МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про те, як КОМУНІСТИ та олігархи ПОЗНУЩАЛИСЯ над всією Вінницею!

02/19/2004 | Володимир
http://www.rada.gov.ua/zakon/STENOGR/19020405_11.htm:

ЗАСІДАННЯ ОДИНАДЦЯТЕ
Сесійний зал Верховної Ради України
19 лютого 2004 року

Веде засідання Голова Верховної Ради України ЛИТВИН В.М.

ГОЛОВА. Шановні колеги, на превеликий жаль, представник уряду не володіє ситуацією, про що йде мова. Я просив би вас, коли ви приходите, готуватися. Уряд визнав в особі міністра фінансів першого віце-прем'єра, що під час голосування по бюджету вкралася помилка, і що її потрібно виправити цю помилку. А якщо ви не володієте питанням, будь ласка, не вводьте депутатів в оману. І тут немає жодної політики, є просто пропозиція виправити цю помилку.
Я ставлю на голосування пропозицію комітету про прийняття за основу і в цілому проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" щодо міжбюджетних трансфертів та фінансування. Реєстраційний номер 4459. Прошу голосувати.

17:21:28

За-122

Рішення не прийнято.
Будь ласка, Віктор Пинзеник. Шановні колеги, із наших політичних пристрастей, через наші політичні пристрасті буде страждати місто, будуть страждати люди. Будь ласка.

17:21:43

ПИНЗЕНИК В.М.

Шановні колеги, я хочу якраз наголосити на тому, що говорив Володимир Михайлович. Скажіть будь ласка, в чому вина мешканців Вінниці, що в бюджеті допущена технічна помилка? Заручниками цієї ситуації є лікарі, вчителі міста Вінниці. І давайте не політизувати це питання. Бо треба виправити помилку, яка допущена при голосуванні за бюджет. Люди лишаються без фінансового забезпечення.

ГОЛОВА. Я, шановні колеги, зараз поставлю на голосування в іншій площині. Оскільки я зразу ставив за основу і в цілому, я поставлю на голосування за основу прийняття проекту цього закону про внесення змін до закону України про Державний бюджет України на 2004 рік. Реєстраційний номер 4459. Прошу голосувати.

17:22:42

За-165

Рішення не прийнято, законопроект відхилено.
По фракціях. Вже рішення немає. По процедурі, зараз, одну хвилинку.
За: Фракція "Наша Україна" - 93, "Регіони України" - 6, фракція КОМУНІСТІВ - 0, Партія промисловців і підприємців "Трудової України" - 0, СДПУ(о) -2, "Народовладдя" - 2, СПУ - 18, Блок Юлії Тимошенко - 17, Демініціативи - 0, Аграрна партія - 6, "Народний вибір" - 1, НДП - 10, позафракційні - 10.
Матвієнко, з процедури, будь ласка.

17:23:20

МАТВІЄНКО А.С.

Анатолій Матвієнко. Шановні колеги, я звертаюсь до вас від імені всіх депутатів Вінниччини. Я просто вас благаю, тут нема ніякої політики. Володимир Михайлович, я вас також благаю, ну, давайте, Ви скажіть своє слово ще раз.
Сьогодні бюджет Вінниці не може забезпечити елементарних вимог.
Шановні колеги, я звертаюсь до фракції комуністів, я розумію, що є політичні розбіжності. Але не винні сьогодні всі жителі 300-тисячного міста Вінниці. Ну давайте внесемо цю поправку.
Я просто ще раз звертаюсь до вас від всіх депутатів Вінниччини і від всіх жителів міста Вінниці. Я думаю, що це просто якась недоречність. Володимир Михайлович, поставте ще раз, будь ласка, на голосування.

ГОЛОВА. Валерій Коновалюк, будь ласка, і все.
Ще Бюджетний комітет - і все, рішення не прийнято.

17:24:14

КОНОВАЛЮК В.І.

Дякую. Шановний Володимир Михайлович, шановні колеги!
Я хотів би звернутися, Володимир Михайлович, до вас і до Міністерства фінансів: у нас, на жаль, не тільки помилка по Вінниці, а ще багато помилок в тому бюджеті, який ми схвалили. І 45 законопроектів народних депутатів по внесенню змін до Державного бюджету в лютому місяці - це про щось каже.
Я хочу, щоб Міністерство фінансів терміново підготувала проект закону про зміни до Державного бюджету або ми відвели окреме засідання для розгляду цих питань, тому що цих питань достатньо багато, Володимир Михайлович. І ми повинні на це реагувати комплексно і внести єдиний проект закону про внесення змін. Дякую.

ГОЛОВА. Шановні народні депутати, шановні керівники бюджетного комітету, я просив би вас замість констатації врешті-решт сісти і розглянути це питання і внести один проект. Ви всі тільки гарно констатуєте. Оржаховський - і все.
(Ш у м у з а л і)
Ну, що ви мене благаєте? Я вже ставив. Все вже!
Оржаховський, будь ласка.

17:25:22

ОРЖАХОВСЬКИЙ А.В.

Дякую, Володимир Михайлович.
Анатолій Оржаховський, фракція комуністів.
Я розумію колег, які сьогодні хотіли б виправити помилку по Вінницькій області, але я хочу звернутися і до колеги народного депутата Матвієнка Анатолія Сергійовича, який говорить про те, що політики немає по цьому законопроекту.
Я хотів би запитати у його фракції, чи є політика, коли вони не голосували по законопроекту щодо визнання Херсонської області в агропромисловому комплексі, що постраждала у 2003 році?
Давайте будемо поважати один другого. Дякую.

ГОЛОВА. Шановні колеги, щоб зняти ажіотаж, я ставлю на голосування, хто за те, щоб повернутися до розгляду законопроекту номер 4459, це про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо міжбюджетних трансфертів та фінансування).
Прошу визначатися.

17:26:36

За-165

Рішення не прийнято. Все. По фракціях, будь ласка. Ну, вже мотивів немає! Я ставив тричі на голосування!
Порошенко, будь ласка. Мотиви. Ну, все, шановні колеги, вже рішення не прийнято. Все. По фракціях дайте, я зачитаю.
"Наша Україна" - 97, "Регіони України" - 1, фракція КОМУНІСТІВ - 0, Партія промисловців і підприємців і "Трудової України" - 0, СДПУ (о) - 2, "Народовладдя" - 4, СПУ - 20, Блок Тимошенко - 19, "Демініціативи" - 0, Аграрна партія - 2, "Народний вибір" - 0, НДП - 9, "Позафракційні" - 11. Все. Як автор законопроекту, з мотивів Порошенко. І все.

17:26:55

ПОРОШЕНКО П.О.

Дякую, шановний Володимире Михайловичу.
Тільки що ми стали свідками знущання над 400 тисячами мешканців міста Вінниця. Через технічну помилку, яку зробило Міністерство фінансів і уряд при підготовці бюджету, коли враховували доходи другого кошика, тобто власні доходи міста Вінниці були перераховані в доходи Державного бюджету помилково у 2000 році, не доплатили з Державного бюджету більше шести мільйонів. Через це міська рада не може прийняти об'єктивно розрахований бюджет. Це заробітна плата лікарів, вчителів, ваших виборців, які в тому числі голосували за ваші партії і які сьогодні ви цим голосуванням зрадили, тільки тому що автор цього законопроекту є Петро Порошенко, який вніс цей законопроект, абсолютно технічний. І на сьогоднішній день мені шкода, коли мешканці міста Вінниця, народні депутати, які висунуті від міста, не знайшли, не наважились сьогодні проголосувати за цей законопроект.
Я абсолютно переконаний, що це є яскравим свідченням... кризової ситуації. :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".