МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко обіцяє, що нишпорити за українцями не будуть

02/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Коментуючи заяву співробітника амбасади України у Німеччині генерал-майора СБУ В.Кравченка про сліжку за опозиційними депутатами Верховної Ради, Ющенко також зазначив: "Сумно жити у країні, де не можна відкрито спілкуватися по телефону, де за тобою слідкують".
На думку Ющенка, це розуміють навіть представники силових структур і тому навіть еліта СБУ висловлює свою незгоду з такою ситуацією.
Прес-служба "Нашої України" додала, що на думку Ющенка такі заяви (як Кравченка - Майдан-Інформ.) "свідчать про пробудження еліти, посилення політичної свідомості" ситуацией.
-----------------------------------------------------------
Щиро приєднуючись до намірів Ющенка позбавити роботи легіон стукачів, нюхачів, підглядачів та інших мухтарів, додамо лише дещицю скептицизму з приводу узагальнення щодо всія "еліти СБУ". Масових звернень про звільнення від "людей у чорному/сірому" або ж випадків їхніх харакірі на сьогодні не зафіксовано.

Відповіді

 • 2004.02.20 | Правник

  Re: Ющенко обіцяє, що нишпорити за українцями не будуть

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > На думку Ющенка, це розуміють навіть представники силових структур і тому навіть еліта СБУ висловлює свою незгоду з такою ситуацією.
  > Прес-служба "Нашої України" додала, що на думку Ющенка такі заяви (як Кравченка - Майдан-Інформ.) "свідчать про пробудження еліти, посилення політичної свідомості" ситуацией.
  > -----------------------------------------------------------
  Аплодуючи намірам, раджу Ющенку, яко же і прес-службі НУ порідше використовувати слово "еліта".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua