МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кічігін! На вихід!

02/20/2004 | KAKTUZZ
19-02-2004 17:51 Майдан-ІНФОРМ
Чому громадянин Канади зняв з ефіру Радіо "Свободу"?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1077205902.html

Коментар Голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Миколи Томенка:

Я звернувся з листом до посла Канади в Україні Ендрю Робінсона, у якому висловив стурбованість з приводу систематичного втручання громадянина Канади у внутрішні справи України.

За повідомленням численних ЗМІ України, зокрема інформагенції “Інтерфакс-Україна”, Сергій Кічігін, керівник газети “2000” і радіо “Довіра”, є нині громадянином Канади.

Очолюваний С. Кічігіним тижневик "2000" демонструє явну тенденційність у висвітленні політичного процесу в Україні, що можна розцінити як втручання у внутрішні справи України.

Першим кроком громадянина Канади С. Кічігіна на посаді керівника радіо "Довіра" було припинення мовлення на цій радіостанції програм радіо "Свобода", що було одним з небагатьох незалежних від влади джерел інформації для громадян України.

Хочу звернути увагу на те, що С. Кічігін критикує в очолюваному ним ЗМІ не лише опозицію, але й прес-секретаря президента України та заступника голови адміністрації президента України, у зв‘язку з реалізацією ними свого права на свободу висловлювань.

Громадянин Канади С. Кічігін використовує ЗМІ не в якості бізнесу чи інструмента просвіти населення, що мало б вітатися Україною, але натомість як засіб систематичного впливу на політику, тобто втручання у внутрішні справи України.

Заперечуючи в очолюваних ним ЗМІ демократичні цінності, ця особа шкодить як національним інтересам України, так і інтересам Канади.

У зв’язку з цим я попросив посла повідомити, чи законодавство Канади передбачає відповідальність для громадян Канади, якщо керовані ними ЗМІ втручаються у справи інших держав або поширюють у цих державах недостовірну інформацію."

Пан Томенко хлопнув в десятку! Кічігін вам таки доведеться здати канадський паспорт!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua