МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Львівська газета” не змінює власників, лише шукає захисту.

02/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
“Львівська газета” не змінює власників, лише шукає захисту.
Про те, що “Львівську газету”збираються перекупити, а видання, вочевидь, змінить власників, говорять не лише у Львові. Столичний політикум останніми днями все чіткіше окреслює ймовірного власника газети – соціал-демократичну партію (об’єднану).

Голову Львівської обласної організації СДПУ(о) Ігоря Шурму питання про купівлю згаданої газети, схоже подивувало: “Соціал-демократична партія України (об’єднана) має свій друкований орган - газету “Об’єднана сила”, яка виходить раз на місяць накладом 5 тисяч примірників і сьогодні думати, що необхідна ще одна газета – абсурд. Партія на рівні центральному має тижневик “Наша газета плюс”, - пояснює Ігор Шурма. - А що стосується “Львівської газети”, то ніколи ніхто в моєму оточенні навіть не наважувався думати про щось таке”.

Головний редактор “Львівської газети” Олег Онисько каже, що цей процес купівлі відбувається перманентно, з першого дня виходу газети. За півтора року виходу “Львівської газети” було чимало пропозицій щодо її купівлі, зокрема і з середовища есдеків. Головний редактор проте категорично заперечив причетність інших осіб до газети, окрім її постійних власників: “Про продаж газети з тим, аби її власники Маркіян Іващишин та Ярослав Рущишин втратили контроль, не йдеться. А стратегію розвитку газети в нас і досі формують власники і творчий колектив газети”.

Головний редактор не заперечив інформації проте, що власники мали кілька зустрічей з представниками політичних сил, коли, за словами Олега Ониська, чинився тиск на газету з боку контролюючих органів. Тоді власне радше йшлося про пошук захисту, аніж продаж видання. Щоправда, досі, як стверджує Олег Онисько, “Львівська газета” не має політичного даху, як і чітко окреслених друзів чи партнерів.

Ігор Шурма, щоправда припускає, що мову про купівлю газети як про бізнесовий проект міг вести хтось з симпатиків чи членів партії, але це жодного стосунку, на думку голови Львівської обласної організації СДПУ(о), до стратегії та політики партії немає.

http://imi.org.ua/?id=read&n=69&cy=2004&m=thm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua