МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я б на місці кучмістів...

02/20/2004 | S@nya
Я б на місці кучмістів проголосував би зараз за закон "Про процедуру імпічменту Президента". Підкинути цю ідею комусь з "опозиції" (КПУ, наприклад), і проголосувати.
Тоді, в разі перемоги Ющенка можна буде почекати півроку і зробити імпічмент. 300 голосів, як бачимо не проблема.

А тепер питання: навіть якщо Ющенко вдасться перемогти на виборах, що робити з кучмівською більшістю в парламенті, яка ще більше зкучкується від небезпеки втрати бізнесу-грошей-доcтупу до корита?

Відповіді

 • 2004.02.20 | Franko

  Якщо Ющенко стане президентом з повноваженнями Кучми,

  то вся більшість прибіжить до нього. Особливо усі оці мікродепутатики по мажоритарках.

  Якщо Ющенко буде без повноважень, на нього мало хто звертатиме увагу. Все лишиться як є.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.20 | Свинья на радуге

   Це солодке слово - повноваження...

   Якщо ющенко стане президентом з повноваженнями кучми...

   Ось вона, заповітна мрія, квінтесенція, висловлена одним реченням. Саме ці слова треба нанести на скрижалі головної сторінки "майдану", а не "пульс..." Повноваження...

   Нема опозиції. Є невдахи, які жадають реваншу.
 • 2004.02.20 | ilia25

  Re: Я б на місці кучмістів...

  S@nya пише:
  > А тепер питання: навіть якщо Ющенко вдасться перемогти на виборах, що робити з кучмівською більшістю в парламенті, яка ще більше зкучкується від небезпеки втрати бізнесу-грошей-доcтупу до корита?

  На мою думку, їм зовсім не треба кучкуватись, щоб не втратити свої бізнеси. А так зване "корито" -- це взагалі багато у чому міфічна річ. Як у тому анекдоті:
  -- "Ви вкрали гроші в народа!"
  -- "А що у народа колись були гроші?"

  Жарти жартами, але у народа дійсно ніколи не було грошей. А після приватизації, і у держави нічого вартого не залишилось.

  Усі українські мільйонери заробляють гроші на цілком законних бізнесах. Хто виробляє сталь, хто -- вугіля, хто -- труби, хто -- електроенергію. Ці бізнеси залишаться цілком прибутковими і в цівілізованій економіці. А парламентська республіка сама по собі гарантує, що відбирати їх ніхто не буде. Всі будуть захищати кожного, щоб ніхто не став наступною жертвою.

  Тому пропаде і потреба використовувати державу для боротьби з опозицією чи вільною пресою. Навпаки, це стане небезпечним бізнесменів з самої більшості -- знову ж таки, бо наступними жертвами зловживань можуть стати і деякі з них.

  Так що цілком може статись, що для остаточної перемоги демократії, нічого радикального з нинішньою більшітю робити не знадобиться. Вона просто не буде на заваді.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua