МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Генерал зовнішньої розвідки України заявляє

02/19/2004 | KAKTUZZ
18-02-2004 21:03 Майдан-ІНФОРМ
Генерал зовнішньої розвідки України заявляє

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1077131027.html

Як передає “Німецька Хвиля”, радник посольства України в Берліні генерал зовнішньої розвідки України Валерій Кравченко сьогодні прийшов в студію радіостанції з проханням зробити заяву.

Зокрема, він заявив наступне: "Шановні пані й панове. Я, генерал Валерій Кравченко, маю у своєму розпорядженні матеріали про злочинну діяльність режиму Кучми. Ці матеріали, зокрема, доводять, що його підлеглі, голова Служби безпеки України Ігор Петрович Смешко, а також керівник Головного управління Розвідки Олег Григорович Синянський в порушення Конституції і Закону про розвідувальні органи України віддають указівки своїм співробітникам за кордоном стежити за депутатами Верховної Ради України з числа опозиції, а також за "членами уряду від міністра і вище", як зазначено в одній з отриманих мною інструкцій. Наявні в мене матеріали я готовий передати представнику Генеральної прокуратури України й у комітет Верховної Ради України по правах людини…

Зокрема, я одержував вказівки стежити за підготовкою до форуму, що організовував блок "Наша Україна", очолюваний Віктором Ющенко. Він готував цей форум у Києві, а вказівки надходили здійснювати роботу на території Німеччини. Кримінал полягає в тому, що існує закон про розвідоргани України, що прийнятий у березні 2001 року і підписаний президентом Кучмою. Відповідно до цього закону, я, як співробітник розвідки, не маю права втручатися в політичну діяльність нашої держави, а тим більше здійснювати стеження за опозиційними партіями. Це чітко сказано в законі. І президент України, що, відповідно до цього закону, здійснює загальний контроль і загальне керування розвідкою України, повинний був про це знати…”

Нагадаємо, що незабаром має відбутися візит Кучми у Німеччину...


Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1077131027.html

Підтверджую факт , але .... українська мережа шпигунів за кордоном ще є немовлям, і тому "наше" "рідне СБУ" вдається до послуг вже налагодженої мережі стеження за кордоном російської розвідки.

Під час першого публічного виступу Мельниченка для журналістів опинилось три представники російського посольства. Мельниченка запитались, чи він бажає щоб ці "люди" залишили зал конференції,Мельниченко відповів: "я знаю якого розливу ці дипломати, але мені нічого приховувати, нехай слухають",
Під час недавнього приїзду Ющенка до Брюсселя ці ж самі російські "дипломати" були присутні на усіх його виступах.Під час приватної розмови "КАКТУСА" з провідником УНА-УНСО в готелі де зупинялась українська делегація, невдовзі з"явились і всілись за сусіднім столиком, виставивши антенні мобіли на нас тіж самі російські "дипломати".

Тепер наступна процедура: російсьські "дипломати" скидають інфу в Москву, там її шліфують і вже тоді передають в Київ на Володимирівську в тому вигляді, який для них потрібний.

Я собі взяв і пробив цих "дипломатів" по архіву реєстрації Міжнародної Федерації Журналістів. Тобто вияснив хто з представників російського посольства брав участь у прес -конференції Мельниченка. Ось ці дві мармизи вже пробиті. Бажаю їм успіхів.

Відповіді

 • 2004.02.19 | Augusto

  A shcho naspravdi pryper z soboju general'chyk?

  Bo jogo recepty perlovky z chasiv Afganistana vzhe nikomu necikavi, spogady pro Vyshchu Shkolu KGB im. vernogo Ruslana cikavljat' xiba "vichno vchorashnix".
  Isterychni vyguky "ja pryn'os vam pravdu!" v redakcii "Dojche Velle" z rozkryttjam strashnyx pidrobyc' togo, shcho vsi i tak znajut'... Ce vybachte chukcha, jakyj prosyt' prytulka v magazyni "Berjozka".
  Ale navit' jakshcho vin povnyj jolop, za chasy svogo perebuvannja v SVR (navit' jakshcho vin tam sortyry myv) vin zhe znaje, shcho treba z soboju pryperty paru tajemnyc'?
  Os' odyn zdav vsju agenturu, inshyj v shkarpetkax vynosyv dokumenty z arxiva KGB SSSR, anglijci vzjaly (xocha dokumenty duzhe smerdily po shkarpetkax), navit' major Kolja pryper z soboju cilu diskoteku, shcho zh pryper z soboju cej? Chogo shukaty - zachystky ostannix slidiv KGB-sts'koi merezhi v Jevropi? Anonimni raxunky z paroju 1000.000.000 jaki bilochky kuchmizmu sobi zapasly "na starist'"?
  Bo inakshe "you don't make friends with salad", mozhe buty nova sensacija - general KGB bizhyt' na Sxid, a na sraci v n'ogo chudesnym obrazom projavyvsja slid vid chobota.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.19 | KAKTUZZ

   Augusto!Майже в десяткку, щодо чобота.

   Пацан просто провалився. Не те слово! Грохнувся при виконанні там якоїсь операції. Це , як правило люди мовчазні, зашугані до до шизи і тут Ґенерал пішов давати пустопорожні заяви на "Дойче Велле"?

   Не міши мої капці!До того як Ґенерал потрапив на "Дойче Велле", то передусім німецька контрозвідка скачала з нього ВСЕ!!! А вже після цього привезла в Бонн і здала на "ДВ".

   Невже цього не розуміє Смєшко і Кучмо в яку халепу вони втрапили?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.19 | Shooter

    Гм

    KAKTUZZ пише:
    > !До того як Ґенерал потрапив на "Дойче Велле", то передусім німецька контрозвідка скачала з нього ВСЕ!!! А вже після цього привезла в Бонн і здала на "ДВ".

    Що саме "все"? Що СБУ веде сліжку за політичними опонентами сьогоднішньої влади? Чи що в Україні існують "ескадрони смерти"?
    Так це вже на Заході давно і всім відомо.

    > Невже цього не розуміє Смєшко і Кучмо в яку халепу вони втрапили?

    Вже розуміють.
   • 2004.02.19 | Augusto

    Chy DO chi PISLJA, ale dovedet'sja.

    Nu de general mozhe tak strashno provalytjsja? Obicjav vyzhraty dvi pljashky i ne zmig? Chy zabuv jak rozpysuvatysja?
    U Vas, Sashko, duzhe romantychni ujavlennja pro generaliv KGB mabutj.
    Ale pislja takyx rizkyx ruxiv shchos' povynno robyty? Vin zhe ne vrazhenyj "syndromom Korsakova" i ne maryt' sobi, shcho zaraz chasy "Xolodnoi Vijny"?
  • 2004.02.19 | Максим’як

   Re: Як і у випадку із Мельниченком тут будуть "+" і "-".

   Говорити можна, але хто говорить також важливо і де говорить.

   факт, що генерал виступив проти режиму.

   Питання, чи він з валасних мотивів зробив це, чи його спонукали, щоб підірвати візит Кучми?

   Який наслідок: "Кучма потрапляє у пастку і може його таким чином спонукають далі триматися за президентську владу".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.19 | Augusto

    Ce mutni ljudy.

    Troxy pauzy ne zavadyt', doky ne stane jasnym xoch shchos' vzagali.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.19 | KAKTUZZ

     Ага! Недопив пляшку Ґенерал СБУ!

     Розповім правдивий казус з одним Ґенералом-"дипломатом". Коли місцева влада встановила, що він з ҐБ, то випрацювала такий трюк: під час зустрічі "дипломата" з інформатором "дипломат" випив більше як 0,25 простого пива. Одержав те що йом треба щасливо повертався додому. Аж тут раптом в його авто лупить стареньким автом бабуся. Викликали поліцію.Бабуся була на 100% не права, бо виїхала на зустрічну смугу. Але коли приїхала поліція і попросила "дипломата " подмухати, то встановилося ,що він не мав права їхати в такому стані, бо алкоголь на кілька "дм" перевищував допустиму норму.

     Результат: депорт "дипломата" - генерала СБУ.

     А з Кравченком значно глибша історія і довша. І шкарпетки він зняв не тепер , а ,приблизно рік тому. Виступ на "ДВ" -- це відмазка для лохів.
    • 2004.02.19 | Максим’як

     Re: Я маю три версії.

     Патріотизм чи якісь демократичні пориви можна відкинути.

     Перше те, що масово почало тиражуватися - меркантильні інтереси, то у цьому випадку міра ризку (позбутися голови) неадекватна мірі щасливого і безтурботного життя "за бугром", зокрема для генерала.

     Друга прокучмівська причина, запущена на суспільство, про підрив престижу у світі України - є повна дурня. І, взагалі, ця дурня запущена ще колись московським політтехнологом і досі у вигляді макаронів вішається комусь на вуха з нульовим успіхом. Не має в України престижу на Заході не через Мельниченка чи Кравченка, а через те, що Україна і її народ є бідний, через власну дурість не має демократії, політично неграмотний і нездатен цього досягти, як інші держави чи нації. Це є факт для кожного європейця і той факт, відповідно розміщає українця і його державу на відповідне місце у його свідомості.

     Я маю три версії.

     Цього разу, як у випадку з Мельниченком, мені не дуже проглядається рука Кремля. Єдиний варіант, який я допускаю, якщо це справді рука Москви, то тільки щоб Кучму загнати з переляку на третій термін. Тобто, існує у Кремлі більш глобальний план, який має на меті повну дестабілізацію в Україні. Ми будемо гнати Кучму - Кучма буде перти на президента чи голову уряду (тут не грає ролі), а в Україні буде тривале і безнадійне протистояння, Кучма побіжить до Москви просити захисту у обмін на труби і все, що у нас ще лишилося, разом із Чорним і Азовським морем та кількома островами.

     Інший варіант, значно простіший, пан генерал від нафто-газового російського лобі отримав досить зелені і намагається підірвати міжурядові перемовини із німецькими бізнесменами, які нині мають велику нагоду отримати НЕЗАЛЕЖНІ від Росії поставки нафти і газу через Україну. Ясно, інтереси матінки Росії співпадають із інтересами нафто-газових магнатів.

     Третя моя версія для мене самого не дуже є переконлива, але вона має право на життя. :) Можна допустити, що в Україні існує якась частина кагебешників (але чи є така???), які має особисті порахунки із Кучмою та тою мафією, яка його нині оточує. Тут певна суміш патріотизму і зведення рахунків. Генерал, якому без п"яти хвилин на пенсію, не бачить перспективи "нах хауз", бо там він генерал на пенсії, коли інші мають мільярди (бля..). Щось він таки робив той генерал у Німеччині кілька років. А що роблять генерали КГБ та СБУ у посольствах? Очевидно, що він здасть зо два десятки сексотів із числа тих переселенців з України (важко повірити, що їх не має) і Німеччина радо в обмін йому дозволить спокійно жити. Але чи зможе він спокійно спати? Я сумніваюся. Якщо існує така група кагебешників не задоволених Кучмою, то вона не має жодного стосунку до СБУ, бо ті вже зразу глушили передачу на Континенті. Поки я писав, то вже сам переконався, що вона є дуже надумана. Хоч генерал у своїй заяві про сліжку і т.п. не бреше - тут нам не треба доказувати. І має мабуть речові докази.

     Я більше схильний повірити у другу версію - йдеться про труби, нафту і газ та інтереси російських магнатів.

     Німці, як будуть дурні, то закопилять губу і труби українські потраплять у руки росіян.

     Американський слід вбачати у цій справі, на мою думку є повний ідіотизм. Досить завтра Бушу виступити по телевізії, що десь там в Україні є диктатор, а ми хочемо демократії і Кучма вже на другий день побіжить до Ющенка, щоб він дав йому гарантії. Ющенко, не то що дасть Кучмі гарантії, він буде ревно дивитися, щоб на старого і пилинки не впало. Для розправи Ющенко має зо два десятки бандюків, а Кучмі може "даровать долгую жизнь", звичайно, у обмін на нормальні президентські вибори. Я би сам так зробив, заради майбутнього демократичної України, дуже вже мала ціна.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.19 | Augusto

      В Кучми немає друзів.

      Лише "подєльнікі", тому гниль час від часу плюскатиме назовні (ось наприклад "лист друзів України", який був надрукований в США явно має ознаки кодла Березовського). Причина як завжди традиційна: в гнилості всього маразма Кучмаіни.
      Десятка "стукачів" тут не вистачить, тут має бути щось цікаве, інакше цей стукачок (а мені вже спочатку щось видалися дивні призначення "афуєнного развєдчіка", що воно там рознюхівало, аж дослужилося до "дегенерала" і при тому це аж третя командировка закордон) може дуже сильно промазати.
      Цікаво, що як завжди, кучмонавти, навіть коли вони взагалі ні при чому, яким-то чудом спроможні поводити себе так, що все одне виглядають повними відморозками та залишають враження, що "все одно вмішані" (хоча б останні дикі заяви в зв'язку з повною маячнею про "ядрьону бонбу").

      P.S. Дивно, що якраз в цьому випадку, коли дегенерал з "анального меча партіі" приперся на DW з заявою "дами і кавалєри, я обкончал Верхнюю Школу КГБ в Маааасквє та героічно стучав в Авганістанє, уж ми іх цих хахлов душілі-душілі, а тута мєні гаварят "слідкуй", та вєшать іх нада, біндєр ванючіх", заліз під стілець та попросив політичного притулка в діктора, аж ніяк не нагадує "руку Москви".:)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.19 | Максим’як

       Re: Augusto, Ви як завжди, щирий.

       Augusto пише:
       > Лише "подєльнікі", тому гниль час від часу плюскатиме назовні (ось наприклад "лист друзів України", який був надрукований в США явно має ознаки кодла Березовського).

       Я не хотів передчасно чіпати Березовського, але тут виглядає без нього не обійшлося. Нафта і газ для Ходорковського і за гратами є головним життєвим питанням.

       >Причина як завжди традиційна: в гнилості всього маразма Кучмаіни.

       !!!!!

       > Цікаво, що як завжди, кучмонавти, навіть коли вони взагалі ні при чому, яким-то чудом спроможні поводити себе так, що все одне виглядають повними відморозками та залишають враження, що "все одно вмішані" (хоча б останні дикі заяви в зв'язку з повною маячнею про "ядрьону бонбу").
       >

       Знаєте, на купі гною можна снати тільки гівно. Навіть, якщо хтось знає, що там є золота монета, то заледве буде її шукати.

       > P.S. Дивно, що якраз в цьому випадку, коли дегенерал з "анального меча партіі" приперся на DW з заявою "дами і кавалєри, я обкончал Верхнюю Школу КГБ в Маааасквє та героічно стучав в Авганістанє, уж ми іх цих хахлов душілі-душілі, а тута мєні гаварят "слідкуй", та вєшать іх нада, біндєр ванючіх", заліз під стілець та попросив політичного притулка в діктора, аж ніяк не нагадує "руку Москви".:)

       Я згідний, але тільки не кажіть, що бажання якогось генерала набити собі дуло, зашкодило іміджу України.

       Генєрал, повинен був ТОЧНО знати, що його дії не будуть у Масквє викликати незодоволення. У даному випадку він діє дотично на користь Кремля.
      • 2004.02.20 | СЕМЕН

       Августе, солідаризуюсь з Вами.

       У нас є Україна.
       Ви теж відчули гру ГРУ по блокуванню України на ЗАХІД?!
     • 2004.02.20 | mariya

      Re: Я маю три версії.

      Я теж схильна до другої версії.
 • 2004.02.19 | Shooter

  Немного о личности генерала...

  Немного о личности генерала разведки Валерия Николаевича Кравченко.Он не молод, родился в год Победы СССР над фашистской Германией.Имеет богатый послужной список, кадровый офицер старой закалки. По данным из информированных источников, окончил высшую школу КГБ в Москве, более двадцати лет трудился на так называемом «пятом направлении» в УКГБ СССР, активно очищая просторы бывшего союза от вредной поросли инакомыслия. Его труд на ниве борьбы с вредителями – дисидентами по достоинству был оценен руководством ведомства, партией и правительством.Имеет ряд государственных наград. За тридцатилетний стаж работы в органах более двенадцати лет выполнял приказы Родина, работая при посольствах за рубежом. Примерный семьянин. 11 февраля текущего года генерал Кравченко получил из Центра приказ руководства СБУ прибыть в Киев для решения вопроса о его дальнейшем пребывании на должности советника посольства Украины в Германии. Причина замены «старого генерала» обычна - возрастной ценз и состояние здоровья.

  Именно после получения этого приказа старый кадровый офицер разведки принимает судьбоносное для себя решение - остаться на территории Германии и сдаться в руки радиостанции, с которой много лет безуспешно боролся. Нельзя не отметить, что в условиях развитого социализма наша бышая страна готовила превосходных специалистов. Что такое момент востребованности, генерал Кравченко знает не по наслышке. Поэтому не так удивительно выглядят обличительные признания очередного сотрудника спецслужб в предверии готовящегося официального визита Кучмы в Германию.

  Весьма интересно было бы понять, почему откровения украинских разведчиков всегда приурочены к проведению важных для Украины международных переговоров на уровне первых лиц. Напрашивается мысль не о запоздало раскаявшемся СБУшнике, желающем провести старость на территории Евросоюза, а о тщательно спланированной акции по дискредитации даже не Кучмы , а Украины в глазах всего мира. Нам хочется верить, что таинственные документы, о которых упомянул Кравченко, существуют, хотя не понятно, почему они не представлены на всеобщее обозрение. На наш взгляд, такая мера предосторожности была бы не лишней и, кроме того, избавила общественность от ощущения двусмысленности происходящих событий. Не понятным остается абсурдное желание генерала вручить секретный компромат только в руки представителя Генеральной прокуратуры Украины, а по существу, в руки представителя режима, который он взялся обличать?

  Можно предположить, что в документах, не представленных немецким журналистам, содержится новая уникальная разработка украинской спецслужбы, позволяющая советникам посольства в Германии проводить оперативные мероприятия по неугодному элементу, находящемуся в это время в Киеве. Именно так выглядит, на первый взгляд. сообщение Кравченко о шифровке Центра с задачей провести слежку за подготовкой киевского форума блока «Наша Украина», отдельными оппозиционными депутатами и членами правительства. Особо отметим пикантное обстоятельство, что по существующим правилам и канонам разведдеятельности, указания рядовым сотрудникам дает не главный босс (председатель СБУ), а непосредственный начальник, и значит, выстрелы в сторону Смешко и Синянского цели при любом раскладе не достигнут.

  Господину Смешко заметим, что никакими Указами Кучмы «по дальнейшей демократизации …» ситуацию в стране и спецведомстве не исправишь. Сколько не старайся, а вросшую в сознание « совковую кагебэшность» запросто не изведешь.Она исчезнет только вместе с ее носителями, последними «из могикан». А за державу все таки обидно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.02.20 | Andrij

  КГБ та Путін борються за демократію в Україні, це чудово

  Ще один урок Кучмі, що уголовний кодекс заслуговує на глибоку повагу. Краще скомніше, по європейськи, без совка. Так безпечніше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.20 | СЕМЕН

   А як бореться Мельниченко на Путіна

   за "демократію" Росії над Україною...

   :))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.20 | Andrij

    Кучмі, з радянського кінофільму, "Тєбя посодють, а ти нє воруй!"

    Щодо Мельниченка, хто Кучмі винний, що він собі КГБ під диван пускає? Ну й матюгатись треба менше в мікрофон, окрім інших речей.
 • 2004.02.20 | S@nya

  Re: Генерал Кравченко вновь вышел в эфир

  Генерал Кравченко вновь вышел в эфир

  Корреспондент.net
  20 Февраля 2004, 09:40

  Генерал украинской внешней разведки Валерий Кравченко, обвинивший руководство Украины в политической слежке за оппозицией в эфире "Немецкой волны", дал журналисту радиостанции второе интервью, в котором пояснил мотивы своего поступка.  Сутки спустя после первого появления офицера СБУ в передаче из берлинской студии "Немецкой волны" Валерий Кравченко дал в четверг, 19 февраля, новое интервью. На вопрос журналиста Никиты Жолквера, не боится ли скрывающийся в настоящее время в Берлине высокопоставленный сотрудник внешней разведки за свою жизнь, Кравченко ответил:

  - Страха особого нет. Операции по выводу сотрудника из-за рубежа должны проводиться с высоким профессионализмом, а с учетом того, что г-н Смешко получил свою должность благодаря интригам, а Синянский, похоже, вообще опыта в разведке не имеет. То я думаю, что мне опасаться нечего.

  А если они попросят помощи у своих коллег из России?

  - Это посерьезнее. Там ребята более профессиональные. Но я не думаю, что они пойдут на это.

  Поступило более 50 сообщений немецких и украинских СМИ, множество заявлений со стороны официальных украинских структур. Как вы оцениваете этот поток?

  - Реакция нормальная и прогнозируемая. От украинской службы безопасности другого ответа и ожидать не следовало. У меня есть конкретные материалы, которые я готов передать в генпрокуратуру и комитет по правам человека. Пока что никого нет от этих инстанций. Когда они проверят эти документы, можно будет говорить об абсурдности или достоверности.

  Тем не менее выдвигается множество версий: сомневаются в вашем психическом здоровье, вызывают меркантильные соображения, или то, что вы просто не захотели возвращаться на родину. Как вы к этому относитесь?

  - В чем заключаются меркантильные интересы? На чем я могу здесь заработать?

  Еще одна версия, что это специальная провокация с Вашей стороны накануне начинающегося сегодня визита президента Украины.

  - Дело в том, что так получилось. Меня вызывали в Украину с 13 по 16 февраля и якобы в связи с проблемами, связанными с визитом президента. От друзей я узнал, что это связано не с подготовкой визита президента, а с моим отзывом. Поэтому я не выехал в Украину. Ложь с их стороны подтвердилась, поскольку 15-го сюда приехала замена. Так с чьей стороны это провокация?

  Вернемся к причинам, побудившим Вас сделать заявление, обвинить президента в нарушении конституции и законов.

  - Причина простая. В октябре будут выборы президента. Сейчас все силы брошены на то, чтобы скомпрометировать оппозицию, получить информацию о ней и о том, кто поддерживает ее здесь, скажем, в Германии и других странах. А все это является нарушением закона. Я - правовед по образованию, я уважаю закон и хочу, чтобы высшее руководство страны также уважало закон. Другой причины нет.

  Генеральная прокуратура отказывается послать сюда своего представителя, чтобы принять у Вас документы. Как Вы представляете себе процедуру передачи?

  - Если считают это важным, то представитель прокуратуры приедет сюда, и я ему передам.

  Но ведь вы скрываетесь? Как он вас найдет?

  - А "Немецкая волна" ведь не скрывается?

  Не скрывается.

  - Ну вот, через "Немецкую волну" и встретимся.
 • 2004.02.20 | SpokusXalepniy

  Шутериана II

  Имеет ли право на жизнь вот такое объяснение кравченковских событий.

  На сегодняшний день в Украине есть нечто такое главное, которое стоит в иерархии целей значительно выше тысячи мелочей, наподобие таких, как очередное уличение Кучмы & К в нарушении законов. Ну, подумайте, разве не каждый день мы имеем факты самого наглаго попрания не только отдельных законов, но и конституции. Кого можно сейчас удивить новыми фактами преступного поведения милиции, суда, президентской администрации и пр.

  Добавить к этому беспределу ещё один факт "среднего значения" (типа кравченковского), практически не ухудшит имидж власти, т.к. имеющихся компроматов и так - с избытком.

  Отсюда - моя исходная позиция. Представим себе, что этой генеральской акцией, прозвучавшей на немецком радио, Кучму принесли в жертву (футы-нуты - "жертва"!) ради более достойной цели. (Кто принес - Россия ли, или свои местные бандиты, или Кучма сам себя - особого значения для моей версии не имеет).

  Итак, ради главной цели, а именно - перекрытие кислорода Ющенко и оппозиции перед президентскими выборами, просто меркнет по своей важности этот факт очередного "изобличения" Кучмы и его команды.

  Тогда какие могут быть дальнейшие просчитанные шаги в этом направлении? Например, такие:

  1. Генерал остается героем в глазах оппозиции.

  2. По факту скандала оппозиция возбуждает слушания в ВР.

  3. На ковер в ВР вызывается Кучма и/или Смешко.

  4. Как-то оправдываться надо. Под давлением оппозиции (и конечно же - общественности), спецслужбы вынуждены признаться "в содеянном".

  5. И тут публично (лучше в прямой трансляции по ТВ) выясняется одно малепусенькое обстоятельство, побудившее спецслужбы на исключительные действия, которые даже (!!!) выходят за рамки законов Украины, всегда так чтимых и уважаемых в этих органах.

  6. Обнародываются документы спецслужб, в которых вскрываются факты тайного субсидирования Ющенко со стороны запада. Причем, деньги поступают от очень сомнительных организаций (лучше всего - связанных с наркобизнесом или торговлей оружием, чтобы Запад на время обалдел).

  Собственно, детали обнародованных (официально, с трибуны ВР) документов в таком подходе совершенно не важны.
  Ведь эти события, не забудем, происходят где-то в сентябре 2004 года. Это могут быть документы любого нужного содержания. Ведь, если они возымеют действия и Ющенко не пройдет, то "свои" у власти всегда смогут замять этот конфликт. А если Ющенко победит, то ко всему, ранее содеянному властями, добавка этих документов тоже не увеличит срок будущей отсидки кучмовской команды (ну, подумаешь, к пожизненному заключению добавят еще три года за подлог).
 • 2004.02.20 | oracle

  розвідка України заявляє

  Шановний це обов'язок СБУ:
  1 Слідкувати за безпекою Держави
  2 Вести моніторинг зустрічей громадян
  3 "слідкувати за збереженням таємниці МАЛЬЧИША-КІБАЛЬЧИША

  Спеціалісти кожної контрозвідки
  за замовчуванням вже підпадають під
  дію законів країни, де працюють і своєю
  звичайною роботою (збір інформації, вербування агентури
  і т.і. ) порушують закони
  вони не чіпають наших резидентів ми не чипаємо їх

  може я начитався Суворова
  пробачте.

  але промисловий і міждержавний шпіонаж ніхто не відміняв
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.20 | trick

   Re: розвідка України заявляє

   Stop.

   Ne plutajte funkcii rozvidky z funkcijamy oxranky.
   Problema u tomu sho Q&Co jakraz ce i plutajut, i zamist sluzhb rozvidky Ukraina mae she odnu inkarnaciju politoxranky. Tobto, za podibni rechi v odnij kraini prez. pishov u vidstavku, ne chekajuchy impichmentu. Zvychajni, sho "tut vam - ne tam"(c) i Q vmre, a ne pide.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.20 | KAKTUZZ

    Re: розвідка України мовчить, як в рот води набрала!

    Ну я Вас прошу! Не спрощуйте. Коли Ґенерал зовнішньої розвідки СБУ, вишколений у Москві пішов на такий крок, то це зовсім не до сміху і не фуфель. За те щоб отримати німецький захист від караючого меча СБУ і прокуратури (зрада Батьківщини, як-не- як), то Ґенерал Кравченко всього навього здасть ( змусять його це зробити) німецьким спецам , не лише агентурну мережу без дипломатичного даху по цілій Європі, а і резидентів-дипломатів у більшості країнах ЄС , чиїм координатором був деҐенерал Кравченко. Тобто. Більшість з них зараз заляже на дно і заморозить опер-роботу по одержанні відповідної інформації. Там не десяток стукачиків, а десятки людей , які пов"язані однією мережею.
    Це не просто стукачики а система одержання і поширення інформації і дезінформації. Ось приклад. Мальтійська англомовна газета: "NEW EUROPE" одержує щомісяця 100 000 доларів із таємного бюджету СБУ за публікації в цьому крихітному часописі українських політиків і дипломатів. Це один з прикладів. А таких чимало.Загляньте в google на цю газетку і вам все стане зрозуміло. Почитайте статейки з "Еuropian voiсе". Цим газетам СБУ відстьобує місячно десятки тисяч доларів. А тепер механізм зупиняється. Частина "дипломатів" буде терміново відкликана до Києва.

    Кучма-Кучмою, а Кравченко, попри мої найтепліші сентименти до СБУ--
    ПАДЛЮКА!

    Резиденти під дипломатичним дахом -- це інша пара галошів, ніж стукачики,чи шофери КАМАЗів.Бо такі як Кравченко є в кожному закордонному посольстві В Києві, але де перебіжчики?

    Хтось там вище переповів мотиви Кравченка вчинити такий крок. Та він жеж ГЕБІСТ і вам такого наоповідає. А раніше він не знав що режим Кучма злочинний? Довідався лиш тепер перед пенсією? А чому не хоче в Україну? Бо "примєрний" сем"янін і діти вже в Німеччині при університетах та школах прилаштовані.

    Я нік-к-коли не повірю , що на "DW" Кравченко прийшов з філантропічних інтересів. Він ГЕБІСТ,ГЕБІСТ,ГЕБІСТ...........
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.20 | Peyote

     Re: розвідка України мовчить, як в рот води набрала!

     KAKTUZZ пише:
     > Коли Ґенерал зовнішньої розвідки СБУ, вишколений у Москві пішов на такий крок, то це зовсім не до сміху і не фуфель.

     Тут з вами важко не погодитися.

     > За те щоб отримати німецький захист від караючого меча СБУ і прокуратури (зрада Батьківщини, як-не- як), то Ґенерал Кравченко всього навього здасть ( змусять його це зробити) німецьким спецам , не лише агентурну мережу без дипломатичного даху по цілій Європі, а і резидентів-дипломатів у більшості країнах ЄС , чиїм координатором був деҐенерал Кравченко.

     Шановний, ви дурень чи прикидуєтеся. Спустіться на землю і обдивіться навкруги. По перше, де ви побачили зраду? Кравченко говорить про незаконні накази слідкувати за представниками української опозиції, про це і лише про це йде мова. По друге, читайте шпіонські книжки, та, краще ні, нічого не читайте, а то ще не дай Б-г збожеволієте, де ви бачили щоб офіцер безпеки посольства, особа, яка є офіційно представленою як представник спецслужби була резидентом. Тобто ви свідомо перекручуєте, і не треба тут говорити про вашу закоханість у СБУ/КГБ

     > Тобто. Більшість з них зараз заляже на дно і заморозить опер-роботу по одержанні відповідної інформації. Там не десяток стукачиків, а десятки людей , які пов"язані однією мережею.

     ви напевно, один з них, бо як переживаєте. Я за вас дуже хвилююся - ви до псіхіатора давно зверталися?

     > Це не просто стукачики а система одержання і поширення інформації і дезінформації. Ось приклад. Мальтійська англомовна газета: "NEW EUROPE" одержує щомісяця 100 000 доларів із таємного бюджету СБУ за публікації в цьому крихітному часописі українських політиків і дипломатів. Це один з прикладів. А таких чимало.Загляньте в google на цю газетку і вам все стане зрозуміло. Почитайте статейки з "Еuropian voiсе". Цим газетам СБУ відстьобує місячно десятки тисяч доларів. А тепер механізм зупиняється. Частина "дипломатів" буде терміново відкликана до Києва.

     Суцільна маячня. Вам терміново треба звернутися до психіатора. Ваша хвороба прогресує.

     >
     > Кучма-Кучмою, а Кравченко, попри мої найтепліші сентименти до СБУ--
     > ПАДЛЮКА!

     Ні, шановний, ПАДЛЮКА - це ви.


     > Він ГЕБІСТ,ГЕБІСТ,ГЕБІСТ...........

     А ви ДУРЕНЬ, ДУРЕНЬ, ДУРЕНЬ... До того ж занадто активний...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.20 | СЕМЕН

      Peyote. Кактузз, на мій погляд має рацію

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.20 | Peyote

       Кактузз не має ні рації, ні кулемету, ні ...

       Не забувайте, СЕМЕНЕ, ставити (-) у пустому повідомленні
      • 2004.02.20 | Augusto

       Racijamy ne naljakajesh!

       Xiba odnijeju: Ultima Ratio Regis, tijeju mozhna.
     • 2004.02.20 | Augusto

      Shche odyn syl'no nasadzhenyj na mech?

      Vony paramy xodjat': "anal'nyj mech partii" ta "nasadzhenyj na anal'nyj mech partii", tak i Marchuk v svij chas vyplyvav.
      Vse, rozlabsja, tvij mech zlamavsja (xocha ne znajesh zvidky znov vygul'kne te, shcho tebe nasadylo na toj mech).
      A "istorychni vykryvannja", shcho za forumom NU v Kyivi "zlochynno nakazaly slidkuvaty z Berlina".... Ty koly bachyv mapu vostannje?
    • 2004.02.20 | Augusto

     Ce b bulo dobre jakby "vody".

     I otaki skazheni $$ 1.000 vytachajut'sja na zakazuxu v mal'tijs'kij bagatotyrazhci?????
     Ja skil'ky v Jevropi zhyvu, shche i nazv takyx ne chuv! Xocha zh znov-taky "atkatnoje" treba zh braty.
     Odne slovo "anal'nyj mech partii" (try slova, ale v odnomu vyrazi).
     Nu shcho, tobi vzhe, dyvljusja potribno jakys' 24 godyny, shchob zbagnuty, shcho zaraz narobyt' cej .....?
     Ty vzhe majzhe chempion!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.20 | KAKTUZZ

      "New Europe" про укрнафтопроводи. Дорогувато , але --позитив

      February 15, 2004 Issue Number 560

      Ukraine sets up commission for European pipelines use
      The Ukrainian cabinet of ministers recently established a commission to use trunk oil pipelines. Ukrainian Fuel and Energy Minister Serhy Yermylov will chair the commission. A resolution, "On measures to enhance the effectiveness of the use of trunk oil pipelines," was issued on February 4. The commission is charged with ensuring the effective use of the system of trunk oil pipelines and to prepare proposals defining the conditions for oil transport through the Odessa-Brody oil pipeline, including while the Brody-Plock oil pipeline is being built. Polish oil pipeline operator PERN and Ukrainian counterpart Ukrtransnafta are to prepare to set up the link, something PERN officials said could be done in 2005.

      The commission's chairman has the power to request the documents and material necessary to do the work. He will also approve the membership of the seven-person commission, to be comprised of the deputy economics minister, deputy foreign minister, deputy justice minister, deputy fuel and energy minister, deputy head of the State Property Fund, deputy chairman of Naftogaz Ukrainy, and the president of Ukrtransnafta.

      Under the resolution, the fuel and energy ministry, Naftogaz Ukrainy and Ukrtransnafta have been tasked to acquire the oil transport contracts necessary to load the trunk pipelines.

      The resolution reports the maximum transit capacities of main sections of the Ukrainian oil transport system: Towards Slovakia, the Czech Republic and Hungary - up to 25 million tonnes, including the first stage of the Druzhba-Adria project - up to five million tonnes; Mazyr - the Brody loading rack - up to 3.5 million tonnes; Kremenchuk, Snihurivka, Avhustivka and Odessa port - up to 12 million tonnes; Kremenchuk, Snihurivka and the Yuzhny terminal - up to nine million tonnes; Lysychansk and Novorossiysk - up to 17 million tonnes; Mykilske and Kremenchuk - up to 18 million tonnes; and the Yuzhny terminal and Odessa-Brody (towards Brody) - up to 14 million tonnes.

      Yermylov said that the transportation of between four million and five million tonnes of Caspian oil through the Odessa-Brody pipeline was expected by the end of the year. The government has tasked the fuel and energy ministry, Naftogaz Ukrainy and Ukrtransnafta to put the Odessa-Brody oil pipeline into operation within two to three months.

      Meanwhile, Poland's PKN Orlen said recently that it would be interested in taking Caspian oil through an Odessa-Brody pipeline linked to its home base of Plock, but it ruled out financing the construction of the link.

      "PKN Orlen is interested in purchasing crude oil from different sources. One source can be the Caspian oil provided along the Odessa-Brody pipeline if the supplies are stable, assured and of the appropriate quality and price," Interfax quoted Orlen as saying in a statement.

      However, Orlen said it is not interested in financing the extension from Brody to Plock. "The question of the construction of the Polish part of the pipeline remains open, but Orlen is not interested in participating in financing this project," Orlen said.

      On February 4, Ukraine decided to use the Odessa-Brody crude-oil pipeline in the direct Odessa to Brody mode, thereby rejecting a Russia-linked proposal to use the pipeline in reverse. Russia, at least partly worried about the competition the pipeline poses, had suggested it could use the pipeline in reverse, sending oil to Mediterranean markets.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.20 | KAKTUZZ

       Ха-ха! Реjote! Ну ви просто профі-мен, чи профан!

       Де Ви бачили , щоб офіцер з охорони посольства обіймав посаду радника? Ви з дуба впали? Керівних посольської охорони, як максимум (для ґенерала) -- перший секретар посольства.

       Якщо ви опонентові окрім рекомендацій сходити до психіатра не маєте інших аргументів, то мені, як психолінгвісту ваш діагноз зрозумілий. Вас щось надто міцно пришкварило! Бо в душі, якщо Ви щось тямите про зовнішню розвідку, погоджуєтесь з моїми аргументами. І , якщо справді щось телепаєте, то розумієте наслідки скоєного і ту шкоду для України які їй принесли меркантильні одкровення ґенерала на "ДВ".Бо це тепер для Кучми , як мертвому припарка. Кучма вже й так політичний труп. Тут Мова не про Кучму, а про те що Марчук, Радченко, Смешко за ликалом Папи Карла стругали Піноккіо, а вистругали підкладку для д*пи в сартірі.

       Ще раз перепитаю! Це для особливих! Служачи за кордоном при посольствах України Кравченко раніше не бачив злочинного режиму Кучми, а лише тепер,прозрів сараку перед пенсією?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.02.20 | Peyote

        Мене взагалі дивує ваша істерика

        KAKTUZZ пише:
        > Де Ви бачили , щоб офіцер з охорони посольства обіймав посаду радника? Ви з дуба впали? Керівних посольської охорони, як максимум (для ґенерала) -- перший секретар посольства.

        Ви знову перекручуєте, не офіцер з охорони посольства, а офіцер безпеки. Ви ж знаєте різницю! Посада і дипломатичний ранг - речі не ідентичні. Табель о рангах дозволяє.

        >
        > Якщо ви опонентові окрім рекомендацій сходити до психіатра не маєте інших аргументів, то мені, як психолінгвісту ваш діагноз зрозумілий. Вас щось надто міцно пришкварило! Бо в душі, якщо Ви щось тямите про зовнішню розвідку, погоджуєтесь з моїми аргументами. І , якщо справді щось телепаєте, то розумієте наслідки скоєного і ту шкоду для України які їй принесли меркантильні одкровення ґенерала на "ДВ".Бо це тепер для Кучми , як мертвому припарка. Кучма вже й так політичний труп. Тут Мова не про Кучму, а про те що Марчук, Радченко, Смешко за ликалом Папи Карла стругали Піноккіо, а вистругали підкладку для д*пи в сартірі.

        Пришкварило, бо істерик, які ви тут робите, не люблю, навіть від Психолінгвіста...
        >
        > Ще раз перепитаю! Це для особливих! Служачи за кордоном при посольствах України Кравченко раніше не бачив злочинного режиму Кучми, а лише тепер,прозрів сараку перед пенсією?

        А ви у нього спитайте. Ви ж за кордоном. І зв"язки маєте гарні, наскільки я розумію
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.02.20 | KAKTUZZ

         Re: Мене взагалі дивує ваша істерика

         А в чому прояв моєї істерики? Я на відміну від Вас не хамлю, до психлікарень не посилаю, дурнем Вас не називаю. Швидше всього істерика у Вас. І навіть здогадуюсь чому. Але попри все Ви в піні істерикики не захлиніться. Ніяк правда не можу зрозуміти на захист чийого мундиру ви повстали? Свого! То пробачте, але його , як писав Я. Гашек вже дуже сильно мухи запаскудили.
     • 2004.02.20 | KAKTUZZ

      Re: Ce b bulo dobre jakby "vody".

      Augusto! Не одна штука баксів в місяць, а сто на вітер! Ось там приклад знизу я навів приклад з цієї малотиражки. Дам зараз тобі лінк куди плавлять ҐБешники бабки!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.20 | KAKTUZZ

       Augusto! Ось тобі лінк на цю маольтійську "круту" ґазету.

       The New europe Web site
       ... Letters. EU Handbook. Archive News. New Europe. The European Weekly Editor Basil
       A. Coronakis. ... 32 2 5390039 Fax +32 2 5390339 E-mail: editor@new-europe.info. ...
       www.new-europe.info/ - 28k - 18 Фев 2004 - Сохранено - Похожие страницы
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.02.20 | KAKTUZZ

        Pejot большой, ему видней!Тільки ще хай би сказав!

        Яку справу і зацікавленість має мальтійська ґазета до українських нафтопроводів? А почитай , як грамотно , зі знанням подробиць викладена інформація. Причому кореспондентів з Мальти в Україні немає. Телепеню, перш ніж писати один раз -- сім разів подумай!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.02.21 | KAKTUZZ

         По данным из информированных источников, окончил высшую школу

         Kadry nashym posolstvam nakuvala Moskovska shkola KGB. My vze maly skandal z poslom Ukrainy v Nimechchyni Poslom Piskovym -- rezydentom KGB! Teper vin torguje v Nimechchyni zinochoju bilyznoju.
         To moze nehaj uves dypkorpus Ukrainy ocholiat vyhidci z moskovskoi shkoly KGB? Tak Jak i deGeneral KGB pan KRAVCHENKO?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua