МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто знає - хто купив cripo? (-)

02/19/2004 | Shooter

Відповіді

 • 2004.02.19 | Леся

  Не знаю, хто купив, але здається, що Єльцов вже став рупором СБУ

  Не знаю, хто купив, але здається, що Єльцов вже став рупором СБУ
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.19 | Shooter

   Єльцов вже продав сайт

   Кріпо готують як "главноє слівноє отвєрствіє" (одне з, вірніше).
   Цікаво - хто ж контролюватиме зливний бачок?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.19 | Леся

    ті ж хто контролює сбу

    себто сдпу(о)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.20 | криминалист

     "Украина криминальная" оборотень без погонов

     Странный вопрос, однако!

     Уже с пол года на форуме "Украины криминальной" некие настойчивые товарисчи обвиняли Олега Ельцова в том, что он "продался" СДПУ(о). В ответ от Ельцова и его друга и автора Владимира Бойко подобные товарисчи подвергались откровенному остракизму и заплевыванию по самое немогу.
     Теперь вот имя Ельцова с сайта исчезло, а его преданные клевреты все на том же форуме уверяют, что Олег сайт продал и теперь не имеет к нему никакого отношения. Но это неправда. Некими лицами был куплен не сайт, а сам журналист Ельцов, ессно, со своим сайтом. Просто Олег сейчас там не светится под своей фамилией. И произошло это не вот только что, а реально - пол года назад. И в большей мере это связано не с господином Смешко, а с господином Билоконем. Хотя и то, и другое - из отстойника СДПУ(о).
     И как утверждают знающие люди, после этого резко возросли расценки за размещение заказухи на сайте "Украины криминальной". Ведь если раньше Ельцов был сам себе пан-барон, то теперь даже заказуху он может публиковать только с согласия шефов.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.02.20 | Михайло Свистович

      Re: От про Бойка не треба.

      криминалист пише:
      >
      > Уже с пол года на форуме "Украины криминальной" некие настойчивые товарисчи обвиняли Олега Ельцова в том, что он "продался" СДПУ(о). В ответ от Ельцова и его друга и автора Владимира Бойко подобные товарисчи подвергались откровенному остракизму и заплевыванию по самое немогу.

      Про Єльцова не знаю, але Бойко нікому не продавався. Він пишу у різні газети і дивитися треба на суть його матеріалів. Якщо ці матеріали надрукує навіть "Наша газета +", то, ИМХО, на це треба погоджуватися. Я, наприклад, не проти, щоб матеріали Майдану йшли по УТ-1 :)
 • 2004.02.20 | Augusto

  Ce IMXO bezgluzde zapytannja.

  Nikoly nejasno "xto kupyv poviju?", bo sytuacija zminjujet'sja ves' chas, bo kupujet'sja posluga, a ne povija, jak taka. Chasto taki personazhi zajavljajut', shcho pracjuvatymut' i na Vas, Shooter'e, jakshcho Vy im zaplatyte.
 • 2004.02.22 | Бабай

  останнє китайське попередження (це не до шутера)

  до тих, хто буде постити під чужими, відомими реальними іменами будуть застосовуватись самі жорсткі санкції
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.22 | Майдан-ІНФОРМ

   деталі

   Вчора у цій гілці було розміщено допис за підписом В.Бойка, який було видалено - але видалено, нажаль, лише сьогодні. Повідомлення писав не В. Бойко, але цей допис продовжують використовувати у якості провокації, наприклад тут: http://www.cripo.com.ua/phorum/read.php?f=1&i=7043&t=7043

   Нагадуємо ще раз про пункт 10 правил форуму, а також про те, що єдиним способом підтвердити особистість автора є реєстрація на форумі, логін та поява значка ® після імені дописувача.

   Нашим читачам, у всіх інших випадках, потрібно відноситись до авторства повідомлень (особливо таких які підписані іменами реальних людей) дуже скептично.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.22 | 123

    Питання в тему

    От тут (на форумі) був допис з підписом "Мінор" і позначкою "зареєстровано". Я не переконаний - чи то дійсно був допис п. Уколова (що Мінор - то є Уколов, всім на Майдані є відомо); в цьому дописі "Мінор" повідомляв, що змінив свою думку щодо СВ -- тобто дійсно цікаво знати, чи то п. Уколов змінив свою думку, чи це хтось робить вигляд що п. Уколов змінив свою думку.

    Питання таке. Очевидно, не є проблемою зареєструватися ще одному Мінору. Наприклад, слова Мінор і Міноp виглядають однаково, але э різними - в останньому остання літера є латинська "п", а не українська "р". Як в цьому випадку розуміти - чи то дійсно та людина, яка зареєстрована раніше ("оригінальна")? Можливо, адміністрація відстежує реєстрацію таких оманних ніків?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.22 | Бабай

     Лінк в студію!

     Про який саме допис йдеться?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.23 | Роман ShaRP

     Як розвіяти підозри.

     123 пише:
     > Питання таке. Очевидно, не є проблемою зареєструватися ще одному Мінору. Наприклад, слова Мінор і Міноp виглядають однаково, але э різними - в останньому остання літера є латинська "п", а не українська "р". Як в цьому випадку розуміти - чи то дійсно та людина, яка зареєстрована раніше ("оригінальна")?

     1) Змінюєте кодування у броузері на КОІ-8R. Латинка не зміниться, кирилиця залишиться.
     2) То саме можна зробити і у текстовому редакторі, що підтримує зміну кодування. Я використовую Bred2r


     Я, щоправда, не знаю, як поведе себе така система у випадку, якщо я вирішу змінити пару символів в ніку - чи змінить це щось в архіві, наприклад, як я буду себе бачити, коли буду дивитися ті пости?

     Облом тестувати ;) Спробуйте на собі.

     Можливо, адміністрація відстежує реєстрацію таких оманних ніків?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua