МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На черзі інтернет?

02/19/2004 | Українець, громадянин України
Сюжет про генерала Кравченка, який викрив у Берліні Кучму, намагалися заглушити

www.ПРАВДА.com.ua, 19.02.2004, 12:44

Радіо "Континент" заявляє про перешкоджання його діяльністю в зв'язку з виходом в ефір сюжету про генерала СБУ Валерія Кравченка, який у Берліні виступив із заявою про "злочинну діяльність режиму Кучми".

Про це ідеться у заяві для керівника радіостанції Сергія Шолоха.

Він повідомив, що у четвер о 10:30 ранку під час трансляції випуску "Міжнародних новин" української служби "Німецька Хвиля" на радіо "Континент" на початку сюжету про Валерія Кравченка на 100,9 FM була увімкнена "глушилка".

"Проблеми у прийомі сигналу радіо "Континент" у цей час були зафіксовані у всіх районах міста Києва", - сказав Шолох.

"Керівництво радіостанції "Континент" заявляє про факт перешкоджання інформаційній діяльності радіостанції засобами, які використовувалися у радянські часи, та про порушення конституційного права громадян на отримання інформації", - сказано в заяві.

Шолох підкреслив, що після припинення мовлення радіостанції "Свобода", - радіо "Континент" лишилося "останнім електронним ЗМІ, в ефірі якого можна почути незалежні інформаційні служби, на редакційну політику яких не має впливу українська влада".

Як відомо, у середу в Берліні офіцер безпеки посольства України в Німеччині, генерал СБУ Валерій Кравченко заявив, що має у своєму розпорядженні дані "про злочинну діяльність режиму Кучми".

Зокрема, ішлося про вказівки керівництва СБУ своїм співробітникам за кордоном стежити за депутатами Верховної Ради України з числа опозиції. За словами Кравченка, про це сказано в одній з отриманих ним інструкцій.

У свою чергу СБУ заперечило його заяву, назвавши її реакцією на намір відкликати Кравченка до Києва.

Як відомо, 20 лютого в Берліні відбудеться зустріч президента Кучми і канцлера Німеччини Герхарда Шредера. У німецькій столиці уже перебуває Микола Мельниченко, який проведе прес-конференцію в день візиту Кучми.


Відповіді

  • 2004.02.19 | Navigator

    -Цікаво, хто буде "О, щасливчиком!" в Україні?

    Тобто режим Кучми дореставрувався до логічного кінця (от би наврочити ! ) - від святкування роковин панування Червоного Кхмера України - Щербицького, до вмикання любимих Щербицьким глушилок!
    В Північній Кореї інтернет має тільки одна людина в країні.
    Цікаво, хто ним буде в Україні?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua