МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Подробиці із Тернополя.

02/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
“Податковий терор та свавілля на Тернопільщині не пройдуть!!!”

Зранку, о 10 годині 20 лютого біля приміщення Тернопільського обласної податкової адміністрації зібралося близько чотирьох тисяч пікетувальників. Над натовпом майоріли державні прапори, “Так! Ющенко”, Блоку “Наша Україна”, партійна символіка.

Серед гасел виділялися “Не відбирайте у народу хліб”, “Ми не станемо рабами ДПА”, “Припиніть тиск на підприємців”, “Податкова, не заважай працювати”, “Львів-Тернопіль. Ні політичним репресіям” “Справжні неплатники податків Кучма, Медведчук, Янукович”, “Стоїть завод, закритий базар, податкова рахує навар”. Пікетувати обласну податкову адміністрацію тернополян спонукали неправочинні дії податківців, які шляхом порушення чинного законодавства використали свій ресурс для політичного тиску на місцеві ради, підприємців та опозиційних народних депутатів. Робочу групу державної податкової адміністрації України очолив Сергій Медведчук. Внаслідок перевірок були відкриті кримінальні справи проти підприємницьких структур, які є прихильниками Блоку “Наша Україна”. В ході пікетування кількість учасників все збільшувалася.

До учасників зібрання звернувся керівник регіонального штабу в Тернопільській області Блоку В.Ющенка “Наша Україна” Іван Стойко. Він сказав: “Кримінальні справи – це помста за принципову позицію наших депутатів і за масове віче організоване міською радою. “Зондер-команда”, наголосив Іван Стойко – “спеціально приїхала на Тернопілля аби знищити бізнес представників та симпатиків “Нашої України”. Бізнес есдеків та їм подібним ніхто не перевіряє і не чіпає”.

Керівник регіонального штабу надав слово народним депутатам України, які прибули на дану акцію: Ярославу Кензьору, Олегу Тягнибоку, Ярославу Джоджику, Олегу Гуменюку, Сергію Олексіюку та Євгену Жовтяку.

О 10 годині 20 хвилин Іван Стойко зачитав вимоги багатотисячного зібрання, які були підтримані одноголосно, а саме:

1. Відкликання робочої групи Державної податкової адміністрації України у зв’язку з грубим порушенням чинного законодавства, прав і свобод жителів Тернопільської області.

2. Закриття незаконно порушених та сфальсифікованих кримінальних справ проти представників міської виконавчої влади, посадових осіб підприємницьких структур, до яких мають стосунок народні депутати від “Нашої України”

3. У разі невиконання до 11 год. за київським часом законних та обґрунтованих вимог пікетувальники залишили за собою право проведення безстрокових акцій громадянської непокори.

Дані вимоги були передані начальнику обласної податкової адмінстрації І.Пирогу народними депутатами Я.Кензьором, Я.Джоджиком та О.Гуменюком.

На підтримку Тернопільського пікету прибула група львів’ян. Народний депутат Олег Тягнибок озвучив безчинства, які творили податківці, очолювані тим же С.Медведчуком на Львівщині. Він зазначив: “Якщо існуюча влада не може знищити українську державу політично, то вона хоче зробити це економічно”. Закликав тернополян до боротьби проти злочинного режиму Кучми.

На 11 год. вимоги пікетуючих не були задоволені. В зв’язку з цим керівник Тернопільського регіонального штабу Іван Стойко закликав учасників до продовження акції непокори, за відстоювання демократії та справедливості в українському суспільстві. Зокрема зазначивши: “З Тернополя розпочнеться падіння режиму Кучми”.

Пікетувальники очолювані групою депутатів Верховної Ради України направилися до залізничного вокзалу.

Станом на 12.00 год. пікетуючі прорвали шеренгу міліції та перекрили колії. Перед пікетуючими виступають народні депутати України. Заблоковано два потяги Львів – Симферополь та Бєлград – Будапешт –Москва.

12.20 - керівник регіонального штабу в Тернопільській області Іван Стойко,який очолював тернопільські події 20 лютого 2004 року, оголосив даний страйк на залізничному вокзалі попереджувальним і заявив, що при невиконанні вимог пікетуючих обласний блок “Наша Україна” звернеться до громадян із закликом безстроково відновити таку акцію на залізничному вокзалі, а також просити підтримати пікетування по всій Україні.

12.30 - акція пікетування закінчилась. Колії розблоковані. До пікетуючих так і не вийшли представники влади, обласної податкової адміністрації.

12.40 – у приміщенні Тернопільського регіонального штабу розпочалася прес-конференція для представників ЗМІ з народними депутатами України.

Відповіді

 • 2004.02.20 | Володимир

  У Тернополі повстали прогресивні Українці - НЕ РАБИ.

  Ось, що треба робити, шановні! А не очікувати цівілізованої передачі влади куЧМОю прогресивній політичній еліті. Як переконаний авторитетний представник правої опозиції Степан Хмара, це - МАРНА СПРАВА. Повставати необхідно не колись-небудь, а вже зараз! Українці, порвіть кайдани і не будьте рабами!
  Кучму - ГЕТЬ!!
  ПОВСТАНЬ УКРАЇНА!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.02.21 | українець

   Re: У Тернополі повстали прогресивні Українці - НЕ РАБИ.

   Тернопільці - молодці,але потрібно добре прицілиться і вчасно гахнуть всім разом - один раз по них,другий по кришці(рус) гробу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.02.21 | ANDERSEN

    СЛАВА НАЦІЇ!

    Слава Україні!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua