МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко продовжує шукати компромісу з владою.

02/20/2004 | S@nya
Ющенко вважає, що владу не врятує "За єду"-2

www.ПРАВДА.com.ua, 19.02.2004, 21:26

Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко вважає, що створення представниками пропрезидентської більшості так званої широкої демократичної коаліції є повторенням досвіду "За єду".

"Вчорашні гучні заяви з приводу утворення коаліції провладних сил для "поглиблення демократичних перетворень" та "оздоровлення політичної та морально-психологічної атмосфери у суспільстві", є спробою повторити сценарій дворічної давнини Нове-старе утворення, мобілізоване для участі у президентських виборах, – це, фактично, блок "За єдУ-2", - зазначив Ющенко, повідомляє прес-служба "Нашої України".

Ющенко зазначив, що розцінює численні обіцянки учасників провладної коаліції як спробу політичних банкрутів обманути український народ.

"На минулих парламентських виборах влада вже спробувала нагодувати громадян солодкими обіцянками. Тоді так само оголосили про створення широкої коаліції. Результат відомий всім: пробившись в парламент, "Єда" спромоглася обрати спікером Володимира Литвина і одразу після цього припинила своє існування, не виконавши жодної із обіцянок. Тепер українському народу пропонується повірити у проект "Єда-2", – заявив Ющенко.

"Таким чином влада намагається через підконтрольні засоби масової інформації переконати людей, що в її таборі все благополучно," – вважає він.

Ющенко заявив, що не вірить в те, що такі кроки зроблять владу популярнішою. "Значно кращий рецепт – не боятися діалогу, сісти за стіл переговорів і чесно, відверто обговорити проблеми України та шляхи їх вирішення," – підкреслив лідер "Нашої України".

Ющенко також торкнувся питання єдиного кандидата від влади на майбутніх президентських виборах: "Ставка на Віктора Януковича є логічною і зрозумілою. Втім, головним суперником опозиції на виборах буде не представник влади, а чорний піар, фальсифікації результатів виборів, адмінресурс. Інших аргументів влада просто не має і я не заздрю тому політику, хто представлятиме на виборах діючу владу," – зазначив Ющенко.

Відповіді

 • 2004.02.20 | Shooter

  Як там? "Колода в оці"?

  Зауважу, що Ющенко веде мову про ПЕРЕГОВОРИ, на яких, зазвичай, досягається КОМПРОМІСНЕ рішення.
  Мороз же ж готовий підтримати ВЛАДНУ РЕХВОРМУ. Котра спрямована лише на єдине - збереження режиму.

  То біля кого сумні смайлики потрібно ставити?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.20 | S@nya

   Re: Нема колоди. Витягнув.

   Shooter пише:
   > Зауважу, що Ющенко веде мову про ПЕРЕГОВОРИ, на яких, зазвичай, досягається КОМПРОМІСНЕ рішення.

   З цією владою вже не може бути компромісниx рішень. Будь-який компроміс з цією владою - це злочин проти народу.
   До того ж влада чітко показує, що компроміси з опозицією їй не потрібні, а Ющенко продовжує стару пісню...

   > Мороз же ж готовий підтримати ВЛАДНУ РЕХВОРМУ. Котра спрямована лише на єдине - збереження режиму.

   Шутере, я захищав Мороза ЛИШЕ тому, що його назвали дурнем. Думаю, такі слова по відношенню до будь-кого з лідерів опозиції, якими б вони не були, є неприйнятними. ОК, це моя власна думка, може я був не правий.
   В будь-якому разі, я так само, як і Ви не сприймаю співпраці Мороза з кучмістами.

   >
   > То біля кого сумні смайлики потрібно ставити?

   Біля обох треба ставити дуууууже сумні смайлікі...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.20 | Мартинюк

    Спочатку Ющенку закидали що той не володіє політичною риторикою

    Коли він нею наршті оволодів, починаються трагічні "тєлодвижения" деяких прихильників ідеї "дикого племінного вождя ірокезів" на чолі України.

    Фраза Ющенка абсолютно риторична, бо влада на ніякі переговори не піде. Як би з того була для неї якась користь, то це би вже трубилося у всіх "Фактах" і "Проте" .

    Якби і переговори відбувалися це було дуже корисно не тільки для опозиції, але для України взагалі. Влада на це не йде , бо розуміє що то для неї абсолютно програшний варіант, особливо напередодні виборів.
    Владі краще тихо, швидко і без зайвого "базару" - ось "Укртелеком" треба пошвидше продати ... Ну які переговори і компроміси, коли Кучма "проносить через прохідну" ТзОВ "Незалежна Україна ", з посади керівника якої його ось-ось прогонять, цілий "Укртелеком" (!), який дає мільярд долларів річного доходу?

    Єдине що може ( і напевно повинен) пообіцяти Ющенко Кучмі на таких гіпотетичних "переговорах"- це якісь гарантії для Кучми особисто і його близьких після відходу Кучми з президентської посади. Цих гарантій страшенно боїться навколокучмівська бандократія, і саме вони систематично першкоджають провести щось теке через Верховну Раду. Причина зрозуміла - бо якщо Кучма перестане боятися зміни президента, то вся злодійократія , яка склалася навколо нього, опиниться сам на сам з опозицією і розлюченим народом.

    Звичайно хочеться і Кучму посалити, але що краще - Кучма на волі і на пенсії, чи ще десять років кучмівської тюрми для всього народу України?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.20 | Petro

     Re: Спочатку Ющенку закидали що той не володіє політичною риторикою

     Мартинюк пише:
     > Звичайно хочеться і Кучму посаlити, але що краще - Кучма на волі і на пенсії, чи ще десять років кучмівської тюрми для всього народу України?

     Якби опозиція була з "донецьких", то був би інший варіант: дати Кучмі пожиттєві гарантії, прийти до влади і через рік посадити:)
 • 2004.02.20 | 123

  Ну Ви маньяк... :) (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.20 | СЕМЕН

   Ющенко правильно робить що шукає компроміс з владою,

   а не робить моральну легалізацію комуністів в Україні.   Треба було ще в 2001 році не йти на Європейську площу з комуняками під червоними прапорами, а діяти так як рекомендував Порошенко, йти до Єди - домовлятись за портфелі і владу в Україні.   Своєю помилкою, Ющенко сам звільнив місце для Януковича.
   Боюсь Ющенку як президенту України кінець?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua