча і примарною ціллю може бути Смєшко та Синянський, а Кучму мочать, створюючи димову завісу). Одночасно "для загалу" їхнє спільне перебування в Берліні (ще й в час візиту Кучми) можна порівняно нескладно "пов'язати", зробивши з генерала "майора-Коляна 2". А далі - лише шахувати, шахувати, шахувати...
   Аж до матів :)


   P.S. Головне (життєво головне) питання реХВорми - термін передачі президентських повноважень парламенту: вже (швидше всього) чи в 2006.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua