МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мадлен Олбрайт у Києві: політреформа в рік виборів дивує

02/20/2004 | світлана пиркало
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/domestic/story/2004/02/040220_albright_lytvyn.shtml
Мадлен Олбрайт і на зустріч із Литвином одягла одну зі своїх славетних брошок.
Голова ради директорів Національно-демократичного інституту міжнародних відносин США Мадлейн Олбрайт висловила занепокоєння політичними процесами в Україні і зокрема перебігом політичної реформи.
Відповідаючи на запитання кореспондента Бі-Бі-Сі після прес-конференції, Мадлен Олбрайт зауважила, що її дивує рішення про проведення політичної реформи в рік президентських виборів.

Під час зустрічі з головою Верховної Ради Володимиром Литвином пані Олбрайт наголосила на зацікавленості Європи і світової спільноти у тому, щоби в Україні відбулися чесні і прозорі вибори.

Пані Олбрайт також сказала: "Я вважаю, що для Сполучених Штатів дуже важливо, щоб президентські вибори тут були проведені у найбільш демократичний спосіб.

І я переконана, що це відіграє певну роль в тому, як Україну та її президента сприйматимуть у Сполучених Штатах.

Коли ми були при владі, ми вважали розвиток демократії в Україні дуже важливим питанням, і я й надалі вважаю, що це дуже важливий аспект американо-українських стосунків. Це також впливає на те, як Європа бачить ключову роль України".

Колишній державний секретар США Мадлейн Олбрайт назвала вилучення з українського ефіру програм української служби "Радіо Свободи" "великою помилкою і свідченням погіршення політичної ситуації в Україні."


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua