МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Васильєв хоче судити депутатів від опозиції

02/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Г. Васильєв нарешті відволікся від вирішення інтересів свого бізнесу, і почав робити те, для чого його було призначено. ГПУ просить ВР дати згоду притягти до кримінальної відповідальності О.Турчинова і С.Хмару.


"Надійшло подання на народних депутатів Турчинова і Хмару", - повідомив Литвин. Спікер додав, що він розгляне це подання, а потім передасть його в Комітет Ради з питань регламенту, депутатської етики й організації роботи Ради.
В листопаді минулого року Комітет Ради з питань регламенту, депутатської етики й організації роботи Ради рекомендував Литвину повернути в Генпрокуратуру подання про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Хмари і Турчинова.

До цього Генпрокуратура запропонувала Раді дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності лідера блоку її імені Юлії Тимошенко, а також Турчинова і Хмару в зв'язку з кримінальною справою, порушеною прокуратурою за фактом правопорушень, допущених депутатами 20 червня 2003 року в Лук'янівському слідчому ізоляторі в Києві, де близько 12 чоловік вимагали звільнення колишніх керівників корпорації "Єдині енергетичні системи України" Геннадія Тимошенко й
Антоніни Болюри.

Українські Новини


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua