МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„Наша Україна” за скасування податку на доходи, отримані селянами з вл

02/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
“Мені боляче бачити занепад українського села. Через непрофесійну політику українського уряду село сьогодні поставлено на коліна,” – зазначив лідер “Нашої України” Віктор Ющенко. “Для бездарної влади і високий врожай - горе, і неврожай – біда, якій не можуть дати раду. Спочатку аграрії раділи небувалому врожаю, а потім були принижені й розчаровані мізерним прибутком за свою важку працю. Діюча влада нинішню ситуацію подає як кризу аграрного сектора, хоча насправді маємо кризу аграрної політики,” – переконаний Ющенко.

Однак, за словами лідера “Нашої України”, якщо не вживати жодних заходів, ситуація вже найближчим часом може значно погіршитися: “Нинішній рік взагалі може стати вбивчим для сільського господарства. Підготовка до весняно-польових робіт відбувається в несприятливих умовах: потрібно вишукувати додаткові кошти для пересівання полів, оскільки через несприятливі погодні умови загинуло більше 30 відсотків озимих, 80 – озимого ячменю і ріпаку. Фінансування АПК на сьогодні складає 10-15 відсотків від необхідного. При цьому варто врахувати, що сільгоспвиробникам потрібно оновлювати техніку”.

“Вже розпочав дію драконівський закон, за яким податком обкладаються доходи з громадян від продажу продукції, вирощеної в особистому господарстві, на присадибній, дачній і садовій ділянці. А понад 60 % валової продукції АПК виробляються селянами саме в приватних господарствах. Такою жорсткою і бездумною фіскальною політикою держава нищить дрібні сільські господарства, на яких, до речі, працює понад 2,5 мільйона чоловік. Якщо негайно не бити на сполох, катастрофічні наслідки матимемо вже навесні, коли відбудеться різке скорочення виробництва і люди будуть виробляти продукцію виключно для власного споживання. Це неминуче призведе до росту цін на продовольчі товари, а значить - до погіршення соціально-економічного стану села,” – відзначив Ющенко.

“Блок „Наша Україна” виступає за скасування цього недолугого і нищівного для селян закону. Вже зареєстровано законопроект, який має на меті скасувати податок на доходи отримані селянами з власних городів,” – заявив Віктор Ющенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua