МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тероризм і шантаж Росії 21 віку проти європейців зимою при -20С.

02/20/2004 | Нафта-Газ
Терористична менетальність росіянців робить ненадійною Росію, як постачальника газу до цілої Західної Європи. Прем'єр Польщі висловив таку точку розу в той час, як Білоруси назвали неадекватну поведінку росіянців терористичною при мінус 20, та порівняли їх з нацистами.

В той же час деякі анонімні джерела в Нафтогазі України висловили готовність стати пособниками газових терористів Європи і запропонували качати Україною в порушення існуючих міждержавних контрактів обсяги, які Росія заблокувала після шантажу на кордонах Білорусі, що за угодами на 30 років наперед ніколи не передбачалось качати через Україну.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/story/2004/02/040219_belarus_gazprom_agreed.shtml

Росія поновила постачання газу Білорусі, а також тразит газу до інших сусідніх країн після затримки на добу. За словами голови Газпрому, згідно з підписаною тимчасовою угодою Білорусь буде забезпечено газом до кінця місяця. У середу Газпром відімкнув газопостачання після того, як на позачергових переговорах з білорусами не було досягнуто домовленості щодо цін на газ.

Білоруський уряд назвав російські дії "тероризмом і шантажем", в час, коли температура повітря сягає мінус двадцяти. За словами білоруських урядовців, це стало найбільш ворожим кроком проти Білорусі від часу вторгнення на її територію нацистів у Другій світовій війні.

Президент Александр Лукашенко заявив, що це на довгий час отруїть стосунки з Москвою. Він звинуватив Росію у тому, що вона намагалася змусити Білорусь продати свого оператора газопостачання за мізерну ціну, і погрозив удатися до дій у відповідь.

Прем'єр-міністр Польщі Лешек Міллєр поставив під сумнів надійність Росії як постачальника газу не лише до його країни, а й до цілої Західної Європи.

Відповіді

 • 2004.02.20 | Нафта-Газ

  Президент Білорусі проти державного тероризму Росії.

  "Это акт терроризма на самом высоком уровне, когда в 20-градусный мороз страну и народ - не чужой народ, у половины которого в жилах течет русская кровь, лишают природного газа", заявил президент Беларуси Лукашенко.

  http://news.bbc.co.uk/hi/russian/russia/newsid_3505000/3505115.stm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.20 | Нафта-Газ

   В Кенігсберзі почалася паніка в пошуках мазутного обладнання.

   http://www.utro.ru/articles/2004/02/19/280708.shtml

   Правительство Белоруссии сегодня обнародовало жесткое заявление, в котором говорится, что прекращение поставок газа является откровенным шантажом и беспрецедентной формой давления на белорусский народ. Такого беспрецедентного шага, как отключение газа людям в 20-градусный мороз, не было со времен Великой Отечественной войны, сказано в заявлении белорусского руководства.

   Белорусский посол в России Владимир Григорьев был отозван для консультаций. Москва же не предприняла ответного дипломатического хода.

   Газовый бойкот Белоруссии ударил также по Калининградской области и Европе. Калининград получает голубое топливо по магистральному газопроводу, по которому оно идет в Литву и Польшу. Городские котельные, работающие на газе, в настоящее время срочно переводятся на мазут.
 • 2004.02.20 | Роман ShaRP

  Януковичі не краще.

  По телевізору рекламу "В 2004му році комунальним підприємствам дозволили відключати злісних неплатників" бачили?
  На будинках оголошення "заплатіть, а то відключимо" бачили?
  Зі скриньки оголошення-копію згаданої вище "телереклами" бачили?
  Мороз на вулиці бачили?

  А їм би всьо тільки про Росію та про Росію ...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua