МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ще про одного генеарала КГБ, якого сватають у президенти.

02/20/2004 | Максим’як
Із відповіді Юрія Костенка на чаті сайту "Разом":
"Є декілька варіантів. Найбільше зараз обговорюють кандидатуру Януковича, але після останньої зустрічі Путіна з Кучмою, почали називати кандидатуру відомого “генерала- патріота”, який вже був кандидатом на минулих виборах. "
http://www.razom.org.ua/chat/

Я цього ще не чув, але ця інформація дещо пояснює посилену активність Кравчука, який від імені есдецької фракції прискорює процес визначення більшості із спільним кандидатом. Есдеки бояться Марчука.

Черговий тиск на Кучму із Берліна, може і є той додатковий важіль Путіна для продовження "душевної" розмови з Кучмою, стосовно спадкоємця.

Ясно, що есдекам є чого панікувати. Адже, втілюючи російській варіант передачі влади, тобто Марчука у травні на голову уряду, за бортом виявиться Медведчук і Янукович. Іншого варіанту просто не має. Навіть, як спільний кандидат більшості Марчук виборів не виграє. А як голова уряду, який за три місяці підвищить зарплати іт.д., він матиме вищі шанси, ніж Янукович.

Хоч і всі говорять про Януковича, як майбутнього кандидата, але я чомусь не бачу переконливих фактів і аргументів, які би свідчили про це.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua